6 persoons vakantie huis in Åkra-By Traum 97781-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dieses eher urige und gemütlich eingerichtete Feriendomizil ist etwas für Naturliebhaber, die sich gerne an der frischen Luft aufhalten, um Ruhe und Erholung in der Natur zu suchen. Sie wohnen hier 260 m.ü.M. und weitab vom Verkehr in der Stadt. Ein aufblasbarer, verbrauchsgünstiger Außen-Whirlpool (Typ Lazy Star) für max. vier Personen steht auf Anfrage draußen an der Hauswand bereit zur Entspannung nach der Wanderung. Sie wohnen hier auf 260 m.ü.M., mit Ausblick zu Feldern und Wald. Es steht vor Ort ausreichend Fläche zur Verfügung, damit auch die Kinder sich richtig austoben können. Das Ferienhaus wurde mit einer wohnlichen Mischung aus Antikem und Modernem eingerichtet. Schlafcouch als zusätzlicher Schlafplatz im Wohnzimmer. Internetkapazität zum Streamen über Apple-TV, darunter auch Netflix. Das Doppelbett in dem einen Schlafzimmer kann auch als zwei Einzelbetten, die beiden Einzelbetten im anderen Schlafzimmer zudem als Doppelbett genutzt werden. In der 2016 renovierten Küche des Hauses steht u.a. ein Gefrierschrank mit 90 l Kapazität bereit. Herrliches Wanderterrain ringsum mit Gebirgspfaden und -seen. Im nahen Fluss dürfen Sie angeln. Sie fahren ca. 3 km zum Fjord. Hier findet man im Herbst viele Waldbeeren und im Winter ein gutes Skiterrain vor. Vor Ort gibt es prima Gelegenheiten, um z.B. mit Guide Ausflüge ins Gebirge zu machen. Kein Fjordblick vor Ort. Haus und Umgebung sind nicht für Kleinkinder oder Gehbehinderte zu empfehlen.
Kenmerken
vide, bubbelbad (buiten), verwarming (elektrisch), tuinmeubilair, BBQ, parking
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid tot huren, NOK 100/verblijf
- Borgsom
- NOK 800
- Eindschoonmaak
- NOK 748, of dient het zelf te doen
- Elektriciteit
- NOK 4/kWh
- Huisdieren
- Max. 2; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
- Tot 60 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Tussen 59 en 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.
- Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Gezellige hut met adembenemend uitzicht, perfect voor een ontspannende korte vakantie,
Deze comfortabele en uitnodigende hut maakte onze vakantie speciaal. De inrichting was uniek gestileerd en we voelden ons er meteen thuis. We brachten onze dagen wandelend en onze avonden in de hot tub door. Het zou geweldig zijn om in de winter terug te komen voor een andere ervaring!
Gezellige plek met alles wat je nodig hebt voor een weekendje weg. De mix van ouderwets en modern meubilair is anders. De BBQ-opstelling was geweldig om 's avonds laat te grillen. Bovendien is het nabijgelegen fjord maar een klein eindje rijden. Een echte aanrader!
Ruim og sjarmerende, blandingen van antiek voegde karakter toe, Ideaal voor natuurliefhebbers met paden in de buurt,
Het vakantiehuis was ruim en schoon, wat we waardeerden, Het ligt in een rustige omgeving, perfect voor een vredige retraite, Ik wou echter dat er meer eetgelegenheden in de buurt waren, We reden een beetje voor maaltijden, maar de keuken in de hut was ook geweldig voor het koken,
Het vakantiehuis had een rustieke charme die we leuk vonden, Alles was functioneel, en het was fijn om een wasmachine beschikbaar te hebben, De afstand tot de fjord is beheersbaar, maar zorg ervoor dat je je maaltijden plant, want de opties zijn in de buurt beperkt,
De gastvrijheid van de eigenaren, de probleemloze regeling omtrent aankomst en vertrek, de vissersboot bovenop,
Ons verblijf in het vakantiehuis in Åkra was gewoon heerlijk! De omgeving was vredig, en het uitzicht op de velden en bossen was adembenemend, De kinderen hadden voldoende ruimte om te rennen, en we genoten van het ontspannen in de whirlpool na een lange dag wandelen, Sterk aanbevelen voor gezinnen die willen ontspannen!
Je moet heel ver rijden om andere dingen te beleven, maar de natuur rondom het huis is uitstekend,
We wilden niet vertrekken! De rust van het gebied was precies wat we nodig hadden, De hut was goed ingericht, en de kinderen waardeerden de ruimte om buiten te spelen, Vissen in de nabijgelegen rivier was een leuke bonus!
Er was absoluut rust en vrede en stilte. / Mooi decor. / Goed uitgeruste keuken. / Mooi huisje.