Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Vakantiehuis met sauna in Boiensdorf 1003-47932-DE1

6 Personen
2 Slaapkamer(s)
3 Badkamer(s)
vanaf €622 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Uw hoogwaardig ingerichte vakantiewoning is gelegen in Stove bij Wismar en biedt voldoende ruimte voor maximaal 4 tot 6 personen. De keuken bevindt zich in het open woon- en eetgedeelte en is volledig uitgerust met een keramische kookplaat, afzuigkap, vaatwasser en vriezer. De gezellige open haard vult de kamer met gezellige warmte. Na een lange strandwandeling kunt u weer opwarmen in de Finse sauna. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het ruime terras met elektrische grill. Hier kunt u een ontspannende dag op het strand afsluiten met een barbecue. Als klein hoogtepunt is hier ook een strandstoel beschikbaar, waarin u 's ochtends beschermd tegen de wind kunt genieten van uw eerste koffie. De twee slaapkamers zijn boven. Voor uw comfort op vakantie staat er een wasmachine voor u klaar in het huis. U kunt uw fietsen stallen in de schuur. Voor bijvoorbeeld uitstapjes of om de kinderen te laten spelen is er een karretje aanwezig.

Het kleine stadje Stove am Salzhaff ligt aan de rand van een beschermd landschapsgebied tussen Wismar en Rerik en maakt deel uit van de gemeente Boiensdorf. De landelijke omgeving is bijzonder geschikt voor een vakantie met kinderen en het frisse Oostzeeklimaat zorgt voor gezonde lucht. De naburige steden zijn met de fiets snel te bereiken. Bezoek bijvoorbeeld de Hollandse molen en het kleine dorpsmuseum in Stove.

Hoogtepunten inbegrepen:
Alle verbruiksafhankelijke energiekosten
Water
strandstoel

Activiteiten in de buurt: De regio rond de Salzhaff is perfect voor lange fietstochten. Rij bijvoorbeeld naar Rerik (ongeveer 13 kilometer). De plaats heeft een bijzondere charme vanwege de geweldige ligging tussen de lagune en de Baltische Zee. Het eiland Poel is ook ideaal voor uitstapjes. Dankzij de ondiepe badzones is de lagune bijzonder geschikt voor gezinnen met kinderen voor uitbundige waterpret. Op het strand bij jou in de buurt

Parterre
open keuken
waterkoker
broodrooster

fornuis (4 kookplaten, keramisch)

afzuigkap

koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
TV (satelliet, smart TV)
eettafel (6 personen)

open haard

Blu-ray speler

radio

CD-speler
badkamer
wastafel
toilet
badkamer
douche
sauna (privé)
overloop
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed (180 x 200 cm)
2-pers. slaapbank (140 x 200 cm)
slaapkamer
2-pers. bed (180 x 200 cm)
badkamer
ligbad
douche

wastafel

toilet
berging
wasmachine
Algemeen
verwarming (vloerverwarming), terras, fietsenberging, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ (elektrisch), parking, zandbak, kinderstoel, strijkplank, strijkijzer, Zonnescherm, Handdoeken/beddengoed (tegen betaling)
Beddengoed
beddengoed set € 33 per persoon voor de startset en elke verschoning
Eindschoonmaak
Inclusief
Elektriciteit
Inclusief
Water
water - bij de prijs inbegrepen
Huisdieren
Niet toegestaan
Wifi
Gratis
- Voor annuleringen tot de 30e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs.
- Voor annuleringen vanaf de 29e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs.
Lilja Fredriksson
Verblijf van 1 februari 2025 tot 12 februari 2025
15 februari 2025

Een heel comfortabel en goed uitgerust vakantiehuis. De keuken had alles wat we nodig hadden om te koken en we waardeerden de wasmachine. Het terras met de elektrische grill zorgde ervoor dat we heerlijke avonden hadden. We zouden zeker terugkomen!

van Hulten
Verblijf van 22 juli 2024 tot 4 augustus 2024
7 augustus 2024

Echt een fijne plek! Schoon en ruim met een gezellige sfeer, De sauna was een hit na de strandwandelingen

Laaroussi
Verblijf van 16 mei 2024 tot 24 mei 2024
27 mei 2024

Ruim en gunstig gelegen, Het enige nadeel was dat we het strand vanwege het weer niet konden gebruiken, maar de sauna maakte het goed! De eigenaren waren vriendelijk en behulpzaam, wat ons verblijf nog beter maakte

Folkertsma
Verblijf van 18 november 2023 tot 1 december 2023
4 december 2023

Ik verbleef hier met mijn partner en we hadden een geweldige tijd, Het huis was super ruim en had alles wat we nodig hadden, De sauna was perfect na lange strandwandelingen, en we hielden ervan om te grillen op het terras, Het enige nadeel was dat de Wi-Fi soms een beetje traag was, maar eerlijk gezegd was het fijn om even te disconnecten, Ik zou zeker terugkomen!

Faas
Verblijf van 26 juni 2023 tot 9 juli 2023
12 juli 2023

Comfortabel en ruim huis in een vredige omgeving, De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam, Het enige nadeel was het weer