Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

10 persoons vakantie huis in INDERØY-By Traum 97145-1

10 Personen
6 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
€2362,50 €1748,25
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Modernes, komfortables Ferienhaus mit herrlichem Ausblick zum Trondheimsfjord! Sie wohnen hier an der Westküste der Insel Inderøya. Herrliche Aussicht auf den Fjord vom Wohnbereich oben sowie von der großen Holzterrasse oben, die teils überdacht ist. Ruhiges, sonniges und kinderfreundliches Grundstück. Reichhaltiges Meeresangeln im Fjord, Boot und Motor können gemietet werden. Carport- und Elektroauto-Ladegerät mit großer Ladekapazität vorhanden. Das 2022 über 2 Etagen erbaute Feriendomizil präsentiert sich sehr komfortabel und hochwertig ausgestattet. Im Erdgeschoss liegen Fernsehzimmer, Badezimmer und drei Schlafzimmer mit jeweils einem Doppelbett. In der oberen Etage befinden sich der offene Küchen-/Wohnbereich für das Familienleben sowie ein zweites Bad und zwei weitere Schlafzimmer mit jeweils einem Doppelbett. Bettwäsche zu mieten für NOK 150,-/Person (inkl. 2 Handtüchern pro Set). Im Wohnbereich gibt es einen Holzofen sowie freies WLAN mit guter Kapazität, Apple-TV und PlayStation zur Unterhaltung. Vom Ferienhaus und der Terrasse aus hat man einen herrlichen Blick auf die wunderschöne Fjordlandschaft. Gartenmöbel und Grill auf der Terrasse, wo Sie abends Ihre Mahlzeiten und den wunderschönen Sonnenuntergang im Westen genießen können.\ Der Beistadfjord ist ein kleinerer Fjordarm des Trondheimsfjords und ist von Berglandschaften und kleinen landwirtschaftlichen Siedlungen umgeben. Inderøya ist für seine wunderschöne Natur bekannt, hier gibt es ein tolles Wandergebiet für die ganze Familie. Guter Ausgangspunkt für Tagesausflüge mit dem Auto, z.B. 27 km bis zur Stadt Verdal mit der im Jahre 1180 erbauten Stiklestad-Kirche. In Verdal und Stjørdal gibt es gute Lachsflüsse. Etwa 115 km nach Trondheim mit vielen Sehenswürdigkeiten, Geschäften und Restaurants. Guter Stellplatz direkt am Haus. Der Fjord ist reich an Angelmöglichkeiten und ein 21-Fuß-Boot mit einem 150-PS-Außenbordmotor, Echolot, GPS und Kartenplotter kann gemietet werden. Das Boot liegt am schwimmenden Steg im Yachthafen, 450 m vom Haus entfernt. Das Boot ist NUR IM ZEITRAUM 1.5. bis 1.10. MIETBAR!

open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
wafelijzer
magnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer
wasdroger
wasmachine
woon/slaapkamer
TV
radio
speel station
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
wasbak
douche
toilet
badkamer
wasbak
douche
toilet
Algemeen
, carport, verwarming (elektrisch), terras (15 m2), terras (overdekt, 15 m2), tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, Tafel om vis schoon te maken, lucht-lucht warmtepomp
Bedlinnen
Mogelijkheid tot huren, NOK 150/verblijf
Borgsom
NOK 2.500
Eindschoonmaak
NOK 1.700, of dient het zelf te doen
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Bjerregaard
Verblijf van 3 mei 2026 tot 4 mei 2026
7 mei 2026

We hebben een fantastische tijd gehad in dit huisje! Het terras was perfect om te ontbijten met uitzicht op het fjord, de barbecue zorgde voor heerlijke diners. Een heerlijke plek om te ontspannen.

Duckham
Verblijf van 4 april 2026 tot 9 april 2026
12 april 2026

Wat een fantastische plek! Het uitzicht op het fjord vanaf het terras is werkelijk adembenemend. We brachten onze avonden door met barbecueën en genieten van de zonsondergang. Het tuinmeubilair maakte het nog aangenamer. Ik kan deze plek van harte aanbevelen voor een ontspannen vakantie!

