Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Rustige retraite vlakbij het strand 84-94692-ES1

3 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit prachtige appartement met één slaapkamer is gelegen in de wijk Riviera del Sol in Mijas-Costa en biedt een oase van rust, maar toch vlakbij het strand. De omgeving is goed voorzien van talloze restaurants, winkels en supermarkten.

Het appartement beschikt over een comfortabele slaapkamer met tweepersoonsbed. In de woon-/slaapkamer vindt u een eenpersoonsbed, ideaal voor een kind, en een tv voor entertainment. De open keuken is volledig uitgerust met een kookplaat, waterkoker, broodrooster, magnetron, vaatwasser en koelkast, inclusief alle benodigde keukengerei en kookgerei. De badkamer heeft een bad met douche, wastafel en toilet. Er is ook een wasmachine beschikbaar.

Gasten kunnen genieten van airconditioning in het hele appartement voor extra comfort. Gedeelde buitenvoorzieningen omvatten een tuin, een verfrissend buitenzwembad met ligstoelen en een parasol, en er is openbare parkeergelegenheid. Voor gezinnen met jonge kinderen worden gratis een kinderstoel en een babybedje verstrekt, zodat iedereen een comfortabel verblijf heeft.

open keuken
kookplaat
waterkoker
broodrooster
magnetron
afwasmachine
koelkast
woon/slaapkamer
1-pers. onderschuifbed
TV
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
bad met douche
wastafel
toilet
Algemeen
wasmachine, airconditioning, tuin (gedeeld met andere gasten), parking lot(public), ligstoelen, parasol, zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten), kinderstoel, babybedje(free)
Borgsom
€ 200 (U betaalt vooraf, niet ter plaatse, terug 14 dagen na vertrek)
Beddengoed
beddengoed set - bij de prijs inbegrepen
Eindschoonmaak
Inclusief
Elektriciteit
elektriciteit - bij de prijs inbegrepen
Gas/Olie
Gas Included
Water
water - bij de prijs inbegrepen
Airconditioning
Inclusief
Kinderbed + Kinderstoel
gratis (op aanvraag)
Wifi
Gratis
• Voor annuleringen tot de 14e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 14e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Wingerden
Verblijf van 6 juni 2026 tot 8 juni 2026
11 juni 2026

Der Außenbereich trägt zur Attraktivität dieses Aufenthalts bei.

Rezkova
Verblijf van 31 mei 2026 tot 5 juni 2026
8 juni 2026

Ideaal voor twee personen met de Doppelzimmer. Genossen sterven morgen in de tuin, voordat we onze wegmachten krijgen.

Radai
Verblijf van 19 mei 2026 tot 23 mei 2026
26 mei 2026

Die Atmosphäre oorlogsdarm, ideaal voor een kurzen Aufenthalt!

Krause
Verblijf van 20 mei 2026 tot 23 mei 2026
26 mei 2026

De airconditioning zorgde voor aangename koelte tijdens ons verblijf. Al met al een goede prijs-kwaliteitverhouding.

Bajzath
Verblijf van 3 mei 2026 tot 8 mei 2026
11 mei 2026

Ik voel me zo comfortabel, denk aan de klimaanlage in het gesamten Raum. Ich hatte alles, was ich zum Kochen ben tigte, sowie einfachen Zugang zu Restaurants. WLAN-functie is een wandvrij voor mijn bed.

Frazier
Verblijf van 24 april 2026 tot 26 april 2026
29 april 2026

Wir würden ohne zu zögern wieder buchen. Het oorlogsideaal voor ons kind en de klimaanlage zorgen ervoor dat de Tagen voor oude Kühle worden verwarmd.

Kitte
Verblijf van 9 april 2026 tot 10 april 2026
13 april 2026

Goede locatie, vlakbij winkels en restaurants.

Schmitt
Verblijf van 3 april 2026 tot 8 april 2026
11 april 2026

Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding voor een goed gelegen appartement vlakbij zee. Een volledig uitgeruste keuken en een heerlijk gemeenschappelijk zwembad maken het nog aantrekkelijker.

Klassen
Verblijf van 29 maart 2026 tot 2 april 2026
5 april 2026

Een heel schoon appartement vlakbij het strand. Het had alles wat we nodig hadden voor een kort verblijf.

Mayer
Verblijf van 23 maart 2026 tot 26 maart 2026
29 maart 2026

Niet slecht in vergelijking met andere verblijven in vergelijkbare gebieden. Alles werkte zoals verwacht.

Claes
Verblijf van 7 maart 2026 tot 11 maart 2026
14 maart 2026

De oorlog komt tot stand en heeft alle gevolgen van dien. De keukenoorlog die werd uitgevoerd, was de macht van Kochen. Auch der Außenbereich is gevallen.

Julià Morera
Verblijf van 25 februari 2026 tot 27 februari 2026
2 maart 2026

Die Lage is praktisch mit Geschäften in der Nähe.

Hoefner
Verblijf van 13 februari 2026 tot 16 februari 2026
19 februari 2026

Het bed was comfortabel en de badkamer was schoon.

Wehrmann
Verblijf van 31 januari 2026 tot 2 februari 2026
5 februari 2026

Vanaf deze locatie kunt u het strand gemakkelijk te voet bereiken.

Aktas
Verblijf van 25 januari 2026 tot 27 januari 2026
30 januari 2026

De wifi-verbinding werkte prima toen we vanuit het appartement op afstand werkten. Er was voldoende ruimte om laptops neer te zetten.

Kudlik
Verblijf van 12 januari 2026 tot 17 januari 2026
20 januari 2026

Een kinderstoel en een kinderbedje hebben de tijd die we als gezin hier doorbrengen een stuk aangenamer gemaakt.

Lebert
Verblijf van 5 januari 2026 tot 9 januari 2026
12 januari 2026

Het eenpersoonsbed was ideaal voor mijn kind en de keuken maakte het bereiden van maaltijden een stuk makkelijker.

Howells
Verblijf van 28 december 2025 tot 30 december 2025
2 januari 2026

De preis-leistungs-verhältnis is een solide Angebot. Die Nähe zum Strand is een grotere Vorteil.

Stark
Verblijf van 22 december 2025 tot 25 december 2025
28 december 2025

De Poollandschaft is schön en ontspannend.