Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Sfeervolle Villa-uitje-By Traum 48270-1

7 Personen
5 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
vanaf €640 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Charmante en persoonlijk ingerichte villa met een goede standaard midden op Orust, perfect voor een groter gezin of gezelschap dat landelijk wil wonen met nabijheid van de zee en veel bezienswaardigheden op een comfortabele rijafstand.

Het huis is een voormalige dorpswinkel die zorgvuldig in fasen is gerenoveerd en nu een moderne standaard heeft, maar veel van de oude charme is behouden. De villa is ruim en verdeeld over twee verdiepingen op een groter tuinperceel dat aan de achterkant van het huis is omheind met zowel een gazon, bessenstruiken als een glooiende natuurperceel. Perfect als u huisdieren of kleine kinderen heeft. Een mooie buitenplaats waar u in alle rust kunt genieten van een goede maaltijd met drank. Hier zal het hele gezin zich thuis voelen! De eigenaar van het huis woont op het terrein, wat betekent dat u de tuin met hen deelt.

De begane grond herbergt een recent gerenoveerde landelijke keuken met eetruimte, een grote gezellige eetkamer die ook een knusse hoek bevat waar u een goed boek kunt lezen. Prachtige schuifdeuren van de eetkamer naar de keuken en de leuke veranda. De begane grond heeft ook een frisse volledig betegelde badkamer. Een trap omhoog leidt naar de drie slaapkamers, waarvan er één ook een kleine slaapnis (voormalige dienstmeisjeskamer) heeft met een eenpersoonsbed. Perfect voor een kind of jongere om in te kruipen. Hier is ook een TV-kamer en nog een volledig betegelde badkamer met douchecabine. Wasmachine in de kelder.

Verschillende zwemlocaties op een comfortabele rijafstand, waarbij de dichtstbijzijnde Rossö is, op 7 km afstand, met een steiger, rotsen, springtoren en een klein ondiep strand. Maak ook gebruik van de mogelijkheid om te wandelen in het natuurreservaat op Rossö. Hier zijn mooie wandelgebieden met eikenbossen en weilanden. Het is ook een populaire plek voor vogelaars met goede kansen om zowel adelaars als steltlopers te zien. Hier is ook uitstekend viswater voor onder andere makreel en forel.

Ervaar de archipel en de vissersdorpjes rond Orust. Neem de veerboot naar Käringön of Gullholmen, bezoek het charmante Mollösund en Hälleviksstrand. Dichtbij voorzieningen en een supermarkt in Varekil, 8 km. Als u geïnteresseerd bent in winkelen, mag u een bezoek aan Göksäter met het koopjeshuis Arvid Eriksson, dat in de volksmond "Lilla Ullared" wordt genoemd en op slechts 5 km van uw woning ligt, niet missen. De uitgaansstad Göteborg ligt op 69 km afstand. Op Orust zijn er veel activiteiten mogelijk - kajakken, duiken, vissen, golfen of gewoon genieten van de rust en de prachtige natuur. Het huis ligt aan een kleinere landweg met enige verkeersdrukte, voornamelijk 's ochtends en 's avonds. Het huis wordt verwarmd via aardwarmte en is zelfvoorzienend in elektriciteit via zonne-energie.

Welkom in een charmant en ruim huis aan de Westkust!

zitkamer
1-pers. bed
keuken
fornuis
koel-/vriescombinatie
woon/slaapkamer
TV
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
wasbak
douche
toilet
badkamer
wasbak
douche
toilet
serre
tuinmeubilair
BBQ
Algemeen
, woon/slaapkamer, afzuigkap, koffiezetapparaat, afwasmachine, wasmachine, parking, aardwarmte
Bedlinnen
Mogelijkheid tot huren, SEK 100/verblijf
Eindschoonmaak
SEK 1.760, of dient het zelf te doen
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Spuij
Verblijf van 22 januari 2025 tot 31 januari 2025
3 februari 2025

Het was een genot om in dit vakantiehuis te verblijven! De indeling voldeed perfect aan onze wensen, met voldoende ruimte voor iedereen. De wasmachine was erg handig en we vonden de gezellige woonkamer geweldig voor filmavondjes met het hele gezin. Een echte aanrader!

