8 persoons vakantie huis in Hals-By Traum 63411-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Ferienhaus in reizvoller Lage, nur ca. 150 m von der Küste. Ansprechend eingerichtet mit u.a. Whirlpool und Sauna, zudem mit hellem Küchen-/Wohnbereich und klimafreundlicher Wärmepumpe. WLAN (150/150 MB) und TV mit Chromecast zum Streamen eigener Anbieter im Haus. Vom Wohnbereich mit gemütlichem Holzofen hat man Zugang zur verglasten Veranda und weiter zur gut abgeschirmten Terrassenfläche. Im Haus auch drei Schlafzimmern, davon eines mit zwei Etagenbetten und Hems. Es steht zudem ein aufklappbarer Schreibtisch bereit, falls benötigt. In der unmittelbaren Nachbarschaft liegt Objekt 17838. Kinderfreundliche Strände findet man entlang der ganzen Ostseeküste. In Reichweite liegt auch die größere Stadt Aalborg mit Ausflugszielen wie z.B. einem Zoo und guten Einkaufsmöglichkeiten. Keine Vermietung an Jugendgruppen erwünscht! HINWEIS: Ab Februar 2026 wird in einem Schlafzimmer die Bettenaufteilung geändert: Die 2 Etagenbetten (für insgesamt 4 Personen) werden entfernt und stattdessen ein Doppelbett für zwei Personen aufgestellt.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Kenmerken
, carport, bubbelbad (in huis, verwarmd, 2 personen), sauna (in huis, verwarmd, 3 personen), verwarming (elektrisch), terras, tuinmeubilair, speeltoestellen, lucht-lucht warmtepomp
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
- Eindschoonmaak
- DKK 1.150, of dient het zelf te doen
- Elektriciteit
- DKK 3,74/kWh
- Water
- DKK 40/m3
- Huisdieren
- Max. 2; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Keukenlinnen
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Kinderbed
- DKK 110/verblijf
- Kinderstoel
- DKK 110/verblijf
- Wifi
- Gratis (Min. 50/50 Mbit)
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Mooie en ruime woning met een goede standaard op een groot perceel. Gelegen in een zeer rustige omgeving vlakbij de zee. Op korte afstand van winkels met alles wat u nodig heeft voor uw verblijf. Een aanrader!
Het vakantiehuis biedt voldoende ruimte voor vier volwassenen in twee slaapkamers en vier kinderen in stapelbedden. Het is modern en comfortabel ingericht met uitzicht op zee en ligt op een ruim perceel in een vakantiepark. De zee ligt op ongeveer 200 meter afstand, maar een strand op loopafstand ligt ongeveer 1,5 km naar het noorden. We voelden ons er zeer comfortabel met vier volwassenen en drie kinderen.
super leuk, er ontbrak niets :0)
Het is een gezellig huisje op een goede locatie. Alles wat je nodig hebt is aanwezig. Perfect om te ontspannen.
Gezellig, modern, mooi en schoon en een fantastische omgeving met uitzicht op water en natuur.
Een rustig uitje dicht bij de natuur! We hebben enorm genoten van ons verblijf. De tuin was geweldig voor de kinderen en de hottub was een ontspannende afsluiting van onze dag. We zouden zeker nog eens terugkomen.
Dichtbij het water, bereikbaar via een omweg. Zeer ondiep water, ongeveer 350-500 meter van de kust. We zijn er niet met een droogpak op uitgegaan. Niet de beste plek om te vissen. Het huis was prima voor ons. De sauna was kapot en er waren een paar kleine cosmetische gebreken. Verder was alles prima.
Het huis is geweldig. Het is ongelooflijk knus. Er was maar één ding dat we absoluut niet leuk vonden. De sauna was meer een soort berging voor allerlei spullen. We hadden hem eerst moeten schoonmaken als we hem zo hadden willen gebruiken. De dweil, het wasrek en het aankleedkussen staan allemaal binnen.
Gezellig, leuke locatie, voldoende ruimte
Het vakantiehuis was erg mooi en goed onderhouden. Het had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. De omgeving was prachtig en perfect voor wandelingen en verkenningstochten. Een geweldige plek voor een familievakantie!
Buitenterras en locatie.
De locatie was erg goed. Leuk huisje met veel tuinmeubilair. Goed uitgeruste keuken. Goede wandelgebieden.
Super ruim en schoon, de sauna was een leuke toevoeging en de kinderen vonden de tuin geweldig,
Het uitzicht op het water, / Goed ingericht,
Uitzicht op het water. / Goed gemeubileerd.
Het huis was schoon en comfortabel, met een gezellige sfeer. We waardeerden de nabijheid van Aalborg en de lokale restaurants. Det Skæve Køkken was onze favoriete plek om te eten – heerlijk eten! Al met al een prima keuze voor gezinnen.
Schone en moderne faciliteiten, waaronder een bubbelbad. Dicht bij Aalborg voor dagtochten, waardoor het een ideale uitvalsbasis is voor verkenningen.
