Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Appartementenhuis in Trassenheide DYC-67080SOD-1

4 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €318 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Chic appartementengebouw in Trassenheide met vier tijdloos ingerichte appartementen, op een steenworp afstand van de Oostzee. De appartementen bevinden zich op zowel de begane grond als de bovenverdieping en beschikken allemaal over wifi. In de kelder is een sauna beschikbaar voor algemeen gebruik (tegen een kleine vergoeding). Elk appartement heeft een eigen parkeerplaats. Gasten kunnen ontspannen op het terras of balkon.
De Oostzeebadplaats Trassenheide geldt met meer dan 2100 zonuren als de zonnigste plaats van Mecklenburg-Vorpommern. Het fijne zandstrand, op slechts 200 meter afstand, heeft een zacht glooiende kustlijn en biedt ideale omstandigheden voor lange wandelingen langs de Oostzeekust en zwemplezier voor het hele gezin.

Hoogtepunten:
Alle energiekosten op basis van verbruik
Wifi
Gratis parkeren

Activiteiten in de omgeving: In Trassenheide vindt u de grootste vlindertuin van Europa - een bezoek met kinderen is de moeite waard. Er worden rondleidingen aangeboden door de vlinderhal en het aangrenzende insectenmuseum. Het deskundige personeel laat u de bijzondere kenmerken van de boerderij zien, deelt interessante details en wijst u op dingen die voor het ongetrainde oog verborgen zouden blijven. Op korte loopafstand vindt u het "omgekeerde huis". Een halte van de UBB (Nuttige Duitse Spoorwegen) is vlakbij, zodat u het eiland kunt verkennen van Peenemünde tot Świnoujście. Zo staat niets u in de weg om de vele bezienswaardigheden en activiteiten te verkennen. De Klinik Mediclin Dünenewald ligt op korte loopafstand en gasten vinden ook een fietsverhuurstation op Usedom op slechts 10 meter afstand.

Mobiliteit: De begane grond is gedeeltelijk geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit. Informeer hiernaar.

Op de 1e etage
open keuken
eettafel (4 personen)
kookplaat (4 kookplaten, keramisch)

waterkoker

broodrooster

koffiezetapparaat

oven

magnetron

koelkast (+ vriesvak)
woon/eetkamer
2-pers. slaapbank
TV (satelliet)

radio

CD-speler
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche
wastafel

toilet
Algemeen
Centrale BBQ, zithoek, sauna (gedeeld met andere gasten, tegen betaling), balkon, verwarming (gas), tuinmeubilair, BBQ, parking, baby crib(paid), Handdoeken/beddengoed (tegen betaling)
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, € 18 p.p./verblijf ((please reserve))
handdoeken
handdoeken € 12 per persoon voor de startset en elke verschoning ((please reserve))
Eindschoonmaak
Inclusief
Elektriciteit
elektriciteit - bij de prijs inbegrepen
Gas/Olie
Gas Included
Water
water - bij de prijs inbegrepen
Huisdieren
Niet toegestaan
Keukenlinnen
Aanwezig ((basic equipment))
Kinderbed
wieg (als aanvulling op de maximale bezetting) € 3 per dag ((please reserve))
Kinderstoel
€ 6/verblijf
Sauna
At local rates
Wifi
Gratis
• Voor annuleringen tot de 14e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 14e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Voogd
Verblijf van 23 juni 2026 tot 26 juni 2026
29 juni 2026

De balkonruimte beviel me echt, ideaal voor een ochtendkoffie in de zon.

Dunger
Verblijf van 6 juni 2026 tot 10 juni 2026
13 juni 2026

De sauna heeft een klein aansluitstuk dat erop gemonteerd kan worden, dat is erg praktisch!

Milligan
Verblijf van 16 mei 2026 tot 18 mei 2026
21 mei 2026

Het was 's nachts rustig, dus we hebben goed geslapen. De badkamer was ook erg schoon en goed onderhouden.

Kaestle
Verblijf van 2 mei 2026 tot 5 mei 2026
8 mei 2026

Je krijgt hier veel waar voor je geld, vooral met gratis parkeergelegenheid en gemakkelijke toegang tot het strand.

Coppes
Verblijf van 20 april 2026 tot 21 april 2026
24 april 2026

Ruime appartementen die huiselijk aanvoelen, zelfs plek om samen een maaltijd te koken wanneer we dat wilden. Genoten van elk moment van ons verblijf hier.

Jones
Verblijf van 3 april 2026 tot 8 april 2026
11 april 2026

Ik zou deze plek zeker aanraden aan iedereen die op zoek is naar een goede prijs-kwaliteitverhouding in Trassenheide. Het ligt dicht bij leuke plekken zoals de vlinderboerderij, maar toch privé genoeg voor wat rust.

Steinlicht
Verblijf van 24 maart 2026 tot 27 maart 2026
30 maart 2026

Een weekendje weg met vrienden. De sauna was een heerlijke verademing na onze strandwandelingen en dankzij de wifi konden we makkelijk momenten met elkaar delen.

van der Harst
Verblijf van 14 februari 2026 tot 15 februari 2026
18 februari 2026

Ik was niet zeker over parkeren, maar er bleek genoeg ruimte op het terrein te zijn. We hadden plek om als groep te ontspannen en alles voelde toegankelijk aan.