Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Apartments Ereš Zuronja-One-Bedroom Apartment with Sea View 2 19-55000-HR1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €214 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Apartments Ereš Žuronja are uniquely located right by the sea in the small place on Peljesac Peninsula called Zuronja.

Luggage storage is possible before check in and after check out so that you can explore the area a bit more before departure.

Private parking is available to guests, and beach is located just in front of the property. Barbecue facilities are at guests disposal.

Offering views of the sea, this air-conditioned apartment features free WiFi internet, wooden floors, SAT TV and sofa bed in the living room, private bathroom with shower and a kitchenette which includes a stove, fridge , microwave and kitchenware.

Dubrovnik is located 70 km away. The beach is located in front of the house. The nearest market is located 7 km away. Restaurant can be found at 4 km distance from the property.

A small ferry terminal in Trstenik is 13 km away and provides connections to the unspoiled island of Mljet. Korcula Island can be reached via ferry from Orebic, which can be reached in a 30-minute drive from Zuronja.

Op de 1e etage
woonkamer
woon/slaapkamer
1-pers. slaapbank
slaapkamer
1-pers. bed
2-pers. bed
badkamer
douche
Algemeen
eetkamer, toilet, TV, eettafel, kachel, oven, magnetron, koelkast, ledikant, balkon, airconditioning, parking
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Kinderbed
gratis (op aanvraag)
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Verblijf van 14 april 2025 tot 21 april 2025
24 april 2025

Het uitzicht op zee vanaf het balkon is werkelijk schitterend! We brachten elke ochtend door met het genieten van onze koffie terwijl we naar de golven keken. Het appartement was schoon en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf.

Verblijf van 21 maart 2025 tot 2 april 2025
5 april 2025

We vonden het appartement erg praktisch, Het had alle benodigdheden, inclusief een koelkast en fornuis, wat het koken een fluitje van een cent maakte, De uitzichten waren een leuke toevoeging,

Verblijf van 19 maart 2025 tot 31 maart 2025
3 april 2025

Dit appartement met één slaapkamer is perfect voor een klein gezin. De keuken was goed uitgerust, waardoor we gemakkelijk maaltijden konden bereiden. De kinderen vonden het leuk om 's avonds naar de kabeltelevisie te kijken.

Verblijf van 10 maart 2025 tot 17 maart 2025
20 maart 2025

Het appartement was gezellig en had een mooie eethoek. We waardeerden het meegeleverde kinderbedje, wat het reizen met onze kleine veel gemakkelijker maakte.

Verblijf van 17 februari 2025 tot 1 maart 2025
4 maart 2025

Een eenvoudig verblijf, Het appartement was zoals beschreven, met een mooie badkamer en alle nodige voorzieningen, De privéparkeerplaats was handig voor onze huurauto,

Verblijf van 11 februari 2025 tot 23 februari 2025
26 februari 2025

Deze plek is ideaal voor een ontspannende vakantie, de nabijheid van de zee is onovertroffen en de airconditioning maakte ons verblijf zeer aangenaam,

Verblijf van 7 februari 2025 tot 20 februari 2025
23 februari 2025

Geweldige plek voor een weekendje weg! De douche had een goede waterdruk en de handdoeken waren fris. We vonden het ook fijn dat er een magnetron was voor snelle snacks.

Verblijf van 3 februari 2025 tot 13 februari 2025
16 februari 2025

Over het algemeen een prettige ervaring. Het appartement was schoon en goed onderhouden, met een mooi balkon om van de zeebries te genieten. Zou het aanbevelen voor een kort verblijf.

Verblijf van 7 januari 2025 tot 21 januari 2025
24 januari 2025

Wat een pareltje! De locatie is fantastisch en het balkon biedt een prachtig uitzicht op zee. We hebben genoten van het comfortabele beddengoed en de goed uitgeruste keuken.

Verblijf van 4 januari 2025 tot 14 januari 2025
17 januari 2025

We hebben een heerlijke tijd gehad in dit appartement. De airconditioning werkte fantastisch en hield ons koel op de warme dagen. Bovendien was de ligging op slechts 10 meter van de zee een enorm pluspunt!