12 persoons vakantie huis in Glesborg 47640-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dieses Ferienhaus steht nur etwa 250 m vom kinderfreundlichen Strandufer am Fjellerup Strand entfernt und verfügt über einen hauseigenen Pool und Whirlpool. Zum Haus gehört zudem eine große, offene Terrassenfläche mit diversen Siztgelegenheiten. Im Poolbereich des Hauses findet man einen Swimmingpool (480 x 310 cm) mit 130 cm Tiefe und flacherem Kleinkinderbereich, einen Whirlpool für 2 Personen und ein großes Badezimmer mit Dusche und Fußbodenheizung. Von diesem Badezimmer aus haben Sie Zugang zu einer Sauna. Des Weiteren steht ein zweites Badezimmer mit Fußbodenheizung und Dusche im Haus zur Verfügung. Der geräumige Küchen-/Wohnbereich mit Essecke ist gut ausgestattet, u.a. mit Geschirrspüler, Mikrowelle und Gefrierschrank. Im Wohnbereich gibt es einen Holzofen und einen Fernseher mit deutschen TV-Sendern zur Auswahl. Das Haus ist zudem mit Kinderbett, Hochstuhl, Waschmaschine und Wäschetrockner sowie Solarium ausgestattet. Die Schlafzimmer sind alle 4 recht geräumig und bieten Schrankplatz. Außerdem gibt es unter dem Dach einen Hems mit zwei weiteren Schlafplätzen. Der Fußboden des Hauses ist teilweise mit Teppichboden ausgelegt, teilweise gefliest. Wände und Decken sind holzverkleidet. Draußen auf dem Naturgrundstück stehen Sandkasten und Schaukel bereit. Das Grundstück liegt schön abgeschirmt und für sich. Keine Vermietung an Jugendgruppen erwünscht!A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Kenmerken
bubbelbad (in huis, verwarmd, 2 personen), sauna (in huis, verwarmd, 4 personen), verwarming (elektrisch), terras, tuinmeubilair, BBQ, zwembad (in huis, 180 m2), speeltoestellen, voetbalgoal, lucht-lucht warmtepomp, lucht-water warmtepomp
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
- Eindschoonmaak
- DKK 1.776, of dient het zelf te doen
- Elektriciteit
- DKK 3,74/kWh
- Verwarming/Energie
- DKK 3,40/KWh
- Water
- DKK 75/m3
- Huisdieren
- Max. 2; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Keukenlinnen
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Kinderbed
- DKK 110/verblijf
- Kinderstoel
- DKK 110/verblijf
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
- Tot 60 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Tussen 59 en 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.
- Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Prachtig, goed uitgerust huis met een prachtig zwembad en een prachtige omgeving. Het heeft echter wel wat "modernisering" van de apparatuur nodig. Het is ook wat onhandig dat één badkamer alleen vanuit de zwembadkamer te bereiken is. De satellietschotel vereist een aparte login voor zenders, waardoor we alleen TV2 konden kijken. Bij aankomst hadden we wat moeite met het feit dat we de meters in eerste instantie niet konden vinden en dat de opgegeven naam/code voor wifi onjuist was. Dit had gemakkelijk opgelost kunnen worden met meer informatie in het huis. Maar al met al hebben we een heerlijke week gehad. Als je met kinderen komt, is een bezoek aan Djurs Sommerland zeker de moeite waard.
Goede ligging ten opzichte van het strand, speeltuin buiten, zwembad binnen. Ouder, maar in goede staat.
Zeer fijn huisje. Alles schoon en alles aanwezig in het huis. Zwembad was schoon en klaar om in te zwemmen. Prima geregeld door danland.
Ik belde omdat de stofzuiger kapot was en ik er nu een nodig had. Ik kreeg een nette maar trage oplossing. Ik vond dat de schoonmaak hetzelfde effect had als de schoonmaak/overdracht van de vorige huurder.
De algemene staat van het huis is uitstekend, hoewel sommige vloertegels gebroken zijn. Het gazon buiten was niet gemaaid en de ramen waren niet schoon. De meubels zijn prima en de locatie is erg mooi en rustig.