Hansen
Verblijf van 18 maart 2026 tot 23 maart 2026
26 maart 2026

We hebben een heerlijk verblijf gehad! De slaapkamers waren ruim, elk met een tweepersoonsbed, wat perfect was voor onze groep. De locatie is rustig en we vonden het geweldig dat we zo dicht bij de visplekken in het fjord konden komen. Absoluut een aanrader voor een visvakantie!

Klehr
Verblijf van 11 maart 2026 tot 15 maart 2026
18 maart 2026

De tuin is een prachtige aanwinst! We hebben heerlijk buiten van de frisse lucht genoten. De visreinigingstafel was erg handig na onze visuitjes. Ideaal voor iedereen die van de natuur wil genieten.

Werdenich
Verblijf van 18 februari 2026 tot 20 februari 2026
23 februari 2026

De locatie is ideaal om de omgeving te verkennen. We maakten dagtripjes naar nabijgelegen stadjes en genoten onderweg van de schilderachtige uitzichten. De accommodatie zelf is goed onderhouden en zeer comfortabel.

Alves
Verblijf van 3 februari 2026 tot 8 februari 2026
11 februari 2026

Een goed ontworpen huis met moderne voorzieningen. De lucht-lucht warmtepomp hield het huis warm en de aanwezigheid van een wasmachine was een groot pluspunt. We hebben 's avonds genoten van de PlayStation. Al met al een goede ervaring.

Eggestein
Verblijf van 13 januari 2026 tot 18 januari 2026
21 januari 2026

We waren erg blij met de gratis internettoegang en Apple TV; het maakte onze vrije tijd erg aangenaam. De locatie is rustig, wat ideaal is om te ontspannen. Een goede keuze voor gezinnen die op zoek zijn naar een vredig toevluchtsoord.

Viertel
Verblijf van 22 december 2025 tot 27 december 2025
30 december 2025

Deze plek biedt alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf. De tweepersoonsbedden waren heerlijk zacht en de badkamers waren schoon en modern. De carport met een laadpaal voor elektrische auto's was erg handig voor ons.

Brecht
Verblijf van 11 december 2025 tot 13 december 2025
16 december 2025

Het voelde hier als een tweede thuis. De woonkamer is licht en uitnodigend, en de keuken was perfect om maaltijden te bereiden. We hebben ook genoten van de nabijgelegen wandelpaden.

Kaufmann
Verblijf van 13 november 2025 tot 17 november 2025
20 november 2025

Dit vakantiehuis is zeer comfortabel en van alle gemakken voorzien. De keuken heeft alles wat je nodig hebt, inclusief een koffiezetmachine en een magnetron. De woonkamer is gezellig, met een mooie houtkachel voor koude avonden. Het is een ideale plek voor gezinnen.

Yvonne - Dresden
Verblijf van 7 juni 2025 tot 7 juni 2025
10 juni 2025

Een heel mooi huis met een fantastisch uitzicht op het fjord. De bedden zijn wat smal voor een tweepersoonsbed, maar daar wen je snel aan. Verder is alles wat je nodig hebt aanwezig: een moderne keuken, goede waterdruk en voldoende servies. Wie komt vissen, moet er rekening mee houden dat er niet veel vis in het fjord zit. Je moet zelf op zoek gaan naar de vis en gunstige omstandigheden hebben om ze te laten bijten. Aanbevelingen: Een heel mooi huis met een fantastisch uitzicht op het fjord. De bedden zijn wat smal voor een tweepersoonsbed, maar daar wen je snel aan. Verder is alles wat je nodig hebt aanwezig: een moderne keuken, goede waterdruk en voldoende servies. Wie komt vissen, moet er rekening mee houden dat er niet veel vis in het fjord zit. Je moet zelf op zoek gaan naar de vis en gunstige omstandigheden hebben om ze te laten bijten.

Yvonne - Dresden
Verblijf van 24 mei 2025 tot 7 juni 2025
10 juni 2025

Een heel mooi huis met een fantastisch uitzicht op het fjord. De bedden zijn wat smal voor een tweepersoonsbed, maar daar wen je snel aan. Verder is alles wat je nodig hebt aanwezig: een moderne keuken, goede waterdruk en voldoende servies. Wie komt vissen, moet er rekening mee houden dat er niet veel vis in het fjord zit. Je moet er echt naar zoeken en de omstandigheden moeten gunstig zijn om ze te laten bijten.

