Kustvilla in Centrum, 400m van Zee 529-0768-BE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Typische gerenoveerde kustvilla met een zitgedeelte en een open eet-/keukenruimte, parkeerplaats voor 1 auto. Er zijn 4 slaapkamers, 1 badkamer en 3 toiletten. Alles is dichtbij, want de villa bevindt zich in het centrum, op 2 minuten van winkels en restaurants en op 400 meter van de zee. Hieronder vindt u een gedetailleerde beschrijving van de accommodatie.
Indeling
Op de begane grond:
Hal met trap, woonkamer en eetkamer, volledig uitgeruste open keuken met toegang tot het terras aan de zijkant, een toilet.
Op de eerste verdieping:
1 grote slaapkamer met een groot tweepersoonsbed, 1 slaapkamer met een hoogslaper. Er is een apart toilet in de nachthal en een badkamer met douche/bad/dubbele wastafel op deze verdieping.
Op de tweede verdieping:
1 grote slaapkamer met een tweepersoonsbed en bureau, 1 slaapkamer met een eenpersoonsbed en onderschuifbed, evenals een bureau. Op deze verdieping is er ook een toilet in de nachthal.
Buiten:
Vanuit de keuken heeft u toegang tot het terras (tuinmeubelen in de garage). U kunt één auto parkeren op de oprit (helling) voor de garage en één auto voor de woonkamer.
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
De verkeersomstandigheden en parkeermogelijkheden zijn in elke stad anders. Het kan voorkomen dat er alleen betaalde parkeermogelijkheden zijn in de omgeving van de vakantiewoning
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Kenmerken
TV (digital)
zithoek
balkon of terras
eettafel
kookplaat (keramisch)
broodrooster
afzuigkap
koffiezetapparaat (filtermaling)
oven
magnetron
afwasmachine
koelkast
Staafmixer
toilet
2-pers. bed (2 persoons dekbed, 180 x 200 cm)
stapelbed (dekbed, 90 x 200 cm)
ligbad
douche
wastafel
wastafel
toilet
2-pers. bed (2 persoons dekbed, 140 x 200 cm)
1-pers. bed (dekbed, 90 x 200 cm)
1-pers. onderschuifbed (dekbed, 90 x 200 cm)
toilet
terras, tuinmeubilair (8 personen), parking
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid te huren per pakket, € 18 p.p./verblijf ((please book up to 7 days prior to arrival, afterwards only on request))
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Servicekosten
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Mogelijkheid tot huren, € 10 p.p./verblijf (On request(please reserve))
- Kinderbed
- € 5/nacht (Op aanvraag)
- Kinderstoel
- € 2/nacht (Op aanvraag)
- Parkeren
- € 30/week
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
De villa was over het algemeen redelijk, hij was schoon en had genoeg ruimte voor onze behoeften, maar ik vond dat het een wat gezelligere inrichting had kunnen gebruiken. De locatie is geweldig, op slechts een korte loopafstand van het strand en lokale eetgelegenheden. Parkeren was een beetje lastig vanwege de helling in de oprit, maar we hebben het gered. De voorzieningen waren voldoende en de keuken was goed uitgerust. Als u op zoek bent naar een eenvoudige plek om te verblijven in de buurt van de zee, zou dit kunnen werken.
We hebben het hier erg leuk gehad. De villa is goed uitgerust, schoon en de indeling is prima voor grotere groepen. Het terras was een fijne plek om 's ochtends koffie te drinken. Wij zouden hier zeker terugkomen!
Gewoonweg prachtig! Het interieur is schoon en goed onderhouden, en we genoten van het uitzicht vanaf de bovenste verdiepingen. De locatie vlakbij het strand en attracties zoals Plopsaland was fantastisch!
We hebben een geweldige tijd gehad in deze villa! Hij lag heel dicht bij winkels en het strand, wat voor ons ideaal was. De keuken was goed uitgerust, dus we hebben een paar maaltijden gekookt en op het terras gegeten. De slaapkamers waren knus, hoewel ik de badkamer wat meer privacy had gewenst. Maar al met al was het een prima plek om te verblijven!
De gerenoveerde villa was charmant en schoon, De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden, Het terras was een heerlijke plek voor koffie in de ochtend, en de locatie kon niet beter zijn - dicht bij winkels en restaurants,
We hebben een fantastisch verblijf gehad in deze gerenoveerde villa! De locatie is onovertroffen, op slechts een korte loopafstand van het strand en omgeven door winkels en restaurants. De villa zelf is ruim en van alle gemakken voorzien, perfect voor ons gezin van zes. De open keuken maakte samen koken een plezier en we genoten ervan om 's avonds op het terras te ontspannen. De gastheren waren gastvrij en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. Ik kan het iedereen die op zoek is naar een comfortabele strandvakantie van harte aanbevelen!
