Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Appartement in Mogán met uitzicht op de haven 03-93153-ES1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Ervaar rust en adembenemende zonsopkomsten in deze charmante accommodatie in Puerto de Mogán, vaak het "Kleine Venetië" van de Canarische Eilanden genoemd. Met een privéterras met uitzicht op de jachthaven is dit gezellige huis met twee slaapkamers en twee badkamers de perfecte plek voor degenen die van een prachtig uitzicht en een serene omgeving houden. Het is ontworpen voor uw comfort en beschikt over voorzieningen zoals onbeperkte wifi, een smart-tv en airconditioning in het hele huis. U kunt ontspannen op het balkon, genieten van een ongelooflijk uitzicht op zee of tot rust komen op het privésolarium met ligstoelen, een barbecue en een buitendouche, allemaal gemakkelijk toegankelijk als u het pand betreedt.

Mogán ligt in een pittoreske jachthaven en biedt een verscheidenheid aan uitstekende restaurants, supermarkten en noodzakelijke voorzieningen, waardoor het een handige locatie is voor uw verblijf. Dit betoverende gebied in het zuidwesten van Gran Canaria toont een harmonieuze mix van boten, vissersboten en jachten, naast het ongerepte witte zandstrand, wat zijn status als een van de meest aantrekkelijke toeristische plekken op het eiland bevestigt.

Bekend om een van de beste klimaten ter wereld, is het een idyllische plek voor een vakantie. Houd er rekening mee dat deze accommodatie zich in een woonwijk bevindt, waar rust en aandacht voor buren voorop staan. Een baby tot twee jaar mag gratis in een kinderbedje verblijven en een kinderstoel is op aanvraag beschikbaar.

keuken
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat
oven
magnetron
koelkast
vriezer

woon/eetkamer
TV
eettafel
zithoek
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
ligbad
badkamer
ligbad
Algemeen
Tuinmeubilair, ledikant, wasmachine, balkon, airconditioning, terras, tuin (omheind), ligbedden, BBQ, kinderstoel, strijkijzer, haardroger, Sea view
Huisdieren
Niet toegestaan
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Pallaska
Verblijf van 28 april 2025 tot 12 mei 2025
15 mei 2025

We hebben hier een geweldige tijd gehad. De balans tussen comfort en gemak maakte ons verblijf aangenaam.

Rasmussen
Verblijf van 29 april 2025 tot 10 mei 2025
13 mei 2025

Geweldig plekje! Het balkon was perfect om van onze ochtendkoffie te genieten terwijl we van het uitzicht genoten,

Scherrebeck
Verblijf van 28 april 2025 tot 9 mei 2025
12 mei 2025

We waren onder de indruk van de faciliteiten, de aanwezigheid van een wasmachine was vooral handig voor ons gezin,

Bouguermouh
Verblijf van 2 mei 2025 tot 9 mei 2025
12 mei 2025

De kinderstoel en het bed waren perfect voor onze kleine. Het maakte reizen met een baby zoveel gemakkelijker.

Santesson
Verblijf van 30 april 2025 tot 9 mei 2025
12 mei 2025

De buitendouche was een unieke voorziening die we waardeerden nadat we terugkwamen van het strand,

Raj
Verblijf van 23 april 2025 tot 7 mei 2025
10 mei 2025

Het terras was een heerlijke plek om 's avonds te ontspannen. We hebben zelfs de grill gebruikt voor een barbecue-avond!

Prater
Verblijf van 30 april 2025 tot 7 mei 2025
10 mei 2025

Een gezellige toevlucht! De combinatie van het terras en de solarium maakte ons verblijf zeer ontspannend,

Masse kim-ren
Verblijf van 26 april 2025 tot 6 mei 2025
9 mei 2025

Deze plek is ideaal voor gezinnen of stellen die op zoek zijn naar een rustig uitje. Het was precies wat we nodig hadden.

Raith
Verblijf van 21 april 2025 tot 4 mei 2025
7 mei 2025

De tuin vonden wij geweldig! Het was een vredig toevluchtsoord om van de frisse lucht te genieten,

Wadell
Verblijf van 21 april 2025 tot 3 mei 2025
6 mei 2025

De airconditioning hield het huis koel en comfortabel, wat we tijdens ons verblijf erg op prijs stelden.

Picheo
Verblijf van 22 april 2025 tot 2 mei 2025
5 mei 2025

We hebben genoten van ons verblijf in dit gezellige huis met twee slaapkamers. De airconditioning was een uitkomst tijdens de warme dagen.

Hüweler
Verblijf van 20 april 2025 tot 1 mei 2025
4 mei 2025

Het uitzicht vanaf het privéterras is werkelijk adembenemend! De zonsopgang boven de jachthaven was een hoogtepunt van onze reis,

Guzman-Soydan
Verblijf van 16 april 2025 tot 29 april 2025
2 mei 2025

Deze accommodatie voelde echt als thuis, het strijkijzer en de föhn waren fijne gemakken,

Svanström
Verblijf van 16 april 2025 tot 26 april 2025
29 april 2025

De nabijheid van de jachthaven betekende dat we konden genieten van heerlijke avondwandelingen. We konden gemakkelijk de boten en het landschap bewonderen.