Een heel mooi, ruim vakantiehuis met een goede indeling. De ligging aan het strand is fantastisch. De voorzieningen en het zwembad zijn ronduit fantastisch. We hadden liever een overdekt terras gehad, zodat we ook bij slecht weer buiten konden zitten. Verder een geweldig huis!
Het poolhouse ligt op iets meer dan 200 meter van het strand. Het is ingericht voor 12 personen en van alle gemakken voorzien. In het laagseizoen is het er heerlijk rustig. Er is zelfs een speeltuin voor 3 tot 4 kleine kinderen met een schommel, klimrek en zandbak, en een grote trampoline. Er is voldoende ruimte voor iedereen om buiten te zitten. Er is ook een goed uitgeruste keuken. Zelfs wie langer wil blijven, zal geen probleem hebben in dit huis. Alles ziet er goed onderhouden uit.
Een superfijn huis waar alles klopte. Locatie vlakbij het water, maar iets verder van de supermarkt. Er was een viswinkel en een ijssalon.
Prachtig huis, alles was prima, behalve de kachel die vies was.
Het was een heerlijk warm huisje, alles werkte prima. Zowel de sauna als de spa waren snel warm. Goede indeling van de kamers en ruimtes. Volledig uitgeruste keuken.
Prachtig huisje, maar wel toe aan een opknapbeurt. / De vloer in de zithoek is kapot, de vaatwasser wordt niet schoon en zou vervangen moeten worden, en de kachel heeft een lange opwarmtijd. / Verder is het een prachtig huisje.
Allereerst: de sleuteloverdracht heeft niet plaatsgevonden. Na herhaaldelijk overleg met het kantoor ter plaatse, die verklaarde dat de sleutel in een daarvoor bestemd vakje lag dat na 18.00 uur kon worden meegenomen, bleek dit volledig onjuist. / Geen vakje, geen sleutel, NIETS. / DANKZIJ een raam dat niet op slot was, konden we om 3.00 uur 's nachts het huis binnen. We hadden een 88-jarige dame bij ons die de nacht in de auto had moeten doorbrengen. / Het kantoor was op zaterdag om 10.00 uur open en we konden de sleutel zoals gebruikelijk ophalen. Twee andere gezinnen waren op vrijdag aangekomen en ook zij hadden geen sleutel ontvangen. - maakt het begin van de vakantie triest - moeten we overwegen om een vakje met een pincode vrij te maken, zodat de sleutel van het bijbehorende huis te allen tijde beschikbaar is. / Vuilnisophaling: slechts om de 4 weken, niet vaak genoeg: / We kwamen aan en de vuilnisbakken (4 stuks) zaten overvol. Na een telefoontje naar het kantoor zou de vuilnisophaling aan het einde van onze vakantie komen. In de zomer is het goed voor andere dieren... herfstvakantiegangers zijn ook blij als de vuilnisbakken geleegd zijn bij aankomst. We hadden zakken op kantoor kunnen halen. 14 dagen met gezinnen met honden, die houden het niet lang vol... / .... Dan is netheid relatief, de afvoeren zouden gecontroleerd moeten worden. Er liep water uit de afvoeren in de badkamer terwijl de wasmachine draaide en we hebben het schoongemaakt, ik moest er van kokhalzen.... / Het waterpeil in het saunagedeelte was tot de limiet, dat hebben we ook schoongemaakt. / De accommodatie: heerlijk rustig, goed om te ontspannen. / Staat: - veel verschillende soorten servies, vloertegels afgebrokkeld of kapot, jammer / Zwembad: een groot compliment voor het stel dat elke dinsdag komt schoonmaken, geweldig.... / Zwembad gewoonweg fantastisch, leuk, altijd aanwezig / De indeling: geweldig, de extra deur in de entree was een grote hulp voor ons - of het nu was om de deur dicht te doen als we 's ochtends vroeg opstonden of als natte honden de woonkamer in wilden.... / Of om de open haard warm te houden. / Het pad naar het strand is prachtig, ook gemakkelijk te bewandelen met kleine kinderen of ouderen. / Zelfs met deze criteria zouden we dit huis opnieuw boeken, omdat de locatie geweldig is en het huis erg comfortabel is.
