Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Afgelegen toevlucht nabij zee -- By Traum Ferienwohnungen 79304-1

8 Personen
5 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €369 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Großes, zweigeschossiges Ferienhaus, das abgeschirmt auf einem Naturgrundstück, etwa 600 m vom Wasser und mit Zugang zu einem schönen Naturgebiet, liegt. Zum Haus gehört ein schönes Terrassenareal mit Gartenmöbeln. Innen präsentiert sich das Haus mit geputzten Wänden, hellen Decken und Holzfußböden im Wohnbereich sowie in den Schlafzimmern. Geflieste Eingangsdiele mit Waschmaschine, Trockner und Fußbodenheizung. Zwei Bäder mit Dusche, eines davon zudem mit Whirlpool. Zur Küchenausstattung gehören u.a. Spülmaschine, Mikrowelle, Umluftofen, Ceranfeld und Gefrierschrank. Die Küche ist offen in den Wohnbereich integriert. Dort stehen u.a. Holzofen, SAT-TV und DVD-Spieler zur Verfügung. Der große Raum bietet auch Zugang zur Südterrasse des Hauses. Zudem führt vom Wohnbereich eine Treppe hinauf ins Dachgeschoss, wo es ein großes Wohnzimmer mit Balkon davor, der Ausblick zur herrlichen Dünenlandschaft bietet. Außerdem drei Schlafzimmer im Erdgeschoss, das vierte, mit 2 Einzelbetten, befindet sich im Obergeschoss. Als Mieter haben Sie freien Zugang zum Wasserpark im Ferienzentrum Vigsø ab der zweiten Februarwoche und den Rest des Jahres.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
magnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer
wasdroger
wasmachine
woon/slaapkamer
TV
DVD-speler
CD-speler
stereo-installatie
kinderstoel
lucht-lucht warmtepomp
chromecast
slaapkamer
2-pers. bed
ledikant
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
Algemeen
, bubbelbad (in huis, verwarmd, 2 personen), verwarming (elektrisch), terras, BBQ
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 1.522, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,74/kWh
Water
DKK 85/m3
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Jürgen - Weddingstedt
Verblijf van 13 september 2025 tot 13 september 2025
16 september 2025

Het huis ligt direct aan de weg naar het strand. Begin september was er niet veel verkeer. Wat er wel was, hoorden we niet veel. Het stenen huis bood precies de indeling die we nodig hadden voor dit verblijf. Het was uitgerust met bijna alles wat we nodig hadden voor een week vakantie. Het was echter al een tijdje geleden dat er voor het laatst grondig was schoongemaakt. Bij aankomst zaten er spinnenwebben en stof in. Naar mijn mening zouden de muren een likje verf kunnen gebruiken. Ook om wat van de overgebleven dode insecten te verwijderen. Speciale vermelding verdienen het fantastische panoramaraam met uitzicht op zee en de locatie in het rustige stadje Vigsø. We komen graag terug.

Julia - Bautzen
Verblijf van 23 augustus 2025 tot 23 augustus 2025
26 augustus 2025

Een huis waar je je thuis zult voelen. De locatie is fantastisch, op 800 meter van het strand en gemakkelijk te voet bereikbaar. De voorzieningen zijn goed. Alles wat je nodig hebt, is aanwezig.

Lasse - Glumsø
Verblijf van 19 juli 2025 tot 19 juli 2025
22 juli 2025

Het huis is zonder twijfel het mooiste huisje waar we ooit verbleven hebben. De locatie is werkelijk top en het uitzicht is werkelijk fantastisch.

Harald - D St.Egidien
Verblijf van 21 juni 2025 tot 21 juni 2025
24 juni 2025

Prachtig, ruim vakantiehuis met alles erop en eraan, zelfs een bubbelbad. Een heerlijk terras met uitzicht op zee en het prachtige duinlandschap. Ook onze hond vond het geweldig. Perfect voor vakantiegangers die absolute rust zoeken.

Birgit - Esbjerg
Verblijf van 5 juni 2025 tot 5 juni 2025
8 juni 2025

Mooie locatie aan het water. Toegang tot waterpark.

Daniel - Dresden
Verblijf van 28 mei 2025 tot 28 mei 2025
31 mei 2025

Een heel mooi huis met een goede ligging en een directe weg naar het strand, op 5 minuten loopafstand. Prachtig landschap, op korte rijafstand van Hanstholm en Thisted. Het huis is van alle gemakken voorzien en over het algemeen goed uitgerust.

Kirsten - Århus
Verblijf van 23 maart 2025 tot 23 maart 2025
26 maart 2025

Mooi huis met fantastisch uitzicht en goede kamers en twee badkamers.