Peter - Schweiz
Verblijf van 3 mei 2025 tot 3 mei 2025
6 mei 2025

Een prachtig, ruim en modern vakantiehuis met een fantastisch uitzicht op het fjord. Zeer goed ingericht en comfortabel. Aanbevelingen: Een prachtig, ruim en modern vakantiehuis met een fantastisch uitzicht op het fjord. Zeer goed ingericht en comfortabel.

Peter - Schweiz
Verblijf van 19 april 2025 tot 3 mei 2025
6 mei 2025

Een prachtig, ruim en modern vakantiehuis met een fantastisch uitzicht op het fjord. Zeer goed ingericht en comfortabel.

Vh
Verblijf van 13 februari 2025 tot 24 februari 2025
27 februari 2025

Het vakantiehuis was schoon en goed onderhouden. We waardeerden de ruime parkeerplaats en het laadstation voor onze elektrische auto. De nabijheid van Trondheim en Verdal maakte het voor ons gemakkelijk om de regio te verkennen.

Bernhard
Verblijf van 17 januari 2025 tot 26 januari 2025
29 januari 2025

We waren aangenaam verrast door de complete uitrusting van dit vakantiehuis. Alles wat we nodig hadden om te koken was aanwezig en de indeling was ruim genoeg om onze groep comfortabel te huisvesten. De rustige ligging was ook een pluspunt.

Ivica
Verblijf van 20 november 2024 tot 1 december 2024
4 december 2024

We hebben het hier fantastisch gehad. Het huis voelde gloednieuw en de inrichting was modern maar gezellig. Het was ook fijn dat er een wasmachine was, vooral met kinderen in de buurt. Mijn man was erg blij met de visplekken in de buurt!

Esther
Verblijf van 26 oktober 2024 tot 6 november 2024
9 november 2024

Had een geweldige tijd in dit vakantiehuis! De locatie is perfect voor buitenactiviteiten, en we genoten van wandelen op de nabijgelegen paden, De woonkamer was een gezellige plek om te ontspannen na een lange dag buiten verkennen,

Nicoline
Verblijf van 22 oktober 2024 tot 4 november 2024
7 november 2024

Deze plek was een pareltje! De moderne voorzieningen maakten ons verblijf zeer comfortabel. We genoten vooral van de houtkachel tijdens de koelere avonden. De nabijgelegen steden bieden geweldige eetgelegenheden, wat een aangename verrassing was.

Esther
Verblijf van 21 september 2024 tot 2 oktober 2024
5 oktober 2024

We hebben een fantastisch verblijf gehad in het vakantiehuis in Inderøy! Het uitzicht over de fjord was werkelijk adembenemend en we hebben genoten van de rust op het terras met een barbecuemaaltijd 's avonds. Het huis is ruim en van alle gemakken voorzien, perfect voor ons gezin van tien. Een boot huren voor een visavontuur is een echte aanrader!

Robert
Verblijf van 22 juli 2024 tot 4 augustus 2024
7 augustus 2024

We hebben echt genoten van ons verblijf! De eigenaren waren vriendelijk en behulpzaam, en het huis was schoon en gastvrij. Het was een beetje afgelegen, maar perfect voor een rustig uitje. Zorg er wel voor dat je alles meeneemt wat je nodig hebt, want de winkels zijn wat ver weg.

Steinmüller
Verblijf van 17 juli 2024 tot 31 juli 2024
3 augustus 2024

Groot pluspunt: het huis heeft alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie! Schone, comfortabele bedden en een keuken die koken een fluitje van een cent maakt. Bovendien is de game-set een fijne toevoeging om te ontspannen.

Quik
Verblijf van 16 juli 2024 tot 27 juli 2024
30 juli 2024

Huset was groot en er was plek voor een groot gezin, Alles van keukenmateriaal was beschikbaar, en er waren mogelijkheden om beddengoed te huren, Er waren wat misverstanden met de verhuurder, maar samengevat was het een fijne ervaring,

Sophie
Verblijf van 9 juni 2024 tot 20 juni 2024
23 juni 2024

Het uitzicht is fantastisch vanuit deze accommodatie! We waren dol op de ruime indeling en de kinderen speelden graag in de tuin. De vismogelijkheden in de buurt waren fantastisch en we hebben tijdens ons verblijf verschillende grote vissen gevangen.

