Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Apartments Milic - Twin Room 1 70-29000-HR1

2 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €184 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Apartments Milic are located in small place Karin Gornji, approximately 45 kilometers away from Zadar.

A common BBQ grill is at your disposal, which makes this place a perfect spot for a nice and relaxing vacation.

Private parking is provided,reservation is not needed.

A baby cot and highchair are available upon request.

Laundry room is available with an additional coast of 5euros.

The property has a restaurant on-site and seasonal pool.

This double room can perfectly fit two people. It features LCD SAT TV as well as air-conditioning. The bedroom comes with a two single beds. The private bathroom comes with a shower and toilet. Bed linen as well towels are at your disposal.

This location is perfect for guests who love to enjoy the sun and the sea, being close to the touristic center, but far enough to avoid the crowds and keep their peace and privacy. The closest sandy beach is 500 m away from Šljunčana beach. All You need can be found within 50 m range, such as restaurants, grocery store.

Airport is 23 km away, while bus stop is only 500 m away.

Op de 3e etage
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
toilet
douche
Algemeen
Wasserette, TV, zithoek, ledikant, patio, airconditioning, terras, BBQ, parking, zwembad
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Kinderbed
gratis (op aanvraag)
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Kraag
Verblijf van 2 december 2024 tot 13 december 2024
16 december 2024

Een geweldig verblijf in Apartments Milic! De twin room was gezellig en schoon, en ik waardeerde de airconditioning tijdens de warme zomerdagen, Het nabijgelegen strand was slechts een korte wandeling, wat het gemakkelijk maakte om te ontspannen aan zee

Schoonbeek
Verblijf van 10 mei 2024 tot 21 mei 2024
24 mei 2024

Een heerlijke plek voor een romantische ontsnapping, We waardeerden de privéparkeergelegenheid en de gemakkelijke toegang tot de bushalte om Zadar te verkennen

lems
Verblijf van 12 juni 2023 tot 21 juni 2023
24 juni 2023

Fabulous verblijf! De aircondition was comfortabel en de nabijgelegen attracties hielden ons vermaakt, Het zwembad was een mooie bonus om af te koelen