Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Centrale oase in Lokken -- By Traum Ferienwohnungen 73905-1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €312 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Diese charmante Ferienwohnung befindet sich in fantastischer Lage im Herzen von Løkken, nur 200 Meter von einem der schönsten und breitesten Nordseestrände Dänemarks entfernt. Eingebettet in eine kleine Seitenstraße bietet die Wohnung Ruhe und ist dennoch nur etwa 50 Meter vom gemütlichen Marktplatz der Stadt entfernt, wo Geschäfte, Cafés und Restaurants zum Erkunden der lokalen Atmosphäre einladen. Die Kombination aus zentraler Lage und Strandnähe macht diese Unterkunft zu einem idealen Ort für einen unvergesslichen Urlaub zu jeder Jahreszeit. Die Wohnung ist hell, luftig und gut ausgestattet und bietet eine einladende Atmosphäre zum Entspannen und für gemeinsame Zeit mit der Familie. Der Wohnbereich verfügt über einen Fernseher mit Streaming-Funktion und ein Doppelschlafsofa, während das separate Schlafzimmer mit einem bequemen Doppelbett ausgestattet ist. Die offene Raumaufteilung ermöglicht geselliges Beisammensein und bietet gleichzeitig Privatsphäre, wenn nötig. Jedes Detail wurde berücksichtigt, um den Gästen Komfort und Bequemlichkeit zu bieten, damit Sie sich schnell einleben und Ihren Aufenthalt genießen können. Vom Ende des Wohnzimmers aus gelangen Sie auf eine kleine, gemütliche Terrasse, die sich perfekt für abendliche Treffen am Gartengrill eignet. Hier können Sie Ihre Mahlzeiten im Freien genießen und dabei dem beruhigenden Rauschen der Wellen in der Ferne lauschen. Parkplätze stehen direkt am Apartment zur Verfügung. Gäste haben außerdem kostenlosen Zugang zum Blokhus-Wasserpark, der zusätzlichen Spaß für Familien bietet. Dieses Anwesen bietet die ideale Mischung aus Entspannung am Meer, städtischen Annehmlichkeiten und komfortablem Wohnen für ein unvergessliches Urlaubserlebnis.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

keuken
fornuis
koffiezetapparaat
afwasmachine
koelkast
woon/slaapkamer
2-pers. vouwbed
TV
stereo-installatie
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
wasbak
douche
toilet
Algemeen
, tuinmeubilair, BBQ (houtskool), sandy beach
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 950, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,74/kWh
Water
DKK 65/m3
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Kolodziey
Verblijf van 7 januari 2025 tot 18 januari 2025
21 januari 2025

Gezellig vakantiehuis met alles wat u nodig heeft voor een ontspannen verblijf, op korte loopafstand van het strand van Lokken,

van der Woude
Verblijf van 16 juni 2024 tot 28 juni 2024
1 juli 2024

Wat een heerlijke plek! Slechts een steenworp afstand van het strand, dit vakantiehuis was ideaal voor onze familie, De kinderen hielden van het waterpark in de buurt en we genoten van dineren bij Fredis, op slechts een korte loopafstand,

Pia - 4220
Verblijf van 3 februari 2024 tot 10 februari 2024
13 februari 2024

Ligging en parkeergelegenheid direct voor de deur Aanbevelingen: Leuke restaurants om de hoek

Jansen
Verblijf van 22 juli 2023 tot 5 augustus 2023
8 augustus 2023

Het vakantiehuis was leuk en functioneel voor onze groep, Het had alles wat we nodig hadden, inclusief een comfortabel bed en een goede Wi-Fi-verbinding, De locatie was geweldig, met gemakkelijke toegang tot zowel Løkken-strand als Rubjerg Knude Lighthouse, die we tijdens ons verblijf hebben bezocht, Het enige nadeel was de noodzaak van een schoonmaakkosten, maar over het algemeen hadden we een aangename ervaring,

Zoeteweij
Verblijf van 29 april 2023 tot 6 mei 2023
9 mei 2023

Schoon en comfortabel, dit vakantiehuis voldeed aan al onze verwachtingen, Het was gemakkelijk om bij attracties zoals Faarup Sommerland te komen, en het strand was gewoon om de hoek, Perfect voor een gezinsvakantie,

Marowsky
Verblijf van 6 november 2022 tot 14 november 2022
17 november 2022

De locatie heeft een totaal andere sfeer. Het is maar een korte wandeling naar het strand en de ligging vlakbij leuke cafés zoals Fredis maakt het nog beter. Er hangt een gezellige, relaxte sfeer en het tuinmeubilair is perfect voor foto's van de zonsondergang. Een echte aanrader!

Arhip
Verblijf van 30 juli 2022 tot 12 augustus 2022
15 augustus 2022

De wifi was sterk, waardoor we verbonden konden blijven. De lokale eetgelegenheden, vooral Fredis, waren een aangename verrassing.

