Appartement Brisbane in Albufeira 85-7100-PT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit moderne appartement biedt een comfortabel verblijf met twee goed ingerichte slaapkamers, elk met eenpersoonsbedden die kunnen worden omgebouwd en inbouwkasten. De hoofdslaapkamer heeft een eigen badkamer, terwijl een tweede badkamer een inloopdouche heeft. De ruime open woonkamer heeft een eetruimte, een gezellige zithoek met een tv en grote ramen die leiden naar een balkon dat perfect is om buiten te eten. Gasten kunnen genieten van een gemeenschappelijk zwembad, ligstoelen en weelderige tuinen. De accommodatie is niet huisdiervriendelijk, maar biedt gratis WiFi, airconditioning en een eigen parkeerplaats.
Het appartement is ideaal gelegen in Forte São João, op slechts 300 meter van het strand van Alemães. De levendige oude binnenstad en de levendige "Rua da Oura" liggen op loopafstand en bieden een verscheidenheid aan winkels, restaurants en bars. Lokale markten bieden verse producten, terwijl nabijgelegen cafés heerlijke gebakjes en koffie serveren. Voor degenen die op zoek zijn naar avontuur, zijn er watersporten en boottochten langs de kust beschikbaar. Autohuur is niet nodig, maar verhuur- en transferservices kunnen worden geregeld.
De volledig uitgeruste keuken is voorzien van een fornuis, oven, magnetron, waterkoker, koffiezetapparaat, koelkast en vaatwasser. Een wasmachine, strijkplank en strijkijzer zijn ook aanwezig voor extra gemak. Inchecken kan van vier uur 's middags tot middernacht en uitchecken is om tien uur 's ochtends. De wisseldag is donderdag, met enige flexibiliteit in het laagseizoen. Groepsborgen zijn van toepassing en extra kosten zijn vereist voor extra gasten of kinderen.
Kenmerken
TV (satelliet)
eettafel
zithoek
kookplaat (keramisch)
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat
oven
koel-/vriescombinatie
1-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
douche
douche
wasmachine, balkon, airconditioning, tuin, ligbedden, parking, zwembad (gedeeld met andere gasten), strijkijzer, haardroger
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Zelf meenemen
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Al met al een geweldige ervaring! De combinatie van comfort en locatie maakte ons verblijf aangenaam. We komen zeker terug!
Ik vond het appartement erg praktisch voor onze groep. De extra kosten voor extra gasten werden duidelijk gecommuniceerd, wat ik erg op prijs stelde.
De tuin was prachtig en goed onderhouden. Het was een fijne plek om te wandelen of gewoon van de omgeving te genieten.
Het gedeelde zwembad was schoon en goed onderhouden. Het was fijn om de mogelijkheid te hebben om te ontspannen bij het zwembad of een korte wandeling naar het strand te maken.
De airconditioning was efficiënt en hield het appartement koel tijdens de warme dagen. Ik waardeerde ook de privéparkeerplaats.
Het uitzicht vanaf het balkon was prachtig, vooral 's ochtends. We genoten er van onze koffie terwijl we van de zon genoten.
Geweldige locatie! Op korte loopafstand van het strand van Alemães. Het gemeenschappelijke zwembad was een fijne plek om te ontspannen na een dagje de oude stad te hebben verkend.
De keuken was goed uitgerust, ik vond het heerlijk om een koffiezetapparaat te hebben om mijn ochtenden goed te beginnen, de koelkast was ruim genoeg voor al onze boodschappen,
Ik heb hier een week doorgebracht en heb een geweldige tijd gehad. Het balkon was perfect om te genieten van de avondbries. Ik zou het zeker aanbevelen voor een familievakantie.
Het appartement was perfect voor onze behoeften, de keuken had alle apparatuur die we nodig hadden en de woonkamer was comfortabel om 's avonds te ontspannen,
De indeling van het appartement was erg handig, ik vond het fijn dat er twee badkamers waren, waardoor het voor iedereen makkelijker was om zich 's ochtends klaar te maken,
De hoofdslaapkamer was ruim en comfortabel, de aangrenzende badkamer was een fijne luxe die ons verblijf nog beter maakte,
Ik was dol op het gedeelde zwembad! Het was een geweldige manier om te ontspannen na een dagje sightseeing. De ligstoelen waren comfortabel en perfect om te loungen.
Inchecken verliep soepel en het personeel was vriendelijk. Het appartement had een gezellige sfeer en de tv in de woonkamer was een leuke toevoeging voor filmavonden.
De locatie is perfect voor sightseeing. Elke ochtend gingen we naar nabijgelegen cafés voor gebak en koffie. Het was een geweldige manier om de dag te beginnen.
Ik vond de grote ramen in de woonkamer bijzonder leuk, Ze laten zoveel natuurlijk licht binnen, waardoor een heldere en uitnodigende ruimte ontstaat,
De twee slaapkamers waren perfect voor ons gezin, de omvormbare bedden waren een leuke toevoeging, en de en-suite badkamer in de hoofdslaapkamer was erg handig,
De eetkamer was ruim genoeg voor onze groep. We hebben er meerdere keren samen gegeten en het voelde als een thuis ver van huis.