Zeer mooie indeling en vormgeving, prachtig landschap
Zeer mooie indeling en ontwerp. Prachtig landschap.
Een super mooi, verzorgd huis, met alles wat je hartje begeert, zeer goede faciliteiten, geweldige ligging, eekhoorns, herten,,, alles is in het huis, gewoonweg perfect, ik kom zeker terug en ik kijk er nu al naar uit ernaar,
Een prachtig, goed onderhouden huis met alles wat je hartje begeert. Zeer compleet ingericht, fantastische locatie, eekhoorns, herten... alles is aanwezig. Gewoonweg perfect. Ik kom zeker terug en kijk er nu al naar uit.
Zeer charmant huis, prachtige locatie,
Zeer charmant huis. Prachtige locatie.
We dachten dat de locatie erg goed is om heel Noord-Jutland te bezoeken
Wij vonden de ligging erg prettig voor een bezoek aan heel Noord-Jutland.
Volledige voorzieningen met 2 badkamers, gezellige bank, geweldige open haard en carport en uitzicht op de oceaan!
Volledig uitgerust met 2 badkamers, comfortabele bank, geweldige open haard, carport en uitzicht op zee!
Dit vakantiehuis heeft precies de juiste sfeer: een relaxte woonkamer, een open keuken voor een late night snack en een sauna die anders aanvoelt na een lange dag op het strand. Plus, de serre? Perfect voor foto's van je ochtendkoffie. Geen grapje, het is maar 100 meter naar de zee, dus stranddagen zijn een makkie.
Miss Dott, de zeer goede restaurants van Aspendo, je had het Oceanarium moeten zien, je had Grenen bij Skagen moeten bezoeken
Ons verblijf in het vakantiehuis in Hals-By Traum was ronduit heerlijk! De ruime woonkamer was perfect voor onze familiebijeenkomsten en de serre met zijn glazen gevel was een heerlijke plek om van onze ochtendkoffie te genieten. We hebben veel gebruik gemaakt van de sauna na onze stranddagen, die op loopafstand lagen. Het nabijgelegen restaurant, Det Skæve Køkken, bood heerlijke maaltijden, wat onze vakantie nog aangenamer maakte. Ik kan dit gezellige toevluchtsoord van harte aanbevelen voor gezinnen!
Goede staat, gezellig, open haard en bubbelbad
Goede staat, gezellig, open haard en hottub
We hebben een fijne week hier doorgebracht met vrienden, Het huis is goed uitgerust, met een geweldige keuken om samen te koken, De sauna was een leuke toevoeging na een lange dag op het strand, Het was 's nachts een beetje fris, maar de verwarming werkte perfect,
De ligging, de inrichting, de hoeveelheid apparatuur in de keuken,
De locatie. De inrichting. De hoeveelheid apparatuur in de keuken.
Het huis is liefdevol, modern en comfortabel ingericht,
Het huis is liefdevol, modern en comfortabel ingericht.
We hebben een geweldige tijd gehad in het vakantiehuis in Hals-By Traum! De plek was echt schoon en ruim genoeg voor onze groep van 8, Ik vond het leuk dat de woonkamer verbonden was met de keuken, dat maakte het super gemakkelijk om samen te zijn tijdens het koken, De sauna was een hit na een lange dag op het strand, dat was slechts een korte wandeling verder, Het enige nadeel was dat de WiFi soms een beetje traag was, maar eerlijk gezegd maakte het ons gewoon nog meer van onze tijd samen genieten, Zou het zeker aanbevelen voor gezinnen of vrienden die op zoek zijn naar een gezellige uitje!
Ruim vakantiehuis met een goed uitgeruste keuken en een heerlijke sauna, Ideaal om te ontspannen na een dagje op het nabijgelegen strand,
Het is licht en vriendelijk, de indeling is optimaal, geweldig groot terras waar je op elk moment van de zon kunt genieten, er zijn overal zitjes, / De wintertuin vonden we erg leuk en hebben we te goed gebruikt, / Voor vakantiegangers met honden daar is de mogelijkheid om het terras af te sluiten zodat de hond niet kan weglopen,
Het is licht en uitnodigend. De indeling is perfect. Er is een geweldig, groot terras waar je op elk moment van de zon kunt genieten. Er zijn overal voldoende zitgelegenheden. / We vonden de serre erg fijn en hebben er goed gebruik van gemaakt. / Voor wie met een hond reist, is er de mogelijkheid om het terras af te sluiten zodat de hond niet weg kan lopen.
Schoon en ruim vakantiehuis, perfect voor een groep. De woonkamer was licht en comfortabel, en we waardeerden de ruime keukenfaciliteiten. We genoten ook van de nabijgelegen stranden – ideaal voor kinderen! Het enige nadeel was de afstand tot luchthaven Aalborg, maar die was te overzien. We zouden hier zeker nog eens verblijven vanwege de rustige omgeving en de gezinsvriendelijke voorzieningen.
