Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

5 persoons vakantie huis in Føllenslev-By Traum 65856-1

5 Personen
3 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €571 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Unweit der Küste findet man bei Havnsø Strand dieses gemütliche Ferienhaus mit offenem Küchen-/Wohnbereich für das Familienleben. Außerdem stehen im Haus zwei Schlafzimmer und oben unter der Dachschräge noch ein Hems mit weiteren Schlafmöglichkeiten zur Verfügung. Das Badezimmer ist zeitgemäß eingerichtet. Die Terrassenfläche ist teilweise überdacht und durch eine Hecke gut vor Einblicken geschützt. Eine Rasenfläche steht für Spiel und Spaß der Kinder zur Verfügung. Geht man durch die kleine Pforte im Garten, gelangt man hinaus auf einen kleinen Pfad, der direkt ans Meer führt. Praktische Außendusche am Haus für eine kurze Dusche nach dem Bad im Meer. Der Zaun zum Nachbargrundstück mit Hausnummer 12 kann auf Wunsch entfernt werden, denn dieses Objekt wird ebenfalls über DanCenter vermietet (Objekt 65872) und bietet sich so evtl. für mitreisende Freunde oder Verwandte an.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

woonkamer
3x 1-pers. vouwbed
open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
afwasmachine
koelkast
vriezer
wasmachine
woon/slaapkamer
TV
DVD-speler
radio
CD-speler
stereo-installatie
kinderstoel
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
Algemeen
, grill, verwarming (elektrisch), terras, BBQ, Tafel om vis schoon te maken
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 1.298, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,40/kWh
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Zoe - Hamburg
Verblijf van 26 oktober 2024 tot 2 november 2024
5 november 2024

Het huis is in goede staat en heeft alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf. / We vonden de korte wandeling naar het water, de kleine zandbak en het grote terras erg fijn.

Ramdien
Verblijf van 7 mei 2024 tot 19 mei 2024
22 mei 2024

Ik vond de relaxte sfeer hier geweldig. De ruimte was ruim en de keuken had alles wat nodig was voor een snack in de late avond. De snelle toegang tot het strand was een leuke bijkomstigheid. Gratis wifi was een uitkomst voor mijn streamingbehoeften.

Jakobsen
Verblijf van 19 april 2024 tot 3 mei 2024
6 mei 2024

We hebben een heel prettig verblijf gehad in deze hut. Hij was van alle gemakken voorzien en de ligging vlak bij het strand was een groot voordeel voor onze buitenactiviteiten. We zouden deze hut zeker aan vrienden aanbevelen!

Birthe - Hasle
Verblijf van 6 april 2024 tot 13 april 2024
16 april 2024

Het was echt heel goed. Aanbevelingen: Haven van Havnsø

Walser
Verblijf van 18 maart 2024 tot 1 april 2024
4 april 2024

Over het algemeen een prima ervaring. Het huis was schoon en had alles wat we nodig hadden. De wifi was verrassend goed, wat een pluspunt was. Het is een beetje afgelegen, maar als je op zoek bent naar rust en stilte, dan is dit de plek.

Stabback
Verblijf van 4 oktober 2023 tot 18 oktober 2023
21 oktober 2023

Zeer ruim en goed uitgerust. De keuken had alles wat nodig was voor familiediners en de BBQ was perfect om buiten te eten.

Birte Kruse
Verblijf van 29 juli 2023 tot 5 augustus 2023
8 augustus 2023

Het huis is liefdevol ingericht en de ligging vlakbij het water en een korte fietstocht naar de haven is perfect. We hebben ondanks het slechte weer veel in zee gezwommen.

Birte - Hamburg
Verblijf van 29 juli 2023 tot 5 augustus 2023
8 augustus 2023

Het huis is met veel liefde ingericht en de locatie vlakbij het water en de haven, die gemakkelijk per fiets te bereiken is, is perfect. Ondanks het slechte weer hebben we veel in de zee gezwommen.

Mette Børsholt Jensen
Verblijf van 17 juni 2023 tot 24 juni 2023
27 juni 2023

Het was gezellig en helder, er ontbrak niets

Mette - Frederiksberg
Verblijf van 17 juni 2023 tot 24 juni 2023
27 juni 2023

Het was gezellig en goed georganiseerd, er ontbrak niets. Aanbevelingen: Neem een buitenbad en ga vaak naar zee, het is onbetaalbaar.

