Appartement in Caorle bij Spiaggia Tartaruga 90-12003-IT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Verblijf in dit prachtige appartement met een charmant privéterras met uitzicht op de fantastische omgeving. Er is ook een gemeenschappelijk zwembad (geopend van juni tot september) om te genieten van een verfrissende duik. Het appartement is perfect voor een vakantie met familie of vrienden.
De regio rond Caorle biedt prachtige wandelpaden en prachtige stranden, zoals Spiaggia Tartaruga, op een steenworp afstand. Gezellige bars en restaurants zijn op loopafstand en een dagje Venetië mag u niet missen. De grens met buurland Slovenië is ook niet ver weg, waardoor een vakantie in 2 landen mogelijk is. Er is een supermarkt waar u de algemene benodigdheden voor uw verblijf kunt kopen. Het centrum ligt ook op 100 m afstand.
Met een elegant interieur en diverse faciliteiten heeft u hier alle ingrediënten voor een ultieme vakantie. Parkeren is mogelijk bij de residentie en de airconditioning zorgt voor aangename verkoeling op warme zomerdagen. Uw viervoeter is hier van harte welkom tegen een kleine vergoeding.
Extra informatie
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Kenmerken
1-pers. slaapbank
TV
eettafel
zithoek
kookplaat
afzuigkap
koel-/vriescombinatie
wastafel
1-pers. slaapbank
2-pers. bed
1-pers. bed
stapelbed
douche
wastafel
toilet
wasmachine
tuin (gedeeld met andere gasten), parking, zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, geopend van Jun t/m Sep)
Bijkomende kosten
Optionele diensten ter plaatse
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Groot appartement, wil wat gedateerd. Enkel glas, we hebben geen gebruik gemaakt van de airco (9 euro per dag). Maar er is geen klein keukenmesje of een koksmes. Geen bierglazen en/of wijnglazen. Verder zou een water koker ook niet misstaan hebben, nu kook je water in een pan voor de koffie/thee. Bedden waren ook niet zo comfortabel. Geen wifi (met 2 pubers!) en ook geen buitenlandse TV zenders (dat laatste was wel te verwachten). Wel comfortabel balkon, maar plastic stoelen. Effin doet heel Italiaans aan.
Ruim en goed uitgerust appartement, ideaal voor het verkennen van Venetië en de nabijgelegen wandelpaden. De eigenaren waren ontzettend gastvrij en zorgden ervoor dat we ons meteen thuis voelden.
Ons verblijf bij Belvilla by OYO Garden 26 was absoluut geweldig! Het appartement is ruim en prachtig ingericht, waardoor het voelt als een tweede thuis. We vonden vooral het privéterras geweldig, waar we genoten van onze ochtendkoffie met een prachtig uitzicht op de omgeving. De locatie is perfect voor strandliefhebbers.
Zeer schoon en comfortabel! De airconditioning werkte perfect tijdens de warme dagen. We hebben niet veel tijd binnen doorgebracht omdat de nabijgelegen stranden zo uitnodigend waren, maar het was fijn om een knus plekje te hebben om naar terug te keren.
Dit is een verborgen pareltje! De tuin was prachtig en mijn kinderen hebben zich uitstekend vermaakt in het nabijgelegen waterpark. We hebben ook genoten van het verkennen van Venetië, dat op korte rijafstand ligt. We komen zeker terug!
Schoon, comfortabel en mooi ingericht. De locatie is geweldig, dicht bij bars en restaurants. Bovendien is Venetië slechts een treinrit verwijderd. Zou er zeker weer verblijven!
Het gedeelde zwembad was een verfrissende traktatie tijdens ons verblijf. Het ligt op slechts een korte wandeling van het Prima Baia-strand!
De locatie is ideaal: vlakbij het strand van Prima Baia en een aantal leuke restaurants. Het appartement was van alle gemakken voorzien en we waardeerden de nabijheid van een supermarkt. Al met al een zeer prettige ervaring.
Wat een prachtige plek! De gastheren waren ongelooflijk gastvrij en het appartement was brandschoon. We hebben genoten van het gedeelde zwembad, ook al waren we er begin juni. De wandelpaden rond Caorle zijn gewoonweg prachtig!
We hebben een fantastisch verblijf gehad in Belvilla by OYO Garden 26! Het appartement was ruim en prachtig ingericht. Het privéterras was de perfecte plek voor een kopje koffie in de ochtend met een prachtig uitzicht. Een echte aanrader voor gezinnen!
De airconditioning werkt op warme dagen anders, Het gedeelde zwembad is een geweldige ontmoetingsplek, Perfect voor familie of vrienden, Kortom, een prima keuze voor een weekendje weg!
Ik vond de ruimtelijkheid van het appartement erg prettig. Het is perfect voor grotere gezinnen. De keuken had alles wat we nodig hadden om een paar maaltijden te bereiden. De nabijheid van de stranden was voor ons een groot pluspunt!
We hadden een gemengde ervaring. Hoewel het appartement ruim was en een fijn terras had, was het bij het zwembad vaak druk. De locatie, dicht bij het strand en de restaurants, maakte dit echter goed.
Charmant appartement met een prachtig privéterras, perfecte plek voor een romantisch uitje
Goede locatie! Dichtbij het strand en gezellige restaurants. Het gedeelde zwembad was ook fijn.
Deze plek heeft echt een vibe! Het uitzicht vanaf het terras? Absoluut geweldig, perfect voor die zonsondergangfoto, en het zwembad heeft een geweldige vibe, vooral in de zomer. Bovendien is het superdicht bij Prima Baia Beach voor die stranddagen.
Het appartement was oké, het had de basisvoorzieningen, maar ik had iets meer verwacht qua voorzieningen. Het uitzicht vanaf het terras was mooi, maar tijdens de spitsuren was het zwembadgedeelte een beetje druk. De locatie was echter goed.
Al met al een heerlijk verblijf! Ik vond de gemakkelijke toegang tot zowel het strand als de lokale restaurants geweldig. Het appartement was goed onderhouden en zeer comfortabel. Ik zou het iedereen aanraden die op zoek is naar een leuk uitje.
We hebben een prettige ervaring gehad bij Belvilla by OYO Garden 26. Het appartement was schoon en voorzien van alles wat we nodig hadden, van een volledig uitgeruste keuken tot comfortabele slaapgelegenheden. Het gedeelde zwembad was een leuke toevoeging, hoewel we er in september waren toen het net begon te sluiten. De nabijheid van Caorle en zijn prachtige stranden maakte ons verblijf aangenaam. Als u op zoek bent naar een eenvoudige en comfortabele plek om te verblijven, dan moet dit zeker op uw lijst staan.