Zoey E. Søndergaard - Hedensted
Verblijf van 15 februari 2025 tot 15 februari 2025
18 februari 2025

Het huis is echt mooi ingericht. De stand zelf heeft wel wat liefde nodig. Een radiator in één kamer en de vloerverwarming in de grote badkamer werkten niet, waardoor het behoorlijk koud was. Het huis is goed ingericht, maar moet wel grondig schoongemaakt worden.

Annett - Deutschland
Verblijf van 27 juli 2024 tot 27 juli 2024
30 juli 2024

Rustige ligging, zeezicht

Nadine - Sollstedt
Verblijf van 20 juli 2024 tot 20 juli 2024
23 juli 2024

De grootte en de stijl. Alles was aanwezig.

Siegbert - Rügen
Verblijf van 16 juni 2024 tot 16 juni 2024
19 juni 2024

Grootte, locatie, voorzieningen, allround, winkels in de buurt

Harald - St.Egidien
Verblijf van 8 juni 2024 tot 8 juni 2024
11 juni 2024

Zeer ruim, schoon, goede locatie, zou er zeker weer verblijven. Ideaal voor mensen die rust en stilte zoeken.

Lars - Aarhus
Verblijf van 18 april 2024 tot 18 april 2024
21 april 2024

Dichtbij water en natuur. / Veel ruimte voor volwassenen en kinderen. / Gezellig interieur.

Wolff
Verblijf van 10 maart 2024 tot 18 maart 2024
21 maart 2024

Ruim en comfortabel! We vonden de rustige omgeving geweldig en het was fijn om zowel een bad als een douche in de badkamers te hebben. De nabijgelegen eetgelegenheden, met name Restaurant Vigsø, waren een echte traktatie. Bovendien maakte het feit dat we onze hond mee konden nemen de ervaring nog beter. Een gezellige plek om te ontspannen!

Louise - Kolding
Verblijf van 17 maart 2024 tot 17 maart 2024
20 maart 2024

De indeling van de kamer en de positie van de inrichting en het meubilair

Louise - Hellerup
Verblijf van 28 januari 2024 tot 28 januari 2024
31 januari 2024

Goed gelegen, ruim, gezellig met een houtkachel

Koch Hansen
Verblijf van 5 januari 2024 tot 13 januari 2024
16 januari 2024

Het huis ligt in een prachtige natuur met een fantastisch uitzicht, Een heerlijke plek met voldoende ruimte en kamers voor iedereen,

McLemore
Verblijf van 21 november 2023 tot 1 december 2023
4 december 2023

We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit ruime vakantiehuis! De indeling was perfect voor onze groep van acht en we vonden de toegang tot het waterpark geweldig. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om samen maaltijden te bereiden. Een echte aanrader!

Vaishnav
Verblijf van 23 augustus 2023 tot 1 september 2023
4 september 2023

Het vakantiehuis was ruim en bood veel privacy, wat perfect was voor onze groep. We waardeerden de gratis WiFi en streamingdiensten, die ons vermaakten tijdens onze vrije tijd. Wij zouden zeker terugkomen!

Garcia Birthe
Verblijf van 30 juni 2023 tot 9 juli 2023
12 juli 2023

Ruim huis, dichtbij zee, licht huis, rustige ligging

Louise - Hellerup
Verblijf van 30 januari 2023 tot 30 januari 2023
2 februari 2023

Goede locatie, rustige ligging, uitzicht vanaf de bovenverdieping

Prinsen
Verblijf van 4 januari 2023 tot 14 januari 2023
17 januari 2023

Over het algemeen een goede ervaring, Het huis had alles wat we nodig hadden, hoewel de inrichting een beetje verouderd was, We hebben wel genoten van de rustige ligging, die dicht bij zowel het strand als lokale restaurants zoals Hanstholm Fish and Chips was,

Thorsten - Pinneberg D
Verblijf van 7 januari 2023 tot 7 januari 2023
10 januari 2023

Veel ruimte, de locatie, de parkeergelegenheid, het terras, het uitzicht

Thunwall
Verblijf van 28 december 2022 tot 6 januari 2023
9 januari 2023

We hebben een fantastische tijd gehad in het vakantiehuis in Hanstholm! De ruime indeling was perfect voor onze groep van acht, en de kinderen vonden het geweldig dat er een waterpark in de buurt was. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden. De locatie was ook geweldig om de prachtige Noordzeestranden te verkennen. Ik zou het zeker aanbevelen aan gezinnen!