De ligging ten opzichte van het strand. De kamerindeling was erg goed.
Prachtig huisje voor een gezin van 4 volwassenen, een peuter en een baby. We vonden het zwembad geweldig op regenachtige dagen en de ligging van het huis was perfect, dicht bij het strand en de ijssalons. Een echte aanrader en ik zou het zo weer boeken.
Het zwembad met whirlpool, de ruime opzet en de rustige ligging met de tuin nodigen uit om te ontspannen, te barbecueën en te spelen. / Een briefing direct bij het huis was handig geweest, want bij vertrek ontdekten we de kussens voor de tuinstoelen pas in een kast in de slaapkamer. / Het servicecentrum is echter zeer vriendelijk en helpt waar mogelijk.
We hebben een heerlijke tijd gehad in dit vakantiehuis! De ruime indeling was perfect voor onze familiereünie en de kinderen waren dol op de buitenspeelplaats. De sauna was een heerlijke bonus na een lange dag vol ontdekkingen.
Ruimtelijke indeling en voorzieningen. / Helaas was de grill zo kapot dat deze niet meer gebruikt kon worden!
Grote kamers, schone ruimte, heeft alles wat je nodig hebt voor een familiereis, de woonkamer is perfect voor filmavonden, plus de locatie is ideaal om nabijgelegen plaatsen zoals Meilgaard Slot te verkennen,
De indeling, de ligging en het zwembad
Zeer goede faciliteiten, zeer mooie locatie
Indeling van de kamer, het zwembad, de speeltuin bij het huis
De locatie is erg gunstig, met diverse eetgelegenheden op korte rijafstand. We aten bij Fjellerup Vaffelbageri en Delizioso Fjel. Het huis zelf was erg schoon en de woonkamer was een gezellige plek om 's avonds samen te komen.
Een zeer comfortabel verblijf. Het huis is goed uitgerust en ligt dicht bij belangrijke attracties zoals Djurs Sommerland. Het is ook fijn om na een dagje uit in een rustige omgeving terug te kunnen keren.
Wij hebben juist voor dit huisje gekozen vanwege het zwembad en we mochten onze honden meenemen,
Het huis heeft een zeer goede ruimtelijke indeling. De woonkamer heeft een uitnodigende zithoek, die is ontworpen als een kleine veranda en zo optimaal gebruik maakt van de zon om het huis te verwarmen. De keuken is goed geïntegreerd, zodat degene die de maaltijden verzorgt niet wordt afgesloten van de rest van het gezin. De keuken is van alle gemakken voorzien. De twee badkamers zijn ruim en voorzien van moderne douches, waaronder een regendouche. Er is ook een sauna en een bubbelbad. Het zwembad heeft een hoek voor de allerkleinsten met ondiep water en leuningen. De buitenruimte is voorzien van voldoende zitplaatsen en diverse speeltoestellen waar meerdere kinderen tegelijk kunnen ravotten. Er is een klimrek en -wand, evenals een grote trampoline en een grote kogelbarbecue staat klaar voor een stevige barbecue-avond.
Ruim en schoon vakantiehuis, Geweldige faciliteiten zoals gratis wifi en een sauna,
De indeling van het huis is erg goed en het zwembad is ruim voldoende. Het strand is op loopafstand. Helaas waren de bedspreien en kussens allemaal erg vies.
We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit vakantiehuis! De ruime indeling was perfect voor onze groep van twaalf en de vijf slaapkamers boden volop privacy. We hebben vooral genoten van de sauna na een dagje bezienswaardigheden in de buurt te hebben verkend. De kinderen waren dol op de buitenspeelplaats en we hebben volop gebruikgemaakt van de barbecuefaciliteiten op het terras. De locatie was gunstig, op korte rijafstand van Djurs Sommerland, wat een hoogtepunt was voor het gezin. We kunnen niet wachten om terug te keren!
Perfecte locatie nabij Rygarde Beach en lokale eetgelegenheden, Ideaal voor familiebijeenkomsten,