Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Studio-appartement met terras in Drace 07-95000-HR1

2 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
€455,00
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Apartments Lemeš are located in Drače, a perfect place for a countryside retreat as they are situated in a peaceful rural inland area with intact nature and rich vegetation only. This beachfront accommodation provides everything you need for a peaceful and pleasant vacation.
Common BBQ facilities are at guest's disposal.
Private parking is available.

This lovely studio apartment features air conditioning, well equipped kitchen with dining table, and a private bathroom. It will also provide you with a lovely furnished terrace. Common BBQ is at your disposal.

Apartments Lemeš are located in Drače, small summer resort on the northern side of the Pelješac peninsula, area famous for its beautiful beaches, gastronomy and numerous vineyards and wineries. This quiet place is ideal location for families and all those who wish to enjoy their vacation in peace far from city crowds.

Dubrovnik Airport is approximately 100 km away, and Mostar Airport is approximately 120 km away.

woon/slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
toilet
douche
Algemeen
woonkamer, keuken, eettafel, koelkast, ledikant, airconditioning, terras, BBQ, parking, strijkplank, strijkijzer
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Kinderbed
gratis (op aanvraag)
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Kamminga
Verblijf van 29 mei 2024 tot 7 juni 2024
10 juni 2024

Geweldige prijs-kwaliteitverhouding! Het appartement was eenvoudig maar had alles wat we nodig hadden voor een ontspannen uitje, De nabijgelegen stranden waren prachtig en we genoten van de lokale wijn bij Matusko Winery, Een perfecte plek voor een rustige vakantie

Leuvelink
Verblijf van 23 september 2023 tot 5 oktober 2023
8 oktober 2023

Over het algemeen was onze ervaring vrij goed, Het appartement was schoon en ruim, en we waardeerden het dat we onze eigen badkamer hadden, We hadden soms wat problemen met de Wi-Fi-verbinding, maar dat heeft niet te veel afgedaan aan ons verblijf, De nabijheid van de stranden was een definitief pluspunt, en we hebben genoten van enkele geweldige maaltijden in de lokale restaurants