Christian
Verblijf van 19 december 2024 tot 31 december 2024
3 januari 2025

Dit comfortabele en ruime vakantiehuis was precies wat we nodig hadden voor ons groepsuitje. De zee lag vlakbij en er waren veel wandelmogelijkheden. We hebben heerlijk genoten van de omgeving. Een geweldige prijs-kwaliteitverhouding!

Heldrup Fredrik
Verblijf van 25 november 2024 tot 8 december 2024
11 december 2024

Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen! De indeling was geweldig voor ons gezin en we hadden voldoende ruimte. De nabijheid van bezienswaardigheden was een fijne bijkomstigheid, waardoor we onze excursies gemakkelijk konden plannen. Een echte aanrader!

Vh
Verblijf van 28 oktober 2024 tot 11 november 2024
14 november 2024

Een charmant huis in Varekil! De renovatie heeft het oorspronkelijke karakter van het huis behouden en biedt tegelijkertijd modern comfort. We hebben genoten van het rustige platteland en de nabijheid van de zee was een groot pluspunt. Perfect voor natuurliefhebbers.

Sam
Verblijf van 31 augustus 2024 tot 14 september 2024
17 september 2024

Een ontspannende retraite op het platteland! De tuin was een geweldige plek voor de kinderen om te spelen, en we waardeerden de nabijgelegen stranden voor het zwemmen, De gastheren waren gastvrij, wat ons verblijf nog beter maakte,

Hestø Lisa
Verblijf van 13 augustus 2024 tot 25 augustus 2024
28 augustus 2024

We hebben een fantastisch verblijf gehad! Het huis is ruim en biedt voldoende ruimte voor onze groep van zeven personen. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor we gemakkelijk samen konden koken, en de buitenruimte was perfect voor een barbecue! Een echte aanrader!

Getevau
Verblijf van 10 augustus 2024 tot 23 augustus 2024
26 augustus 2024

De ruime indeling van dit huis was ideaal voor onze familiereünie. We hebben genoten van het samen koken in de keuken en het delen van maaltijden in de eetkamer. De lokale winkels waren op korte rijafstand, wat handig was.

Weddmark
Verblijf van 2 augustus 2024 tot 10 augustus 2024
13 augustus 2024

Over het algemeen een uitstekend verblijf! We vonden het geweldig hoe ruim het huis was. De keuken was perfect om te koken en de buitenruimte was heerlijk om 's avonds te ontspannen. Perfecte locatie om de regio te verkennen.

Geja
Verblijf van 27 juli 2024 tot 5 augustus 2024
8 augustus 2024

Wat een fantastisch uitje! Het ruime vakantiehuis was perfect voor ons gezin van zeven. We waren dol op de barbecueplek buiten en de kinderen hebben zich uitstekend vermaakt in de tuin. Een geweldige uitvalsbasis om de nabijgelegen stranden te verkennen!

Liesbeth
Verblijf van 22 juli 2024 tot 31 juli 2024
3 augustus 2024

Een aangenaam verblijf in een charmant huis! We waardeerden de rustieke details en de ruimte. De locatie was rustig, maar toch dichtbij genoeg om de lokale bezienswaardigheden te bezoeken. Een perfecte mix van ontspanning en avontuur.

Sabine
Verblijf van 26 mei 2024 tot 2 juni 2024
5 juni 2024

Zeer goed uitgerust vakantiehuis! De vier badkamers maakten het gemakkelijk voor onze grote groep om 's ochtends klaar te maken, De nabijgelegen wandelpaden boden prachtige uitzichten en een geweldige manier om de dag buiten door te brengen,

De vos
Verblijf van 18 mei 2024 tot 1 juni 2024
4 juni 2024

Wat een fantastische verblijf! We boekten dit vakantiehuis voor een gezinsuitje, en het was perfect, De ruime indeling zorgde ervoor dat iedereen zijn eigen ruimte had, en de vier badkamers waren een enorme plus, De keuken was goed uitgerust, wat het gemakkelijk maakte om maaltijden te bereiden, We hebben vooral genoten van het buitenterrein voor barbecues in de avond, De locatie was sereen, omgeven door de natuur, en we vonden enkele leuke cafés in de buurt, zoals Cafe Borgen, op korte rijafstand, Ten zeerste aanbevolen voor gezinnen!

