Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Appartment in sfeervolle boerderij in de Cocksdorp 29-5971-NL1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Uw sfeervolle appartement is bereikbaar via de centrale ingang van een grote en sfeervolle boerderij nabij het Krimbos, In de boerderij bevinden zich zes ruime appartementen. Ieder appartement heeft een eigen terras en open tuin. De zoveel mogelijk authentiek gehouden boerderij is volledig gemoderniseerd en alle appartementen zijn van alle gemakken voorzien. Uw appartement ligt net buiten het dorp op een groot eigen terrein, waar naar hartenlust gesport en gespeeld kan worden. In het centrum van De Cocksdorp - op 400 meter afstand van uw appartement - vindt u winkels en restaurants.

Op de begane grond is de ruime woon/eetkamer met open keuken. Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden. De badkamer is voorzien van een ligbad, douche, toilet en wastafel.

Het eiland Texel biedt u vele fiets- en wandelpaden. De fiets is bij uitstek het vervoersmiddel voor uw vakantie. Alle bezienswaardigheden, activiteiten en dorpjes met terrasjes en winkeltjes liggen op korte afstand van elkaar.
Ga eens met de kinderen naar het zwemparadijs Caluna of naar de zeehonden in Ecomare. Vergeet niet onderweg een stop te maken in Den Burg en De Koog voor een heerlijk drankje of etentje op een van de vele terrassen.
Voor de wandelaars is het natuurgebied "de Slufter" een echte aanrader. Een van de meest uniek wandelervaringen op het eiland is toch wel een begeleide wadlooptocht.
Mis het niet en boek voor een vakantie op dit fantastische eiland!

Bijzonderheden:
- U kunt uw auto op de algemene parkeerplaats parkeren en voor de fietsen is er een afsluitbare centrale fietsenberging met
oplaadmogelijkheden.
- Tijdens uw verblijf ontvangt u bovendien 25% korting op de fietshuur in de fietsenwinkel aan de Kikkerstraat.
- Opgemaakte bedden. Indien u gebruik maakt van het campingbedje, dient u zelf lakens en dekens mee te nemen

Parterre
open keuken
waterkoker
broodrooster

fornuis (4 kookplaten, gas)

koffiezetapparaat (filtermaling)

combimagnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
eettafel (4 personen)
zithoek
TV
toilet
Op de 1e etage
slaapkamer
1-pers. bed (dekbed, synthetisch)
1-pers. bed (dekbed, synthetisch)

TV (flatscreen)
slaapkamer
1-pers. bed (dekbed, synthetisch)
1-pers. bed (dekbed, synthetisch)

TV (flatscreen)
badkamer
bad met douche
wastafel

toilet
Algemeen
wasdroger (gedeeld met andere gasten), campingbedje, wasmachine (gedeeld met andere gasten), verwarming, terras (privé), tuin (gedeeld met andere gasten), fietsenberging (gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, glijbaan (gedeeld met andere gasten), kinderstoel, traphekje, strijkplank, strijkijzer, Schommel
Bedlinnen
Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
Eindschoonmaak
Inclusief
Servicekosten
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Wifi
Gratis
• Voor annuleringen tot de 42e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Willem Outshoorn
Verblijf van 16 februari 2026 tot 19 februari 2026
21 februari 2026

Een mooi en schoon huisje echt een aanrader

Mr Remco Haghuis
Verblijf van 13 juni 2025 tot 16 juni 2025
17 juni 2025

Fijne omgeving, fijn huis en alle benodigde faciliteiten waren aanwezig. 1 tip die we eventueel hebben is ligbedjes of fijnere stoelen voor buiten aan de achterkant.

Christoph Derksen
Verblijf van 30 september 2022 tot 7 oktober 2022
7 oktober 2022

Zeer mooi en comfortabel appartement met uitzicht op het platteland! Over het algemeen zijn het appartement en de aangrenzende appartementen een beetje gehorig - als dat u niet stoort, vindt u hier een heel mooi ingericht en schoon appartement.

Nicole de Geringel
Verblijf van 25 april 2022 tot 29 april 2022
13 mei 2022

Supermooi appartement, schoon, modern en in een mooie omgeving!

José
Verblijf van 12 oktober 2020 tot 16 oktober 2020
19 oktober 2020

Keurig schoon huisje, nieuw ingericht, Van alle gemakken voorzien,

Bert Jacobsz
Verblijf van 2 oktober 2020 tot 5 oktober 2020
6 oktober 2020

Mooie accommodatie, schoon en alles aanwezig alleen de koelkast koelde matig

Ms Sonja Ehrich
Verblijf van 7 augustus 2020 tot 14 augustus 2020
17 augustus 2020

mooie accommodatie, alles schoon, geweldige omgeving

Ms Barbara Kulpe
Verblijf van 17 februari 2020 tot 24 februari 2020
26 februari 2020

De aankomst was geweldig; we kregen zelfs de sleutel een half uur eerder dan afgesproken! De accommodatie was zeer goed onderhouden en aantrekkelijk. Na een paar dagen kwamen echter andere gasten naar de aangrenzende appartementen, die ook 's nachts erg luidruchtig waren, toen we merkten hoe luidruchtig de appartementen waren.

Mr Sietse Akkerman
Verblijf van 16 september 2019 tot 20 september 2019
22 september 2019

het was super schoon en heel erg netjes en nieuw. nog nooit in zo'n mooi onderkomen geweest. lag het aan de goede isolatie van het huis? ik weet het niet. mijn man werd duf, en ik heb het dekbed niet kunnen verdragen snachts. ik heb 3 badlakens overdwars als deken gebruikt. ik hoop dat jullie het als positieve input kunnen zien. hartelijke bedankt voor de midweek er even heerlijk tussenuit!

Mr Hans Kruijer
Verblijf van 12 april 2019 tot 15 april 2019
17 april 2019

Mooi compleet en luxe ingericht appartement aan de rand van Cocksdorp. Prima uitvals basis voor een bezoek aan Texel.

Mr Dieter Engels
Verblijf van 8 maart 2019 tot 15 maart 2019
20 maart 2019

Zeer mooi en modern ingericht appartement. Zeer schoon en alles was goed georganiseerd. We voelden ons verwelkomd door leuke attenties.

Mr Jos Hexspoor
Verblijf van 22 februari 2019 tot 1 maart 2019
3 maart 2019

Het verblijf was schoon en van alle gemakken voorzien.