Klaus Rhode
Verblijf van 27 december 2022 tot 5 januari 2023
8 januari 2023

Ik was aangenaam verrast door hoe schoon en goed uitgerust het huis was. De locatie is rustig en we hebben genoten van de nabijgelegen natuur. De korte rit naar luchthaven Aalborg maakte het ideaal voor onze reizen.

Merz
Verblijf van 16 december 2022 tot 28 december 2022
31 december 2022

Een fantastische plek voor het hele gezin! We hadden makkelijk toegang tot het waterpark en de kinderen hebben zich kostelijk vermaakt. Het enige nadeel was dat we zelf de rommel moesten opruimen, maar gezien de ruimte die we hadden, was het de moeite waard.

Tang Bengt Ove
Verblijf van 23 september 2022 tot 30 september 2022
3 oktober 2022

Een geweldige plek voor een familievakantie! De kinderen waren dol op de tuin en het waterpark, terwijl wij genoten van de lokale eetgelegenheden. De bedden waren comfortabel en we voelden ons thuis tijdens ons verblijf.

Advani
Verblijf van 16 augustus 2022 tot 23 augustus 2022
26 augustus 2022

We hadden een geweldige tijd in dit vakantiehuis, Het was ruim genoeg voor onze groep en de keuken maakte het gemakkelijk om maaltijden te bereiden, De locatie was ideaal om nabijgelegen attracties te verkennen, en we overwegen zeker om terug te komen!

Boschman
Verblijf van 9 augustus 2022 tot 18 augustus 2022
21 augustus 2022

Het huis was schoon en comfortabel, met voldoende ruimte voor iedereen, Het terras was een leuke aanvulling, perfect voor barbecues in de avond, We hebben ook genoten van de nabijheid van Vigsø voor eetgelegenheden zoals Restaurant Vigsø,

Götz - Dessau in Sachsen-Anhalt - BRD
Verblijf van 4 juni 2022 tot 4 juni 2022
7 juni 2022

De ligging aan de rand van het vakantiepark, waardoor je vanaf het balkon het strand kon zien. De ruimte van het huis. De praktische inrichting en voorzieningen.

van Hulst
Verblijf van 19 februari 2022 tot 1 maart 2022
4 maart 2022

Hadden een geweldige tijd hier! De gastheren waren erg behulpzaam en het huis was goed onderhouden, De buitenbarbecue was perfect voor avondeten, Mis het dineren bij Café Nytorv niet, slechts een korte rit verderop,

Lisette - Kolding
Verblijf van 31 januari 2022 tot 31 januari 2022
3 februari 2022

De locatie was goed. Groot en ruim.

Chon
Verblijf van 17 december 2021 tot 29 december 2021
1 januari 2022

Dit vakantiehuis is fantastisch! De slaapkamers waren knus en de woonkamer was ruim genoeg om gezellig samen te zijn. De kinderen vonden het waterpark geweldig en we hebben genoten van de nabijgelegen wandelpaden bij Strængils Bakker. Een fantastisch uitje!

Norberg
Verblijf van 15 september 2021 tot 25 september 2021
28 september 2021

We hebben echt genoten van ons verblijf! De nabijheid van Vigsø Holiday Center was een groot voordeel, vooral met de toegang tot het waterpark. Het huis was schoon en had alles wat we nodig hadden, zelfs een wasmachine. Ik kan me voorstellen dat dit een geweldige plek is voor gezinnen of een groep vrienden die samen willen ontspannen en plezier willen hebben.

Anders - Birkerød
Verblijf van 17 juli 2021 tot 17 juli 2021
20 juli 2021

Het uitzicht vanaf het balkon over het water

Louise - Valby
Verblijf van 1 mei 2021 tot 1 mei 2021
4 mei 2021

De ligging van het huis ten opzichte van de natuur en het strand en dat er een open haard en spa aanwezig was

Susanen - Viborg
Verblijf van 5 april 2021 tot 5 april 2021
8 april 2021

De locatie en de inrichting. Er was genoeg ruimte voor een gezin van 7.

Sanne - Farum
Verblijf van 24 maart 2021 tot 24 maart 2021
27 maart 2021

Locatie, uitzicht en kwaliteit

Camilla - Odense
Verblijf van 15 maart 2021 tot 15 maart 2021
18 maart 2021

Zeezicht, prachtige omgeving en split-level design

Fiedrich
Verblijf van 28 februari 2021 tot 8 maart 2021
11 maart 2021

Het vakantiehuis voldeed prima aan onze behoeften. Er was voldoende ruimte met vier slaapkamers, wat goed werkte voor onze groep. De wifi was betrouwbaar en we waardeerden het buitenterras voor barbecues. De inrichting voelde echter een beetje gedateerd aan, maar over het algemeen was het een praktische keuze voor een kort uitje.