Stefanie
Verblijf van 23 mei 2024 tot 30 mei 2024
2 juni 2024

Geweldige plek voor een familievakantie! De kinderen waren dol op de tuin en de nabijgelegen klimplekken. Het was fijn om zoveel badkamers te hebben.

Marjolijn
Verblijf van 8 mei 2024 tot 20 mei 2024
23 mei 2024

Het huis was charmant en goed onderhouden. We hebben genoten van de rustige avonden op het terras met een glaasje wijn. Er waren veel gezinsvriendelijke activiteiten in de buurt die de kinderen bezighielden. We komen zeker terug!

Hassan (C)
Verblijf van 4 mei 2024 tot 18 mei 2024
21 mei 2024

Geweldige locatie, super stil en vredig. De slaapkamers waren comfortabel en de vier badkamers waren een uitkomst met een grote groep. De eigenaar was erg vriendelijk en zorgde ervoor dat we ons thuis voelden. Het enige nadeel was dat de parkeergelegenheid wat krap was, maar we hebben het gered. Al met al zou ik zeggen dat het een goede keuze is als je een ruime plek wilt dicht bij de attracties!

Esther
Verblijf van 20 oktober 2023 tot 28 oktober 2023
31 oktober 2023

We hebben genoten van onze tijd in dit vakantiehuis! Het interieur was gezellig en de barbecueplek buiten was perfect voor familiediners. Dicht bij lokale voorzieningen en attracties, waardoor het gemakkelijk is om de omgeving te verkennen.

Sam
Verblijf van 11 september 2023 tot 19 september 2023
22 september 2023

Dit vakantiehuis bood alles wat we nodig hadden, schoon en goed uitgerust, het was ruim genoeg voor onze groep, de keuken was een hoogtepunt waardoor we gemakkelijk onze maaltijden konden koken, ik zou het aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een ontspannend verblijf,

Olsen
Verblijf van 29 augustus 2023 tot 5 september 2023
8 september 2023

Dit vakantiehuis is fantastisch! Er zijn vier slaapkamers en vier badkamers, wat ons verblijf met vrienden zoveel comfortabeler maakte. We waren dol op de gezellige woonkamer en de tuin was geweldig om te ontspannen na een dagje bezienswaardigheden in de buurt te hebben verkend.

Bert
Verblijf van 24 augustus 2023 tot 4 september 2023
7 september 2023

We hebben hier een prettig verblijf gehad. De eigenaren waren vriendelijk en behulpzaam en we waardeerden de privacy in de tuin. De locatie is gunstig gelegen voor dagtochten naar nabijgelegen attracties. Al met al een prettige ervaring.

Andersen
Verblijf van 31 juli 2023 tot 8 augustus 2023
11 augustus 2023

Goede faciliteiten, waaronder een volledig uitgeruste keuken en gratis WiFi. Genoten van het grillen in de buitenruimte.

Peter
Verblijf van 6 juli 2023 tot 20 juli 2023
23 juli 2023

Schoon, comfortabel en ruim! De locatie was ideaal om Orust en de omgeving te verkennen. De keuken had alles wat we nodig hadden en de zithoeken waren perfect om samen te zitten.

Oliver
Verblijf van 1 februari 2023 tot 8 februari 2023
11 februari 2023

Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen! De eigenaren waren erg vriendelijk en gaven lokale tips voor eten en bezienswaardigheden. We hebben gebruik gemaakt van de grill en heerlijk buiten gegeten. Zeker een plek waar we zeker terugkomen!

Nedrejord
Verblijf van 15 oktober 2022 tot 26 oktober 2022
29 oktober 2022

Een prima keuze voor groepen! Het huis had alles wat we nodig hadden, inclusief een wasmachine, wat erg handig was. De kinderen vonden de tuin geweldig. We komen zeker terug!

Skovbo
Verblijf van 12 juli 2022 tot 22 juli 2022
25 juli 2022

Een geweldige plek om te ontspannen. De locatie is rustig, maar toch dichtbij een aantal prachtige plekken, zoals het Bohusläns Museum. We hebben genoten van onze tijd hier en waardeerden de schone en moderne faciliteiten. Perfect voor gezinnen!