Denysyak
Verblijf van 16 april 2025 tot 25 april 2025
28 april 2025

De eetkamer was ruim genoeg voor onze familiemaaltijden. We genoten ervan om samen te koken in de volledig uitgeruste keuken.

Gomis
Verblijf van 16 april 2025 tot 24 april 2025
27 april 2025

We hebben over het algemeen een geweldige ervaring gehad. De locatie maakte het gemakkelijk om de prachtige omgeving van Puerto de Mogán te verkennen,

Presbulgo
Verblijf van 10 april 2025 tot 22 april 2025
25 april 2025

Deze accommodatie heeft alles wat u nodig heeft voor een comfortabel verblijf. De koelkast en magnetron maken het bereiden van maaltijden eenvoudig,

Christensen
Verblijf van 7 april 2025 tot 21 april 2025
24 april 2025

Het solarium met ligstoelen was een geweldige plek om te ontspannen na een dagje verkennen. We vonden het heerlijk om onze eigen buitenruimte te hebben,

Innocenti
Verblijf van 9 april 2025 tot 20 april 2025
23 april 2025

De smart-tv was een leuke toevoeging aan onze vrije tijd. We waardeerden ook de onbeperkte wifi.

Elshoff-Terlaak
Verblijf van 7 april 2025 tot 20 april 2025
23 april 2025

Het bad was een mooie luxe na een lange dag sightseeing, Het was ook geweldig om twee badkamers te hebben,

Cornelis
Verblijf van 12 april 2025 tot 20 april 2025
23 april 2025

De indeling van het huis was praktisch en comfortabel, We voelden ons tijdens onze vakantie meteen thuis,

Podleśna
Verblijf van 12 april 2025 tot 19 april 2025
22 april 2025

De ligstoelen in het solarium waren een geweldige aanvulling, we hebben er veel middagen zonnebadend doorgebracht,

Olsen
Verblijf van 1 april 2025 tot 15 april 2025
18 april 2025

De locatie is fantastisch - rustig, maar toch dichtbij alle lokale winkels en restaurants. Het voelde als een echt toevluchtsoord.

Starke
Verblijf van 5 april 2025 tot 12 april 2025
15 april 2025

Geweldige locatie direct aan het strand, het appartement was schoon en had alles wat we nodig hadden

Dohmes
Verblijf van 5 april 2025 tot 12 april 2025
15 april 2025

Ik vond de sfeer hier heel ontspannen. Het is schoon en comfortabel, en het terras is perfect voor zonsondergangfoto's. Het strand van Mogan ligt vlakbij en de restaurants zijn erg gunstig gelegen. Ideaal voor een familie-uitje of gewoon om te ontspannen met vrienden. Ik kom zeker terug!

Pop Fredrik
Verblijf van 5 april 2025 tot 12 april 2025
15 april 2025

Fijne en rustige plek, perfect voor een ontspannen vakantie. Het appartement was comfortabel en had alles wat we nodig hadden. We vonden de korte wandeling naar het strand niet erg.

müller
Verblijf van 4 april 2025 tot 11 april 2025
14 april 2025

Het appartement was schoon en comfortabel, hoewel we de wifi soms wat traag vonden. Het was geweldig dat we tijdens ons verblijf de beschikking hadden over een wasmachine. Over het geheel genomen is het een prima plek, maar niet overdreven luxueus.

De Moor
Verblijf van 29 maart 2025 tot 10 april 2025
13 april 2025

De keuken had alles wat we nodig hadden, inclusief een koffiezetapparaat dat onze ochtenden heerlijk maakte,

LIEVEN
Verblijf van 3 april 2025 tot 10 april 2025
13 april 2025

Over het algemeen een fatsoenlijk verblijf in het Mogán Port Apartment, Het appartement is schoon en functioneel, met veel ruimte voor onze groep van vier, De nabijheid van het strand en lokale winkels was een groot pluspunt, Hoewel de decoratie eenvoudig is, was alles wat we nodig hadden beschikbaar, inclusief Wi-Fi en airconditioning, Het gebied is gezinsvriendelijk, en we waardeerden het om dichtbij attracties zoals Aqualand en de prachtige Puerto de Mogán te zijn, We zouden overwegen om terug te keren voor de geweldige locatie en de gemakkelijke toegang tot het strand

Tussie
Verblijf van 3 april 2025 tot 10 april 2025
13 april 2025

Wat een sfeertje is dit hier! Super ruim en het uitzicht op het water is anders. Perfect om met vrienden te chillen. Het strand ligt op 5 minuten afstand, wat een groot pluspunt is voor stranddagen. De keuken is ook geweldig. Ik heb zonder problemen ontbijt voor de groep gemaakt. Een echte aanrader!