Trine - Steinkjer
Verblijf van 16 juni 2024 tot 16 juni 2024
19 juni 2024

Alles was in orde. Mooie omgeving. Goed uitzicht. Hoge kwaliteit. Aanbevelingen: Alles was in orde. Mooie omgeving. Goed uitzicht. Hoge kwaliteit.

Trine - Steinkjer
Verblijf van 14 juni 2024 tot 16 juni 2024
19 juni 2024

Alles was in orde. Mooie omgeving. Goed uitzicht. Hoge kwaliteit.

Achim - Deutschland
Verblijf van 3 juni 2024 tot 3 juni 2024
6 juni 2024

Geweldige locatie, uitzicht op het fjord, rustig, heel mooi huis Aanbevelingen: Geweldige locatie, uitzicht op het fjord, rustig, heel mooi huis

Achim - Deutschland
Verblijf van 25 mei 2024 tot 3 juni 2024
6 juni 2024

Geweldige locatie, uitzicht op het fjord, rustig gelegen, heel mooi huis

Anke
Verblijf van 25 april 2024 tot 6 mei 2024
9 mei 2024

Het was een fijn verblijf in het algemeen, De accommodatie is nieuw en schoon, en de omgeving is vredig, Hoewel het een beetje ver van de dichtstbijzijnde supermarkt was, maakte de rust het de moeite waard,

Renate
Verblijf van 28 januari 2024 tot 8 februari 2024
11 februari 2024

Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen. De tuin was prachtig en we hebben veel avonden buiten doorgebracht met genieten van de zonsondergang. De bedden waren comfortabel en de wifi was betrouwbaar. Een geweldige keuze voor een familievakantie!

Rasu Chico
Verblijf van 27 januari 2024 tot 3 februari 2024
6 februari 2024

Deze plek is een pareltje! Alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf, schoon en goed onderhouden. De visserij in de fjord was ongelooflijk, ik heb een enorme zalm gevangen! Ik zou zeker terugkomen.

Robert
Verblijf van 22 januari 2024 tot 1 februari 2024
4 februari 2024

Ik kan niet genoeg positieve dingen zeggen over onze ervaring hier! De indeling was perfect voor onze groep en de tijd die we aan het fjord doorbrachten was het hoogtepunt van onze reis. Ik zou deze plek zeker aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een ontspannen verblijf.

Christensen
Verblijf van 6 december 2023 tot 19 december 2023
22 december 2023

Moderne esthetiek met een gezellige sfeer, Ingetogen, perfect om herinneringen te maken, Dicht bij geweldige plekken om te eten en te vissen, Heb van elk moment genoten,

Doder Thomas
Verblijf van 5 december 2023 tot 12 december 2023
15 december 2023

Het vakantiehuis was erg mooi, met een gezellige sfeer en alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. De woonkamer was een favoriete plek voor ons gezin om samen te komen na een dagje vissen in het fjord. We hadden deze keer geen boot gehuurd, maar toen we zagen dat ze beschikbaar waren, wilden we dat wel. De nabijgelegen kerk in Verdal was een fascinerend bezoek en we hebben genoten van de lokale eetgelegenheden. Al met al een prettige ervaring met goede faciliteiten en we overwegen om in de toekomst terug te keren.

Malvik Joakim
Verblijf van 29 oktober 2023 tot 10 november 2023
13 november 2023

Ruime en moderne sfeer, het buitenterras is een echte hit voor barbecues bij zonsondergang, 10/10 voor de Instagram-foto's, de locatie is ook uitstekend om nabijgelegen wandelpaden te verkennen,

Sophie
Verblijf van 18 oktober 2023 tot 27 oktober 2023
30 oktober 2023

Het vakantiehuis was perfect voor ons familie-uitje. We vonden de ruimte geweldig en de keuken was van alle gemakken voorzien. De locatie was ideaal voor dagtochten naar Trondheim en Verdal. Kortom, een geweldige plek om te verblijven!

