Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Retraite in de haven van Andratx 87-31100-ES1

8 Personen
4 Slaapkamer(s)
3 Badkamer(s)
vanaf €4342 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

De buitenruimte van dit huis met twee verdiepingen is een favoriet bij gasten, met een privézwembad van 3x3 meter met een constante diepte van 1,5 meter. Een schaduwrijk terras met een barbecue nodigt uit tot dineren in de buitenlucht en onvergetelijke bijeenkomsten met dierbaren. Er zijn twee parkeerplaatsen buiten beschikbaar. Huisdieren en evenementen zijn niet toegestaan, maar gezinnen zullen de rustige omgeving en babyvriendelijke voorzieningen zoals een kinderbedje en een kinderstoel waarderen.

Binnen ontmoet comfort functionaliteit. De volledig uitgeruste inductiekeuken maakt het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent, terwijl de woon-eetkamer een smart-tv en een open haard biedt voor gezellige avonden. Op de begane grond bevindt zich een tweepersoonsslaapkamer met airconditioning en een en-suite badkamer met een bad. Boven zijn er nog drie tweepersoonsslaapkamers met airconditioning – waarvan één met een en-suite douche – en een extra badkamer met een douche. Een wasruimte met wasmachine, strijkijzer en strijkplank zorgt voor extra gemak.

Het huis ligt in het exclusieve Port d'Andratx, op slechts 200 meter van het stadscentrum en op 2,1 km van het strand. Geniet van wandelingen in de haven, visrestaurants en boetiekjes. Natuurliefhebbers kunnen het eiland Sa Dragonera verkennen, terwijl nabijgelegen baaien zoals Cala Llamp een serene plek bieden om te zonnebaden. Golfbanen, openbaar vervoer en medische voorzieningen zijn allemaal binnen handbereik.

slaapkamer
slaapkamer
slaapkamer
2-pers. bed

verwarming

airconditioning
2-pers. bed
verwarming
airconditioning
kinderbed
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Kinderbed + Kinderstoel
gratis (op aanvraag)
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Criddle
Verblijf van 27 juni 2026 tot 2 juli 2026
5 juli 2026

Ik was benieuwd naar de airconditioning en het bleek dat die in het hele huis uitstekend werkte. De open woonruimte was een comfortabele plek voor ons allemaal om te ontspannen na drukke dagen.

ABB Schhweiz-Trakt O
Verblijf van 31 mei 2026 tot 3 juni 2026
6 juni 2026

De locatie vlakbij Port d'Andratx is gewoonweg perfect!

Hüttner
Verblijf van 16 mei 2026 tot 19 mei 2026
22 mei 2026

Een kort verblijf, maar we hebben van elk moment genoten. De keuken was van alle gemakken voorzien om zonder problemen maaltijden te bereiden. Het terras maakte het verblijf nog aangenamer.

Meinhardt
Verblijf van 4 april 2026 tot 8 april 2026
11 april 2026

De kinderen vonden het zwembad geweldig; ze waren er heerlijk vermaakt en konden lekker ontspannen in de buurt!

Barbieri
Verblijf van 27 maart 2026 tot 30 maart 2026
2 april 2026

Gemakkelijke parkeergelegenheid voor twee auto's direct voor de deur.

Agushi
Verblijf van 3 maart 2026 tot 5 maart 2026
8 maart 2026

We hebben hier een fantastische familievakantie gehad. Er was genoeg ruimte met vier slaapkamers, dus niemand voelde zich opgesloten. Het was leuk om samen bij het zwembad te ontspannen.

Wessels
Verblijf van 31 januari 2026 tot 1 februari 2026
4 februari 2026

We kwamen laat aan, maar het huis was gezellig en uitnodigend. Het privézwembad was heerlijk voor een snelle duik en de barbecueplek was perfect om te grillen. Echt een goede prijs-kwaliteitverhouding.

Vercauteren
Verblijf van 7 januari 2026 tot 10 januari 2026
13 januari 2026

Hield van de gezellige woonkamer, vooral met een open haard op koelere avonden.

Avila Lafuente
Verblijf van 13 maart 2025 tot 23 maart 2025
26 maart 2025

De afstand tot het strand is precies goed, een korte rit en we waren op het zand van Port d'Andratx,

Amantia
Verblijf van 27 januari 2025 tot 5 februari 2025
8 februari 2025

We waardeerden het gemak van de parkeergelegenheid buiten, het was gemakkelijk om in en uit te stappen zonder het gedoe van het vinden van een plek,

Ricci
Verblijf van 24 december 2024 tot 31 december 2024
3 januari 2025

De nabijheid van het strand is een groot pluspunt. We hebben genoten van onze dagen in Cala Llamp, op slechts een korte rit afstand.