Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

8 persoons vakantie huis in Ebeltoft 13583-1

8 Personen
4 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dieses Ferienhaus, mit Whirlpool und Sauna, befindet sich in ruhiger Lage mit Blick auf einen kleinen See und es sind nur 800 m zum Handrup Strand. Großes, helles Wohnzimmer mit Holzofen, verbunden mit der Essküche, so dass beim Kochen auch weiterhin geklönt werden kann. Bad mit eingebautem Whirlpool und einer großen Sauna. Auf der Terrasse können Sie ein schönes Essen auf dem Grill zubereiten und gleichzeitig den Blick auf den nahen See genießen. Das Haus steht auf einem großen Grundstück, das zum Ballspielen und Toben einlädt. Keine Vermietung an Jugendgruppen.

zitkamer
2-pers. vouwbed
open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
magnetron
afwasmachine
koelkast
wasdroger
wasmachine
woon/slaapkamer
TV
DVD-speler
CD-speler
stereo-installatie
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x stapelbed
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
Algemeen
sauna (3 personen), verwarming (elektrisch), terras, terras (overdekt), BBQ
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 135 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 1.150, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,40/kWh
Water
DKK 90/m3
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 100/verblijf
Kinderstoel
DKK 100/verblijf
Wifi
Gratis
Algemene voorwaarden
- Tot 60 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Tussen 59 en 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.
- Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.

Michael Hildebrandt
Verblijf van 13 april 2024 tot 20 april 2024
23 april 2024

Ruim opgezet met centrale woonkamer en geïntegreerde keuken,/ruim terras met prachtig uitzicht

Gerd Haberkorn
Verblijf van 28 maart 2024 tot 4 april 2024
7 april 2024

Locatie + faciliteiten bijna perfect / 3 slaapkamers + een slaapgedeelte voor twee!?

Rebecca Niemann
Verblijf van 19 september 2023 tot 26 september 2023
29 september 2023

De rustige ligging, / Vanwege het overdekte terras, / De uitrusting van het huis - alles wat je nodig hebt was ook aanwezig in de keuken

Frank Holst
Verblijf van 10 juni 2023 tot 17 juni 2023
20 juni 2023

Het was helemaal zoals we verwacht hadden

Wolfgang Effing
Verblijf van 28 augustus 2022 tot 11 september 2022
14 september 2022

Grote woonkeuken, mooi terras, rustige ligging

Ib Nielsen
Verblijf van 8 juli 2022 tot 15 juli 2022
18 juli 2022

Goede ligging/ruime woning volgens grootte,

Marianne Andersen
Verblijf van 8 juni 2022 tot 22 juni 2022
25 juni 2022

Het zomerhuis ligt in een natuurgebied met een meer dichtbij, veel groen rondom het zomerhuis, het huis is goed ingericht, het zomerhuis is bedoeld voor 8 personen, en in de omschrijving staat dat er een barbecue aanwezig is, Er stond een grill, die bedoeld is voor maximaal 2 personen en die was oud en achterhaald, dat was niet oké, Dancenter zou ook de aandacht moeten vestigen op het feit dat de oven alleen werkt als de klok staat, en de klok staat door op 2 knoppen tegelijk te drukken, We hadden familiebezoek en we hadden geen oven die werkte of een goede grill, Niet oké, er zou een bedpaard op het bovenste stapelbed moeten staan,

Lone Vanggaard
Verblijf van 21 april 2022 tot 25 april 2022
28 april 2022

Ruimte voor veel 8-10 bedden / spa

Lena Samuelsen
Verblijf van 16 april 2022 tot 18 april 2022
21 april 2022

Mooi uitzicht over het meer en de omgeving, / Mooi en nuttig terras / Goede kamers en goed benutte ruimte, / / LET OP: Er ontbreekt een bedpaard op het bovenste bed, dat we niet durfden te gebruiken voor onze kinderen en er waren dan ook enkele uitdagingen om de slaapplaatsen omhoog te krijgen

Mariette Just Olesen
Verblijf van 23 december 2021 tot 27 december 2021
30 december 2021

je kunt mooie wandelingen maken en er is een goed uitzicht en de natuur. De kamers zijn mooi

Birgitte Hessellund Jensen
Verblijf van 23 september 2021 tot 27 september 2021
30 september 2021

Veel slaapplaatsen en mooie badkamer

Effing Wolfgang
Verblijf van 21 augustus 2021 tot 4 september 2021
7 september 2021

Goede indeling, groot terras

Gitte Henriksen
Verblijf van 12 mei 2021 tot 16 mei 2021
19 mei 2021

Locatie, dichtbij goede bezienswaardigheden en gezellig huis,