Zorgeloos en veilig online reserveren
Persoonlijke klantenservice
Groot aanbod in binnen- en buitenland

Appartementen in Heidensee CYC-40110SMD-1

4 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €1077 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Absolute toplocatie met uitzicht op het meer: nieuw aparthotel midden in de Mecklenburgse meren en op slechts 50 meter van de Heidensee. Het landgoed met meer en tuin ligt prachtig op het zuiden en de allergievriendelijke en smaakvol ingerichte appartementen hebben elk een balkon of een overdekt terras. De gemeenschappelijke tuin kan uitgebreid worden gebruikt, want er is een barbecueplek en een ligweide. U kunt uw vrije tijd ook op het water doorbrengen; u kunt ter plaatse motorboten huren. Niets staat een ontspannen verblijf in de weg en de gevarieerde activiteitenmogelijkheden in de omgeving zorgen voor veel afwisseling.

Hoogtepunten:
Alle energiekosten op basis van verbruik, beddengoed en handdoeken inbegrepen
WiFi inbegrepen
Toerismetoeslag inbegrepen


Activiteiten in de buurt: De tijd in de “stad van zeven meren en bossen” kan individueel worden benut. Vooral natuurliefhebbers en watersporters komen aan hun trekken. Maak bijvoorbeeld gebruik van de bootverhuur in uw directe omgeving voor een ontspannen boottocht of een avontuurlijke kanotocht. Zeilen en tal van andere watersporten zijn ook populaire activiteiten. Voor wie op zoek is naar rust en stilte zijn er veel mooie plekken om te vissen of een kijkje te nemen in de culturele wereld van Schwerin. Naast talrijke, zeer verschillende musea is er bijvoorbeeld het “Mecklenburg Staatstheater in Schwerin”, waar het hele jaar door een breed scala aan optredens plaatsvindt, met voor elk wat wils. Bekende gebouwen, zoals het kasteel van Schwerin op het eiland tussen het meer van Schwerin en de Burgsee, worden steeds populairder toeristische trekpleisters en zijn altijd een bezoek waard.

Let op: Maximale bezetting is 2 volwassenen en 2 kinderen tot 14 jaar. Vanaf 14 jaar geldt een lokaal tarief van € 20,- per persoon per dag.

Parterre
open keuken
kookplaat (2 kookplaten, keramisch)
waterkoker

broodrooster

koffiezetapparaat

koelkast
woon/eetkamer
2-pers. slaapbank
TV (satelliet)

eettafel
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche
wastafel

toilet
Algemeen
wasmachine (gedeeld met andere gasten, tegen betaling), verwarming (gas), terras, tuin, fietsenberging, tuinmeubilair, BBQ, parking, babybedje(free), Handdoeken/beddengoed (incl.)
motorboot
At local rates
Babybedje
Babybedje - bij de prijs inbegrepen
Beddengoed
beddengoed set - bij de prijs inbegrepen
Eindschoonmaak
Inclusief
Elektriciteit
elektriciteit - bij de prijs inbegrepen
Gas/Olie
Gas Included
Water
water - bij de prijs inbegrepen
Huisdieren
Niet toegestaan
Ontbijt
Mogelijk (On request(please reserve),fee payable)
Wifi
Gratis
- Voor annuleringen tot de 30e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs.
- Voor annuleringen vanaf de 29e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs.
Navarro Carmona
Verblijf van 13 februari 2025 tot 27 februari 2025
2 maart 2025

Geweldige locatie, op slechts een steenworp afstand van de Heidensee. Gemakkelijke toegang tot bootverhuur, wat ons verblijf leuk en avontuurlijk maakte!

Tømmervåg
Verblijf van 11 februari 2025 tot 25 februari 2025
28 februari 2025

Schoon, comfortabel en goed gelegen, geen klachten! We vonden alles wat we nodig hadden in het appartement en de wifi was betrouwbaar. Het was een handige keuze voor ons korte verblijf.

DOUCET
Verblijf van 11 februari 2025 tot 24 februari 2025
27 februari 2025

Het appartement was oké, schoon, maar voor onze smaak een beetje te eenvoudig. De ligging vlak bij het meer is prachtig en we hebben er heerlijk gewandeld. Het is een praktische keuze als u dicht bij de natuur wilt zijn.

Perisic Gleda
Verblijf van 28 januari 2025 tot 9 februari 2025
12 februari 2025

Ruim en goed ingericht, genoten we van rustige avonden in de tuin na het verkennen van het nabijgelegen kasteel van Schwerin

Heymans
Verblijf van 6 september 2024 tot 20 september 2024
23 september 2024

Kunnen we het erover hebben hoe schattig deze plek is? Ruime appartementen met balkons, en het meer is slechts 50 m verderop, Botenverhuur ter plaatse? Ja, graag! We komen zeker terug om in de tuin te ontspannen

De Baeremaeker
Verblijf van 22 juli 2023 tot 4 augustus 2023
7 augustus 2023

De leiligheten var ren og smakfullt innredet, Vi likte oppholdet vårt og elsket å besøke Schwerin slott i nærheten

Kerstin
Verblijf van 16 juli 2016 tot 23 juli 2016
26 juli 2016

Zeer mooi, ruim en modern appartement met goede ontbijtservice,

BESbswy