Szumska
Verblijf van 3 april 2025 tot 10 april 2025
13 april 2025

Mogán Port Apartment is een echt pareltje! We vonden de inrichting geweldig en hoe licht de ruimte was, het tuinmeubilair was perfect om van de zonsondergang te genieten, het strand was op korte loopafstand, wat het perfect maakte voor luie dagen aan zee

Choukri
Verblijf van 2 april 2025 tot 10 april 2025
13 april 2025

Perfecte locatie! Op slechts een steenworp afstand van het strand en omgeven door geweldige restaurants. De keuken was goed uitgerust voor onze behoeften.

Jensen
Verblijf van 30 maart 2025 tot 10 april 2025
13 april 2025

We waardeerden de doordachte details, zoals de broodrooster en de waterkoker in de keuken, waardoor het ontbijt een fluitje van een cent was!

Nyström Hans
Verblijf van 2 april 2025 tot 9 april 2025
12 april 2025

Het uitzicht vanaf het balkon was geweldig en het strand was vlakbij. Een geweldige uitvalsbasis om de omgeving te verkennen.

Malchaert
Verblijf van 2 april 2025 tot 9 april 2025
12 april 2025

Ruim en gezinsvriendelijk! We reisden met onze kinderen en vonden het appartement meer dan voldoende, Het nabijgelegen pretpark en de dierentuin waren hoogtepunten voor de kleintjes, Een geweldige uitvalsbasis om het gebied te verkennen!

Juncewicz
Verblijf van 2 april 2025 tot 9 april 2025
12 april 2025

Onze ervaring was gemengd. Hoewel het appartement comfortabel was en op een geweldige locatie lag, hadden we 's nachts wel wat last van geluidsoverlast. De prachtige omgeving en de toegang tot het strand van Mogan maakten dit echter goed. Zeker het overwegen waard!

Lecuyot
Verblijf van 2 april 2025 tot 9 april 2025
12 april 2025

Wat een prachtig appartement! De inrichting was modern en comfortabel en de keuken was goed uitgerust. Het was fijn dat er een barbecue beschikbaar was voor het familiediner. De nabijheid van lokale bezienswaardigheden was absoluut een pluspunt!

Civile
Verblijf van 2 april 2025 tot 9 april 2025
12 april 2025

Kortom, een geweldig verblijf! Het appartement was erg ruim voor onze groep van vier. We waardeerden de airconditioning en de goed uitgeruste keuken. De gastheren waren vriendelijk en gastvrij. Het busstation voor onze excursies lag op slechts een korte loopafstand!

ML
Verblijf van 1 april 2025 tot 8 april 2025
11 april 2025

We hebben een fantastische tijd gehad in Mogán Port! Het uitzicht vanaf het balkon was adembenemend en het was heerlijk om het strand op slechts een paar minuten afstand te hebben, De kinderen vonden het nabijgelegen waterpark ook geweldig, Een geweldige plek voor gezinnen!

Depré
Verblijf van 31 maart 2025 tot 7 april 2025
10 april 2025

Ons verblijf in Mogán Port Apartment was werkelijk fantastisch! Het appartement was ruim en modern, met een heerlijk terras waar we 's ochtends van ons kopje koffie genoten. De locatie kan niet beter, op korte loopafstand van het strand van Mogan en lokale restaurants. Ik raad het zeker aan!

Buccella
Verblijf van 30 maart 2025 tot 6 april 2025
9 april 2025

Comfortabele bedden en een goed uitgeruste keuken maakten ons verblijf aangenaam. Het nabijgelegen busstation maakte het gemakkelijk om attracties zoals Aqualand te bezoeken.

Skaar Emil
Verblijf van 30 maart 2025 tot 6 april 2025
9 april 2025

Het appartement was precies wat we nodig hadden voor onze familievakantie. Het was schoon en goed uitgerust, waardoor we gemakkelijk maaltijden konden bereiden. Bovendien was het een groot voordeel dat de Spar-supermarkt zo dichtbij was. Wij zouden hier zeker terugkomen!

Massip
Verblijf van 30 maart 2025 tot 6 april 2025
9 april 2025

Perfecte locatie aan het water, op korte loopafstand van het strand van Mogan. Het terras was een heerlijke plek voor een kopje koffie in de ochtend.

Chaker
Verblijf van 29 maart 2025 tot 5 april 2025
8 april 2025

Verblijven in Mogán Port Apartment was een droom! Het appartement is ruim en prachtig ingericht, waardoor je je er helemaal thuis voelt. We hebben genoten van het ontbijt op het terras, met prachtig uitzicht op de waterkant. De locatie is perfect: op korte loopafstand van het Mogan-strand en in de buurt zijn geweldige restaurants te vinden. Onze gastheren waren ontzettend gastvrij en voorzagen ons van alle nodige voorzieningen, waaronder een goed uitgeruste keuken waarin koken een fluitje van een cent was. Ik raad deze plek ten zeerste aan voor gezinnen en iedereen die op zoek is naar een ontspannend uitje!

Schat
Verblijf van 29 maart 2025 tot 5 april 2025
8 april 2025

Ruim en modern appartement met alle voorzieningen, Dichtbij geweldige restaurants en een supermarkt, waardoor het gemakkelijk was om van ons verblijf te genieten