Kurt Mickan
Verblijf van 3 juni 2023 tot 17 juni 2023
20 juni 2023

De buitendouche was erg praktisch na het zwemmen in de Oostzee, de locatie was perfect,

Jacqueline - Brandenburg
Verblijf van 3 juni 2023 tot 17 juni 2023
20 juni 2023

De buitendouche was erg prettig na het zwemmen in de Oostzee. De locatie was perfect. Aanbevelingen: Een bezoek aan de omliggende stadjes met hun Vikingmusea is zeker aan te raden, en Kopenhagen mag ook niet ontbreken op je lijstje.

Helga - 4060
Verblijf van 20 mei 2023 tot 27 mei 2023
30 mei 2023

Heerlijk terras met ruimte voor bezoekende gasten. / Fijn met een houtkachel in de woonkamer voor de koude avonden. / Fijn dat er een vaatwasser en wasmachine aanwezig zijn.

Laudat
Verblijf van 19 september 2022 tot 26 september 2022
29 september 2022

Een charmante plek met alle basisvoorzieningen. We waardeerden de netheid en de gezellige sfeer. Hoewel er niet veel nachtleven in de buurt is, was het de rust die we zochten. Op slechts een korte rit van een aantal leuke eetgelegenheden.

Svendsen
Verblijf van 29 mei 2022 tot 11 juni 2022
14 juni 2022

Geweldige locatie om Zeeland te verkennen. De nabijgelegen eetgelegenheden boden heerlijke maaltijden en de gratis wifi was een leuke toevoeging.

Jaqueline Mennenga
Verblijf van 30 april 2022 tot 7 mei 2022
3 mei 2022

Mooie locatie, schoon en van alle gemakken voorzien huisje.

Hartviksen
Verblijf van 17 januari 2022 tot 31 januari 2022
3 februari 2022

De hut had een gezellige sfeer met voldoende ruimte voor onze groep van vijf. We genoten vooral van het terras voor onze avondbarbecues. Het nabijgelegen Vesterlyng-strand was een aangename verrassing – ideaal voor een snelle duik! Ik zou zeker overwegen om terug te komen.

Anne Pilegaard Petersen
Verblijf van 14 augustus 2021 tot 21 augustus 2021
24 augustus 2021

Goede locatie ten opzichte van het strand en Havnsø¸, Rustige omgeving, Het zomerhuis had een persoonlijk tintje, wat bijdroeg aan de functionaliteit,

beer
Verblijf van 8 augustus 2021 tot 19 augustus 2021
22 augustus 2021

Gezellig en schoon vakantiehuis, Houd van de nabijheid van Vesterlyng Strand voor ontspannende strandwandelingen,

Norbert Stöcken
Verblijf van 7 augustus 2021 tot 14 augustus 2021
17 augustus 2021

Mooi en gezellig, goed ingericht, goed gevoel, ongeveer 150 meter van de zee, rustig, alles wat u nodig heeft voor uw vakantie.

Bodil Bauer
Verblijf van 19 juni 2021 tot 26 juni 2021
29 juni 2021

Mooi zomerhuis Twee slaapkamers en een zolder, dichtbij strand en havenmeer / veerboten naar Sejerø en Nestelø

Bhansing
Verblijf van 16 april 2021 tot 30 april 2021
3 mei 2021

Perfecte plek voor een vakantie! Gezellig en schoon, plus het terras was geweldig voor BBQ's, Dichtbij Vesterlyng Strand voor stranddagen, De opstelling van de woonkamer is schattig, ideaal voor gezellige hangouts, Zou zeker terugkomen!

Flemming Dahl
Verblijf van 6 februari 2021 tot 13 februari 2021
16 februari 2021

Heel leuk huisje, mooie locatie en absoluut perfect voor 2 personen

Duurkens
Verblijf van 24 november 2020 tot 3 december 2020
6 december 2020

Het patio-gebied was heerlijk voor koffie in de ochtend, We vonden alles wat we nodig hadden in de keuken om onze maaltijden te koken, De nabijgelegen eetgelegenheden waren ook handig wanneer we uit eten wilden, Een goede balans van gemak en ontspanning!

Gaskin
Verblijf van 14 november 2020 tot 28 november 2020
1 december 2020

We hebben hier een fantastische tijd gehad! De gastheren waren erg gastvrij en het huisje was prachtig ingericht. De nabijheid van Kårup Skov zorgde voor fantastische wandeltochten. We voelden ons er meteen thuis!

Lund
Verblijf van 10 februari 2020 tot 23 februari 2020
26 februari 2020

Dit vakantiehuis voldeed aan al onze behoeften. Het was goed uitgerust en de verwarming werkte perfect op de koudere nachten. De lokale eetgelegenheden zoals Restaurant-Nordvest Aps waren fantastisch. Een zeer praktische keuze voor gezinnen.