Peter B. - Kolding
Verblijf van 7 maart 2021 tot 7 maart 2021
10 maart 2021

Licht en vriendelijk ingericht huisje met veel ruimte. Fantastisch uitzicht op het strand en de natuur vanaf de eerste verdieping. Goed fiets- en wandelpad naar Hanstholm.

Elsebeth - Hedensted
Verblijf van 14 februari 2021 tot 14 februari 2021
17 februari 2021

Leuk huis met mooie meubels en netjes schoon en het ligt op een supermooie locatie

Jannie - Helsinge
Verblijf van 2 januari 2021 tot 2 januari 2021
5 januari 2021

Mooi en groot, en alles wat we nodig hadden, en je mag huisdieren meenemen

Axel - Hamburg
Verblijf van 10 oktober 2020 tot 10 oktober 2020
13 oktober 2020

De ligging en het uitzicht op de duinen en de zee.

Wasserloos
Verblijf van 12 september 2020 tot 21 september 2020
24 september 2020

Dit vakantiehuis in Hanstholm is een complete belevenis! Superruim en de keuken is perfect om maaltijden te bereiden. De gratis toegang tot het waterpark is onovertroffen – een enorme bonus! We hebben heerlijk ontspannen en barbecueën op het terras. Perfecte plek voor een vakantie met een groep!

Palle - Farsoe
Verblijf van 1 augustus 2020 tot 1 augustus 2020
4 augustus 2020

Ligging ten opzichte van natuur, uitzicht en strand. / Goed ingericht. Ruim huis.

cAJA pEDERSEN - RISSKOV
Verblijf van 29 mei 2020 tot 29 mei 2020
1 juni 2020

GOED MEUBEL, DE STOELEN ZIJN COMFORTABEL, DE BANKEN ZIJN NIET TE LAAG, OOK GOEDE BEDDEN, GEMAKKELIJK SCHOON TE HOUDEN. MOOI UITZICHT VANUIT HET HUIS-

Marco
Verblijf van 15 maart 2020 tot 23 maart 2020
26 maart 2020

Geweldige plek voor gezinnen of groepen. De slaapkamers waren knus en de woonkamer was enorm. Ik waardeerde echt dat alles goed onderhouden was. De locatie is ook heel relaxed, dicht bij het strand en goede restaurants zoals Restaurant Vigsø. Geen klachten, gewoon een geweldige vakantiesfeer!

Irmscher
Verblijf van 1 maart 2020 tot 13 maart 2020
16 maart 2020

We verbleven hier met een grote groep en hebben het erg naar ons zin gehad. Het huis was superschoon en gezellig, en de keuken was perfect om samen te koken. We waren dol op de barbecue op het terras. Het enige minpuntje was dat de wifi wat traag was, maar we hebben het gered. We komen zeker terug!

Kjeld Graversgård - 7790 Thyholm
Verblijf van 9 maart 2020 tot 9 maart 2020
12 maart 2020

3 slaapkamers en een hele goede kamer boven

Ulvestad Simen
Verblijf van 5 februari 2020 tot 13 februari 2020
16 februari 2020

Ruim huis, schoon en van alle gemakken voorzien. Gratis toegang tot het waterpark is mooi meegenomen!

Stephan
Verblijf van 22 juli 2017 tot 12 augustus 2017
14 augustus 2017

Het geweldige uitzicht en de ruimtelijkheid

Maria
Verblijf van 8 juli 2017 tot 22 juli 2017
24 juli 2017

Mooie locatie, goede kwaliteit, goed uitgerust

Ivan
Verblijf van 13 april 2017 tot 4 mei 2017
6 mei 2017

Mooie locatie en goede kamer

Line
Verblijf van 6 april 2017 tot 9 april 2017
11 april 2017

Het is super goed uitgerust met keukengerei, er is voldoende ruimte, wifi, tv, mooi en leuk huis en

Knud
Verblijf van 3 februari 2017 tot 10 februari 2017
12 februari 2017

goed formaat, goed ingericht, mooie locatie

Pia
Verblijf van 22 december 2016 tot 29 december 2016
31 december 2016

Mooie locatie. Ruim en goed ingericht.

Karola
Verblijf van 15 oktober 2016 tot 29 oktober 2016
31 oktober 2016

De netheid, de omgeving, de inrichting

Misa
Verblijf van 27 augustus 2016 tot 10 september 2016
12 september 2016

Rustige locatie royale ruimte modern