Apartments Villa Tanja - Two Bedroom Apartment with Terrace 45-28000-HR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Apartments Villa Tanja is located in a small town Vodice.
Shared garden, BBQ facilities as well as an outdoor dining area are at your disposal, which makes this place a perfect spot for a nice and relaxing family or friends vacation.
Luggage storage is possible prior to check in and after check out, so you can explore the city a little more before your departure.
Pets are allowed with notice and with an additional cost of 10 euros per night/pet.
Private parking is provided, reservation is not required.
BBQ is available on request.
This two bedroom apartment with terrace can accommodate up to five people. It features air-conditioning as well as a Cable TV. The kitchen is well equipped with an oven, refrigerator, water kettle, freezer, stove, kitchen utensils and dining area. One bedroom is furnished with a large double bed, while the other one comes with two single beds. The private bathroom comes with a shower and toilet.
This apartment is located on the ground floor.
If you want to spend your vacation in a peaceful and quiet environment, far from the city crowds, and also to have nearby all you need during your holidays, Villa Sarajevo is the best choice for you. In the area, you will find everything you need during your stay. Restaurants, bars and caffes - all can be found within 150 m from the villa. The closest market is only 100 m from the property. The beach is only 400 m away.
Bus station with direct lines to Šibenik and Tisno is only 400 m away. Airport is 70 km away.
Extra informatie
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Kenmerken
2-pers. slaapbank
2-pers. bed
2x 1-pers. bed
toilet
douche
eetkamer, TV, eettafel, kachel, zithoek, waterkoker, oven, koelkast, vriezer, ligbad, ledikant, airconditioning, terras, BBQ, parking, strijkplank, strijkijzer
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Max. 1; € 10/nacht
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
• In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur
• 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Wij hebben het hier als prettig ervaren. De eettafel was groot genoeg voor ons gezin en het strijkijzer en de strijkplank waren handig om onze kleren netjes op te hangen. Er was een betrouwbare wifi-verbinding, wat erg handig was bij het plannen van onze dagelijkse activiteiten.
Het appartement was precies wat we nodig hadden voor ons familie-uitje. De kinderen vonden het geweldig om hun eigen kamer te hebben en het babybedje was een leuke extra. We waardeerden ook de privéparkeerplaats, waardoor onze aankomst en vertrek stressvrij verliepen.
Ik verbleef onlangs in dit appartement met twee slaapkamers en was aangenaam verrast door het ruime terras. Het was perfect om van mijn ochtendkoffie te genieten terwijl ik van de zon genoot. De keuken was goed uitgerust, waardoor ik gemakkelijk maaltijden kon bereiden tijdens mijn verblijf.
Dit appartement voldeed aan al onze behoeften. De koelkast en oven maakten het gemakkelijk om eten op te slaan en te bereiden. De privéparkeerplaats was een groot pluspunt en de locatie was rustig maar toch toegankelijk.
Geweldige locatie en een heerlijk terras! We brachten onze avonden buiten door, genietend van het tuinmeubilair en de barbecue. De airconditioning was een uitkomst op de warme dagen, en de wifi hield ons verbonden.
Deze plek is erg praktisch. De keuken had alle benodigde keukengerei en de eethoek was comfortabel voor onze familiemaaltijden. De flatscreen-tv was een leuke bonus om te ontspannen na een lange dag.
Ik heb hier een fantastisch verblijf gehad! De badkamer was schoon en had een fijn bad, perfect om in te ontspannen. Het appartement voelde gezellig en goed onderhouden aan, en de kast bood voldoende ruimte voor onze spullen.
De indeling met twee slaapkamers was ideaal voor onze groep. We vonden het gemak van een eigen badkamer prettig en het terras was een geweldige plek om 's avonds te kletsen. Al met al een prima keuze voor een kort verblijf.
Ik vond de moderne uitstraling van het appartement geweldig, de airconditioning werkte perfect en de kabeltelevisie bood veel entertainmentmogelijkheden, het terras was een heerlijke toevoeging, vooral voor een late avond BBQ,
Over het algemeen een comfortabel verblijf, het terras was een leuke extra en we hebben genoten van het tuinmeubilair, het appartement was schoon en had alles wat we nodig hadden voor een ontspannend weekend,