Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Appartement aan zee met uitzicht op Yaroomba Beach 94-10000-AU1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
vanaf €509 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Ontsnap naar dit charmante appartement aan het strand, met een prachtig uitzicht op het strand. Gelegen op een landtong, geniet u van een fantastisch uitzicht over de kust en Mount Coolum. Ga zwemmen op Yaroomba Beach, op slechts enkele meters van de accommodatie, of in het zwembad van het complex. Dicht bij de nabijgelegen hoofdstraat van Coolum Beach en talloze natuurlijke bezienswaardigheden, kunt u de schoonheid van de Sunshine Coast verkennen in dit moderne appartement aan de kust.
De ruimte
Dit charmante appartement aan de kust met een eigentijdse stijl en meubilair is goed ontworpen en loopt natuurlijk in elkaar over. Het belangrijkste kenmerk van het appartement is de open leefruimte die overgaat in het schaduwrijke balkon met zitgelegenheid. Deze ruime ruimte is gestyled in een zachte kuststijl, waardoor het uitzicht op de oceaan voor zich spreekt. Hier vindt u een overvloed aan natuurlijk licht en zitgelegenheid, waarbij de hele kamer naar het uitzicht is gedraaid. Met een volledig functionele tv en een volledig uitgeruste keuken met een aanrecht, voelt deze ruimte zeer huiselijk aan. Aan het einde van de hoofdgang vindt u de twee slaapkamers, elk met toegang tot een balkon met uitzicht op de wijk. Beide kamers hebben een meer kustachtige stijl, omdat ze niet direct aan het uitzicht liggen. Beide kamers zijn comfortabel ingericht met een gezellige inrichting en beschikken over een inloopkast. De hoofdslaapkamer heeft echter een eigen badkamer, die net als de hoofdbadkamer is voorzien van lichtblauwe tegels die doen denken aan de kleur van de nabijgelegen golven. Met twee douches en een jacuzzi kunt u genieten van de eenvoudige geneugten en uzelf aan de lucht laten drogen op het balkon met een prachtig uitzicht.

woonkamer
TV
eettafel
zithoek
keuken
kachel
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koelkast

slaapkamer
Queen Bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
ligbad
douche
wastafel
toilet
haardroger
Handdoeken inbegrepen



Conditioner
Shower gel
badkamer
douche
wastafel
toilet
haardroger
Handdoeken inbegrepen



Algemeen
, , , , , EHBO-post, Strand, Speeltuin, wasdroger, ledikant, wasmachine, balkon of terras, verwarming, airconditioning, zwembad, private outdoor pool, strijkijzer, , Long term stays allowed, Near Ocean, Sea view, Wine glasses
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
• Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur
• In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
• In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur
• 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Er zijn voor deze accommodatie nog geen beoordelingen ingevuld.