Østergaard
Verblijf van 16 juni 2022 tot 28 juni 2022
1 juli 2022

Schoon en goed ingericht met voldoende ruimte voor iedereen, dichtbij Lövängen en andere lokale eetgelegenheden,

Kohlhepp
Verblijf van 17 februari 2022 tot 3 maart 2022
6 maart 2022

De plek was schoon en comfortabel en bood genoeg ruimte voor onze groep. We waardeerden de gemakkelijke toegang tot lokale restaurants zoals Cafe Borgen. De gastheren waren gastvrij en zorgden ervoor dat we ons thuis voelden.

Antic
Verblijf van 11 december 2021 tot 20 december 2021
23 december 2021

Ruim en goed uitgerust! Alles was schoon en netjes bij aankomst. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam. Ik vond het vooral fijn dat we zo dicht bij Lövängen waren, waar we heerlijk konden wandelen.

Meijwaard
Verblijf van 27 augustus 2021 tot 4 september 2021
7 september 2021

Deze plek is een hele vibe, Ruim genoeg voor een groep, met 4 slaapkamers en 4 badkamers—perfect voor groepsreizen, De keuken heeft alles voor een barbecue, en de BBQ-opstelling? Grote plus, Plus, de WiFi is geweldig voor alle TikTok-momenten, Chill buitenruimte voor die zonsondergangfoto's, Lokale cafés in de buurt voor die ochtendkoffie, Geen grap, ik zou zeker terugkomen,

olle - Helsingborg
Verblijf van 14 augustus 2021 tot 14 augustus 2021
17 augustus 2021

Storleken in het huis. 4 keer sovrum

Petersen
Verblijf van 3 juli 2021 tot 10 juli 2021
13 juli 2021

We hebben echt genoten van ons verblijf hier. De slaapkamers waren ruim en de badkamers waren modern. De locatie was ideaal voor het bezoeken van nabijgelegen attracties en we vonden een aantal geweldige eetgelegenheden niet al te ver weg.

Parti-Józsa
Verblijf van 17 mei 2021 tot 24 mei 2021
27 mei 2021

Een beetje geobsedeerd door de tuin! Super schoon en gezellig, de woonkamer is perfect om te chillen. Alles is aanwezig – gratis parkeren en snelle wifi maken het een fluitje van een cent. Dicht bij bezienswaardigheden zoals het verlichte Bohusläns Museum. De gastheren zijn ook super relaxed. Een 10/10 aanbeveling.

Nielsen
Verblijf van 2 december 2020 tot 15 december 2020
18 december 2020

We verbleven hier een weekendje weg en hebben een fantastische tijd gehad! Het huis is enorm en we hadden meer dan genoeg ruimte voor onze groep van zeven. De keuken was goed uitgerust, dus we kookten samen en aten buiten. De wifi was redelijk, maar het allerleukste was om na een lange dag de omgeving te verkennen lekker in de woonkamer te ontspannen. We hebben zelfs een paar lokale cafés in de buurt bezocht voor het ontbijt. Ik zou het zeker aanraden aan iedereen die op zoek is naar een ontspannende vakantie!

Jensen
Verblijf van 27 juli 2020 tot 10 augustus 2020
13 augustus 2020

Ruim en schoon, heerlijk buiten om te barbecueën, perfect voor grote familiebijeenkomsten!

Snijders
Verblijf van 19 april 2020 tot 27 april 2020
30 april 2020

Hielden van de rustige locatie en de ruime woonkamer, Alles wat we nodig hadden was aanwezig, wat ons verblijf zeer aangenaam maakte,

Ekestorm
Verblijf van 20 januari 2020 tot 30 januari 2020
2 februari 2020

Ruim en comfortabel vakantiehuis, perfect voor onze familievakantie. De nabijgelegen attracties maakten het gemakkelijk om de omgeving te verkennen.

Van de Voorde van Genderen
Verblijf van 7 januari 2020 tot 18 januari 2020
21 januari 2020

Zeer mooi pand! Het tuinmeubilair was een leuke toevoeging, en we hebben genoten van het dineren buiten, De woonkamer was comfortabel, en de WiFi was snel, wat een bonus was voor de kinderen,