Heuser
Verblijf van 1 augustus 2022 tot 9 augustus 2022
12 augustus 2022

We hebben een fantastische tijd gehad in het vakantiehuis in Løkken! De ruime woonkamer was perfect om te ontspannen na een dag op het strand, dat op slechts een korte loopafstand was, Schoon en goed uitgerust, het had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf,

Trofimov
Verblijf van 14 mei 2022 tot 25 mei 2022
28 mei 2022

Dit was een geweldige plek voor een uitje! Het huis was van alle gemakken voorzien en de locatie was fantastisch voor toegang tot het strand. We hebben ook gebruik gemaakt van de nabijgelegen wandelpaden bij Rubjerg Klitplantage. We zouden er graag naar terugkeren!

Backeljauw
Verblijf van 5 april 2022 tot 19 april 2022
22 april 2022

Gezellige plek, echt dicht bij het strand, Schoon en goed uitgerust, had alles wat we nodig hadden,

Eckes
Verblijf van 6 april 2022 tot 15 april 2022
18 april 2022

We waren erg tevreden met ons verblijf. De accommodatie was schoon en goed onderhouden, en de eigenaren waren erg vriendelijk. De locatie was rustig, waardoor het gemakkelijk was om te ontspannen na een drukke dag vol bezienswaardigheden.

Adamyan
Verblijf van 21 oktober 2021 tot 28 oktober 2021
31 oktober 2021

Het vakantiehuis was zeer ruim, perfect voor onze behoeften, We hebben genoten van de nabijgelegen stranden en hebben heerlijke maaltijden genoten in lokale restaurants, Het gemak van een volledig uitgeruste keuken was een groot pluspunt,

Chaghazardi
Verblijf van 26 juli 2021 tot 2 augustus 2021
5 augustus 2021

We hebben genoten van ons verblijf hier, vooral van de gezellige woonkamer en de korte wandeling naar het strand van Løkken. Het tuinmeubilair was een fijne toevoeging voor de avonden buiten. Ik zou deze plek zeker aanbevelen voor een ontspannen vakantie.

Arts
Verblijf van 10 maart 2021 tot 21 maart 2021
24 maart 2021

Dit vakantiehuis was een geweldige keuze voor onze familie, De keuken was volledig uitgerust en we genoten ervan om samen maaltijden te bereiden, Het nabijgelegen Løkken-strand was een hoogtepunt voor ons, op slechts een paar minuten afstand, Zeker aan te bevelen!

Batchelor
Verblijf van 16 december 2020 tot 25 december 2020
28 december 2020

Een heerlijk uitje! De plek was gezellig en had een mooi terras. We waardeerden de gratis wifi voor het plannen van onze excursies. De Rubjerg Knude-vuurtoren was een geweldige dagtrip, op slechts een klein eindje rijden.

De Herdt
Verblijf van 12 december 2020 tot 24 december 2020
27 december 2020

Ik ben een beetje geobsedeerd door deze plek! De woonkamer is super ruim, perfect om te ontspannen na een dag op Løkken-strand, Bovendien had de keuken alles wat nodig was om wat snacks te maken, De sfeer was geweldig en de WiFi was snel genoeg om Netflix te streamen zonder buffering, Zeker terugkomen!

Van Der Broeck
Verblijf van 6 juli 2020 tot 17 juli 2020
20 juli 2020

Gemütliches Haus, geweldig voor een groep ontsnapping, Veel ruimte, comfortabele bedden, en dicht bij alle strandactiviteiten, Schoon en heeft alles wat je nodig hebt voor een leuk verblijf, Geen grap, deze plek is anders!

Uittenbosch
Verblijf van 4 mei 2020 tot 13 mei 2020
16 mei 2020

Geräumige woonkamer perfect voor avonden samen, De nabijgelegen attracties zoals de Rubjerg Knude Lighthouse waren een hoogtepunt voor ons,

van der Laan
Verblijf van 19 april 2020 tot 27 april 2020
30 april 2020

Ons verblijf in het vakantiehuis in Løkken was precies wat we nodig hadden! De plek was gezellig en goed uitgerust, vooral de keuken die het koken een fluitje van een cent maakte, De woonkamer was ruim genoeg voor ons gezin van vier om te ontspannen na een dag op het nabijgelegen Løkken-strand, dat op korte loopafstand lag, We genoten van onze avonden op de tuinmeubels en genoten van de rustige omgeving, Hoogst aanbevolen voor iedereen die op zoek is naar een rustige ontsnapping!

Sven
Verblijf van 1 maart 2020 tot 10 maart 2020
13 maart 2020

Al met al een aangenaam verblijf. Het vakantiehuis bood ruim voldoende ruimte voor onze groep van vier en de woonkamer was erg uitnodigend. Er waren een paar kleine onderhoudsproblemen, maar niets dat onze ervaring noemenswaardig beïnvloedde.