Sabrina
Verblijf van 5 september 2023 tot 17 september 2023
20 september 2023

We hebben een heerlijk familieweekend gehad in dit vakantiehuis. De ruime indeling zorgt ervoor dat iedereen zijn eigen plek heeft, terwijl het buitenterras perfect is voor familiediners. Een echte aanrader voor grote groepen!

Ragna
Verblijf van 3 september 2023 tot 15 september 2023
18 september 2023

Een heerlijk vakantiehuis! De keuken was van alle gemakken voorzien en de ruime woonkamer was perfect voor onze groep. De locatie was rustig en vredig, waardoor het heerlijk ontspannen was na een dagje wandelen langs de prachtige wandelpaden in de buurt. Zou zeker terugkomen.

Riem Frielink
Verblijf van 29 juli 2023 tot 5 augustus 2023
8 augustus 2023

Mooi nieuw en modern vakantiehuis met rustige ligging en prachtig weids uitzicht, Het huis is van alle gemakken voorzien met twee ruime badkamers en verschillende aparte leefruimtes, Geschikt voor 2 gezinnen met ieder hun eigen privacy, Zeer ruime hoeveelheid servies en bestek, De keuken is voorzien alle denkbare gemakken en apparaten, Goede vismogelijkheden in de buurt,

Riem Frielink
Verblijf van 29 juli 2023 tot 5 augustus 2023
8 augustus 2023

Mooi nieuw en modern vakantiehuis met rustige ligging en prachtig weids uitzicht, Het huis is van alle gemakken voorzien met twee ruime badkamers en verschillende aparte leefruimtes, Geschikt voor 2 gezinnen met ieder hun eigen privacy, Zeer ruime hoeveelheid servies en bestek, De keuken is voorzien alle denkbare gemakken en apparaten, Goede vismogelijkheden in de buurt,

Riem - Sittard
Verblijf van 5 augustus 2023 tot 5 augustus 2023
8 augustus 2023

Mooi nieuw en modern vakantiehuis met rustige ligging en prachtig weids uitzicht. Het huis is van alle gemakken voorzien met twee ruime badkamers en verschillende aparte leefruimtes. Geschikt voor 2 gezinnen met ieder hun eigen privacy. Zeer ruime hoeveelheid servies en bestek. De keuken is voorzien alle denkbare gemakken en apparaten. Goede vismogelijkheden in de buurt.

Geerts-Nijhuis
Verblijf van 2 juli 2023 tot 9 juli 2023
12 juli 2023

Onze familie had een ongelooflijke week in dit vakantiehuis in Inderøy! De uitzichten op de fjord vanaf het terras waren gewoon prachtig, vooral tijdens zonsondergang, Het huis was ruim genoeg voor ons allen, met elke slaapkamer comfortabel en goed ingericht, We maakten gebruik van de barbecue op het terras en genoten van maaltijden buiten, De kinderen vonden de PlayStation geweldig en de nabijgelegen wandelpaden hielden ons druk bezig met verkennen, De bootverhuur was ook een hoogtepunt

Oliveira
Verblijf van 13 juni 2023 tot 21 juni 2023
24 juni 2023

De plek is echt ruim en comfortabel, We hebben hier een fantastische tijd gehad, vooral omdat we genoten van het terras voor het diner bij zonsondergang, De keuken had alles wat we nodig hadden, Het enige nadeel was dat de wifi soms een beetje traag was,

Behrendt
Verblijf van 28 mei 2023 tot 11 juni 2023
14 juni 2023

Dit vakantiehuis is een hele vibe! De uitzichten op de fjord zijn adembenemend, en de sfeer is super ontspannen, Perfect voor squad trips, Gratis WiFi en Apple TV voor die gezellige avonden! Kan het niet genoeg aanbevelen,

Macelli
Verblijf van 24 mei 2023 tot 3 juni 2023
6 juni 2023

Het uitzicht is adembenemend en het huis is supercomfortabel! Ideaal voor een familiereünie of een vriendenreünie. Bootverhuur in de buurt voor plezier op het water. Geen limiet, deze plek is een echte parel!

Latkowska Arian
Verblijf van 22 mei 2023 tot 29 mei 2023
1 juni 2023

Zeer mooi vakantiehuis, schoon en goed uitgerust, perfect voor vistochten, we huurden een boot en hadden veel plezier, zou het zeker aanbevelen!