We hebben hier een heerlijke tijd gehad! De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden. De locatie was rustig, maar toch dichtbij genoeg om de lokale bezienswaardigheden te bezoeken. De sauna was een fijne aanvulling op ons verblijf.
Het is een leuk zomerhuis aan een rustige weg in een mooie bosrijke omgeving, dichtbij het water en met uitzicht op zee, leuk ingericht en veel apparatuur, de woning is voorzien van airco wat een schot in de roos is,
Het is een heerlijk huisje aan een rustige weg in een prachtige bosrijke omgeving. Dicht bij het water en met uitzicht op zee. Mooi ingericht en van alle gemakken voorzien. Het huis is voorzien van airconditioning, wat een groot pluspunt is.
groot, schoon en mooi, 2 goede grote badkamers, Alle zaken (TV, internet, oven, koelkast, gasfornuis, vaatwasser etc.) waren in orde en eenvoudig te bedienen,
Groot, schoon en mooi. Twee goede, ruime badkamers. Alles (tv, internet, oven, koelkast, fornuis, vaatwasser, etc.) was in orde en gemakkelijk te bedienen.
Dit vakantiehuis was perfect voor onze familie van acht, Er was volop ruimte voor iedereen en de vier badkamers maakten het klaarmaken een fluitje van een cent, Het nabijgelegen strand was kindvriendelijk, wat een groot pluspunt voor ons was,
Grote en ruime hut, het was wat je nodig had en een mooi uitzicht op de zee
Groot en ruim huisje, was wat je nodig had en mooi uitzicht op de zee
Gezellig, goed ingericht en schoon huis, met een zeer goede ligging,
Gezellig, goed ingericht en schoon huis, met een hele goede ligging.
de rustige ligging / de grote badkamer
de rustige ligging / de grote badkamer
Een zeer mooie, lichte, goed uitgeruste, geweldige locatie
Een zeer mooie, lichte, goed uitgeruste, geweldige locatie
Dit vakantiehuis was precies wat we nodig hadden voor een ontspannen vakantie. De indeling was praktisch en de vier badkamers waren een groot voordeel voor onze groep van acht. De tuin was een hit bij de kinderen, die graag buiten speelden terwijl wij het avondeten klaarmaakten in de goed uitgeruste keuken. De locatie is zeer gunstig, met een prachtig strand op slechts enkele minuten afstand. Al met al een prima keuze voor een gezinsvakantie.
Faciliteiten/inrichting, ligging, terras
Voorzieningen/meubilair, locatie, terras
Mooi interieur, makkelijk schoon te maken, fijn binnenklimaat
Mooie inrichting, makkelijk schoon te maken, prettig binnenklimaat
Perfecte locatie voor een ontspannen vakantie! Het huis was ruim en licht en we genoten 's ochtends van de serre. We vonden geweldige restaurants in de buurt, vooral Bella Italia. Zeker een bezoek waard!
De locatie was fantastisch, op slechts een korte loopafstand van de zee, en de nabijgelegen restaurants boden geweldige eetgelegenheden,
Deze plek is een juweeltje! We waren aangenaam verrast over hoe goed alles was doordacht, van de voorzieningen tot de indeling, Het strand is slechts een korte wandeling verder, en de kinderen vonden het geweldig om in de tuin te spelen, Kan niet wachten om terug te keren!
Onze groep had een geweldige tijd, De woonkamer was ruim genoeg voor ons allemaal om comfortabel samen te zijn, Bovendien was het een groot pluspunt dat we zo dicht bij de zee waren, Het enige nadeel was dat we moesten betalen voor schoonmaak bij vertrek,
De inrichting was mooi en heel goed, met 2 badkamers.
Wat een fantastisch vakantiehuis! De locatie is perfect, op loopafstand van het strand. We waren dol op de ruime woonkamer en de serre was een heerlijke plek om te ontspannen met een boek. De kinderen vermaakten zich ook prima in de tuin. Een echte aanrader!
Het huisje ligt vlakbij het stadje Hals en de zee, die u vanuit het huis en op een paar minuten lopen kunt zien. Het is een ideale uitvalsbasis voor natuurliefhebbers. Ook het zandstrand van Bisnap ligt niet ver van het huis. / / Het huis heeft alles wat u nodig heeft voor een aangenaam verblijf.
Het fijne aan het huis is het uitzicht, het terras en de twee badkamers. Het enige minpuntje was dat de boiler te klein was om de jacuzzi volledig met warm water te vullen. Bovendien is het strand lastig te bereiken, omdat je door een lange strook moerasland moet om er te komen.
Zeer comfortabele verblijf met veel ruimte voor acht, De tuin was een fijne plek voor de ochtendkoffie, en de kinderen hielden van de speeltuin,
Beliggenheten. Geweldige wandelgebieden. Veel leuke plekken en zitten in het huisje.