4 persoons vakantie huis in EGERSUND-By Traum 95412-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Souterrainwohnung in Hanglage und ruhiger Umgebung. Großartiger Panoramablick zum Meer! Der Eigentümer bewohnt die obere Hausetage. Praktische Waschküche mit Waschmaschine und Trockner vorhanden. Wohnzimmer und Küche wurden zuletzt 2012 renoviert. TV mit 50 Zoll Bildschirm sowie WLAN zur Verfügung. Außerdem umweltfreundliche Wärmepumpe im Haus. Gutes Angelrevier vor Ort. Der Eigentümer vermietet daher ein Boot m. Motor (inkl. Schwimmwesten), das 2,2 km vom Haus im Bootshafen bereitliegt. Bei gutem Wetter kann das Boot tagsüber auch vor Ort am Haus vertäut liegen, muss nachts aber IMMER im Hafen vertäut werden. Filetierbank/Spüle im Haus. Bitte beachten: Der Mieter ist während seines Aufenthalts für das Boot verantwortlich und hat z.B. dafür Sorge zu tragen, dass es korrekt vertäut wird und unbeschadet bleibt! Bitte beachten: BOOT GGF. BITTE UNBEDINGT VORBESTELLEN! Bootsreservierung vor Ort nicht möglich. Bootsmiete und Mietgebühr für Bettwäsche sind ggf. generell vor Nutzung vor Ort zahlbar. BOOTSVERMIETUNG NUR IM ZEITRAUM 15.03.-01.11! Eigener Pkw-Stellplatz am Haus vorhanden. Etwa 1 Stunde Fahrzeit nach Stavanger. Aus Sicherheitsgründen hat der Hausbesitzer Überwachungskameras im Außenbereich aufgestellt. Es gibt keine Kameras in den Bereichen, in denen sich Gäste aufhalten, und es werden keine Aufnahmen gemacht, während Gäste im Haus sind.
Kenmerken
wasdroger, wasmachine, verwarming (elektrisch), terras (overdekt), tuin, tuinmeubilair, BBQ, lucht-lucht warmtepomp
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid tot huren, NOK 150/verblijf
- Borgsom
- NOK 1.000
- Eindschoonmaak
- NOK 1.200, of dient het zelf te doen
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
- Tot 60 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Tussen 59 en 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.
- Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Een gezellig en schoon appartement met moderne voorzieningen. De gratis wifi was geweldig voor het plannen van onze dagelijkse activiteiten. De nabijgelegen Eigerøy-brug was een leuke plek om te wandelen. Kortom, een geweldig startpunt voor onze avonturen in de regio.
Schoon en comfortabel verblijf, Wi-Fi werkte goed en de 50-inch tv was een leuke toevoeging voor onze downtime, De nabijheid van Egersund maakte het gemakkelijk om lokale eetgelegenheden te verkennen zoals Sushi en Peking-House, De gastheer was vriendelijk en zorgde ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden, Al met al een solide basis voor onze reis,
De locatie is vredig en perfect voor een ontspannende uitje, Het appartement was ruim genoeg voor ons gezin van vier, met twee badkamers, wat een groot pluspunt was, De keuken had alle benodigdheden, en we genoten van barbecuen op het terras, Hoewel we deze keer de boot niet gebruikten, is de optie zeker aantrekkelijk voor ons volgende bezoek,
Direct op een heuvel boven het fjord, prachtig uitzicht op zee, geen extra kosten afgezien van de huur,
Dit vakantiehuis is een hele mood! Het uitzicht op zee is gewoonweg prachtig, perfect voor de 'gram, Vibe check op het vissen ook - vingen enkele mooie, De ruimte is gezellig en super schoon, plus de BBQ-opstelling is een grote overwinning voor relaxte avonden, Zorg er gewoon voor dat je de boot van tevoren boekt, het is een must voor de volledige ervaring,
We hebben een geweldige tijd gehad met vissen en het verkennen van de kustlijn, De eigenaar was erg behulpzaam en gastvrij, Het appartement was goed ingericht, hoewel ik wenste dat er meer eetgelegenheden binnen loopafstand waren, Toch een heerlijke plek om te ontspannen en van de natuur te genieten,
Het fantastische uitzicht en de rust en nabijheid van de natuur,
Het geweldige uitzicht op de fjord
Zeer mooie locatie, direct aan het fjord met uitzicht op zee, aardige, behulpzame verhuurder,
Kan weer een nieuwe bank gebruiken
Zicht, inrichting en goede uitgangspositie voor verschillende activiteiten.
Geweldige locatie met een prachtig uitzicht op de fjord
Het was allemaal modern.
De locatie met het geweldige uitzicht.