De villa was geweldig! Ruime woonkamer, comfortabele bedden en een goed onderhouden badkamer. Alles wat we nodig hadden, was aanwezig tijdens ons verblijf en de gastheer was erg behulpzaam. Wij komen zeker terug!
De sfeer is geweldig, superdichtbij winkels en het strand, het grote terras is perfect voor zonsondergangen, neem gerust vrienden mee!
Ik heb hier een geweldige tijd gehad! De woonkamer is ruim en uitnodigend. Het was fijn om een aparte badkamer te hebben voor extra gemak. Dicht bij Baldus Beach, wat perfect was voor onze stranddagen!
Een heerlijke plek om te ontspannen! De ruimtelijkheid van het huis zorgde ervoor dat iedereen zijn eigen plekje had. De avonden op het terras waren een hoogtepunt van ons verblijf. Ik raad deze plek ten zeerste aan!
We waren onder de indruk van het moderne comfort in deze traditionele villa. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam. Het was soms een beetje lawaaierig, maar de locatie maakte dat goed.
We hebben een fijne ervaring gehad in de villa. Het was schoon en goed onderhouden, maar we hadden graag wat meer voorzieningen gehad, zoals betere wifi. We hebben echter genoten van onze tijd en zouden het aanbevelen.
Deze plek overtrof onze verwachtingen! De indeling was perfect voor onze groep, met genoeg slaapmogelijkheden. En het feit dat we in minder dan tien minuten naar Baldus Beach konden lopen, was een groot pluspunt.
Deze villa overtrof onze verwachtingen! De inrichting is charmant en de bedden waren supercomfortabel. We waardeerden de gemakkelijke toegang tot winkels en het strand. Het was een oase van rust!
Deze villa was een perfect toevluchtsoord! Hij is prachtig gerenoveerd en zo ruim. De nabijheid van het strand en lokale restaurants maakte ons verblijf nog beter. Ik kan het van harte aanbevelen voor gezinnen!
Perfecte locatie dicht bij winkels en de zee. Het terras was geweldig voor de ochtendkoffie en de keuken was goed uitgerust voor maaltijden.
Ruim en stijlvol! De combinatie van moderne voorzieningen en een gezellige sfeer is perfect. Locatie? Perfect voor een kopje koffie bij Tearoom L'Artisan of een dagje naar het strand. Schoon en comfortabel, zonder twijfel.
Een heerlijk verblijf! De villa ligt in een rustige omgeving, maar toch dichtbij alles. We hebben genoten van het verkennen van de nabijgelegen natuurgebieden en parken. Perfect voor een familievakantie!
Gunstig gelegen en goed bereikbaar. De villa bood voldoende ruimte voor iedereen en we vonden hem bij aankomst zeer schoon. De nabijgelegen eetgelegenheden waren ook een pluspunt.
Deze plek is fantastisch! De ruimte is enorm en alles was brandschoon toen we aankwamen. Ik vond het geweldig hoe dicht het bij Baldus Beach was – op slechts een korte loopafstand! Parkeren was wat krap, maar we hebben het gered. De gastheren waren erg vriendelijk en zorgden ervoor dat we ons welkom voelden. Ik zou hier zeker weer verblijven!
Het huis was ruim en had alles wat we nodig hadden voor ons gezin van vijf. De keuken maakte het bereiden van maaltijden gemakkelijk en we genoten van maaltijden op het terras. Al met al een geweldige plek om te verblijven!
Het hoogtepunt van ons verblijf was absoluut het terras. Het was perfect voor familiebijeenkomsten na een dagje strand. De villa is goed gelegen en de nabijgelegen eetgelegenheden waren een pluspunt!
Ik kan niet genoeg benadrukken hoezeer we hebben genoten van ons verblijf. De locatie was perfect voor toegang tot het strand en lokale attracties zoals Plopsaland. De villa zelf was brandschoon en had alle faciliteiten die we maar konden wensen.
We waardeerden de aandacht voor detail in de inrichting van de villa, het voelde gezellig en aangenaam, het enige nadeel was het ontbreken van airconditioning, maar de ventilatoren hielpen ons koel te houden tijdens de warme zomerdagen,
Deze villa is een geweldige keuze voor gezinnen die op zoek zijn naar ruimte en gemak. De slaapkamers waren ruim en we waardeerden de meerdere badkamers. Dit maakte ons verblijf veel comfortabeler.
We vonden de villa behoorlijk comfortabel, hoewel er een aantal basiskeukenbenodigdheden ontbraken. De locatie was geweldig, op slechts een korte loopafstand van het strand en de lokale winkels. Al met al een geweldig verblijf.
Wij hebben een heerlijk verblijf gehad in deze villa! Het was ruim genoeg voor ons gezin van vijf en de nabijheid van het strand was geweldig. Op slechts een korte loopafstand genoten we elke dag van het zand en de golven.