Bas
Verblijf van 28 maart 2023 tot 6 april 2023
9 april 2023

Deze plek was een geweldige vondst! Het was schoon, comfortabel en de indeling van de slaapkamers was perfect voor onze groep. De Uteplassen waren een extra pluspunt, vooral voor de ochtendkoffie terwijl we genoten van het uitzicht.

Oversteeg
Verblijf van 3 januari 2023 tot 10 januari 2023
13 januari 2023

Ruim en modern vakantiehuis met prachtig uitzicht op het fjord, perfect voor familiebijeenkomsten, uitgerust met alles wat nodig is voor een comfortabel verblijf,

Mönking
Verblijf van 12 september 2022 tot 19 september 2022
22 september 2022

Geweldige uitzichten vanaf het terras! Het huis was gezellig, maar had ook genoeg ruimte voor iedereen, We hadden wel wat problemen met de verwarming, maar de eigenaar was super behulpzaam bij het oplossen ervan, Al met al een geweldige ervaring!

Jaskowska Hodne
Verblijf van 1 juli 2022 tot 8 juli 2022
11 juli 2022

We hebben een heerlijke tijd gehad in dit moderne vakantiehuis. Het was schoon en comfortabel, met genoeg ruimte voor iedereen. De twee badkamers waren een pluspunt, vooral voor een grotere groep. We waardeerden de rustige omgeving en vonden het een goede uitvalsbasis om de nabijgelegen wandelpaden te verkennen. Als u op zoek bent naar een rustig toevluchtsoord met een prachtig landschap, dan voldoet deze plek aan alle eisen. Een goede keuze voor iedereen die Inderøya bezoekt!

CAGLAYAN
Verblijf van 17 maart 2022 tot 30 maart 2022
2 april 2022

Ruim, modern en gezinsvriendelijk. We hebben een geweldige tijd gehad met het verkennen van de omgeving. De bedden waren comfortabel en de woonkamer was perfect voor onze spelletjesavonden. Het enige nadeel was dat we beddengoed moesten huren, wat een beetje vervelend was.

Odfeldt
Verblijf van 15 december 2020 tot 22 december 2020
25 december 2020

Ons verblijf in het vakantiehuis in Inderøya was ronduit fantastisch! Het ruime interieur was perfect voor onze groep van tien en we genoten van het adembenemende uitzicht op de fjord. De kinderen genoten van de buitenruimte, vooral van het terras waar we barbecueden terwijl we naar de zonsondergang keken. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor het gemakkelijk was om samen maaltijden te bereiden. Het was ook gunstig gelegen nabij een aantal charmante eetgelegenheden, zoals Øyna Parken, dat op slechts een klein eindje rijden lag. Een echte aanrader voor familiebijeenkomsten!

Rasmussen
Verblijf van 20 augustus 2020 tot 31 augustus 2020
3 september 2020

De locatie was ideaal om de prachtige natuur van Inderøya te verkennen. Genoten van het buitenterras voor barbecues en zonsondergangen na een dag vissen.

Sjödin Stefan
Verblijf van 13 augustus 2020 tot 24 augustus 2020
27 augustus 2020

We verbleven met familie en vonden het geweldig! De kinderen hadden genoeg ruimte om te spelen en de buitenruimte was geweldig. De barbecue was een pluspunt. Alles was netjes en modern. We hadden alleen wel langer willen blijven!

Wenell Mona
Verblijf van 3 juni 2020 tot 12 juni 2020
15 juni 2020

Fantastische locatie met een prachtig uitzicht op het fjord, veel ruimte voor onze groep en het huis was super schoon,

Dige Pedersen
Verblijf van 14 april 2020 tot 27 april 2020
30 april 2020

Een mooi, praktisch vakantiehuis op een rustige locatie. Het was schoon en had alles wat we nodig hadden. De keuken was goed uitgerust, wat het koken voor onze groep gemakkelijk maakte. We hebben genoten van de nabijgelegen eetgelegenheden, vooral het Husfrua Farmhotel voor het diner. Het enige nadeel was de afstand tot Trondheim, maar dat was te doen voor dagtochten. Al met al een goede keuze voor een grote groep die op zoek is naar comfort en gemak.