Guest House Kono - Two-Bedroom Apartment with Balcony and Sea View - Marka Gjaje Street 03-65000-HR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Guest House Kono is self catering accommodation located 1.5 km away from Dubrovnik Old Town. Property features 5 accommodation units.
Free private parking is available. Luggage storage before check in and after check out is provided.
This two bedroom apartment with balcony and sea view is perfect fit for up to 5 people. Living room features sofa and flat screen TV. Free WiFi and air conditioning are provided. Kitchen features oven, stove, refrigerator, kettle, microwave and dining area. Private bathroom features shower or bathtub, soap and toilet paper. Washing machine, linen and towels are provided.
Guest House Kono is located in Gornji Kono, 1.5 km away from the Dubrovnik Old Town. The nearest beach is located 2 km away, while the nearest market can be found at 350 m distance from the property. Bus station is at 200 m distance and the nearest pharmacy can be found at 500 m distance.
A local bus stop with frequent lines to the center is within 200 m. Dubrovnik Bus Station and Ferry Port are at a distance of 2 km. Dubrovnik Airport is 20 km from the Guest House Kono.
Extra informatie
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Kenmerken
1-pers. slaapbank
3x 1-pers. bed
2-pers.king size bed
toilet, TV, eettafel, kachel, waterkoker, oven, magnetron, koelkast, ligbad, douche, wasmachine, balkon, airconditioning, parking, haardroger
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Geweldige locatie! De privéparkeerplaats was een groot pluspunt, en de airconditioning hield ons koel tijdens de warme dagen. De eigen badkamer was schoon en had alle benodigdheden,
Het appartement was goed uitgerust met alles wat we nodig hadden. De keuken had een fornuis en een magnetron, waardoor het bereiden van maaltijden gemakkelijk was. Bovendien was de wasmachine een redder in nood voor onze strandlakens.
Ik was onder de indruk van de faciliteiten. De keuken was goed uitgerust en ik vond het heerlijk om een waterkoker te hebben voor mijn ochtendthee. De eethoek was perfect voor familiediners.
Het appartement was eenvoudig en handig, de gratis wifi was betrouwbaar en het beddengoed en de handdoeken waren fris. Het was over het algemeen een zorgeloze ervaring.
Over het algemeen een goede keuze voor een uitje. De combinatie van een eigen badkamer en een wasmachine zorgde ervoor dat het voelde als een tweede thuis.
Ik waardeerde de doordachte details zoals de EHBO-doos en de ruime voorraad toiletpapier, waardoor ons verblijf comfortabeler en stressvrijer werd.
Deze plek had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. Het balkon was een leuke toevoeging en we vonden het heerlijk om daar te ontbijten terwijl we genoten van het uitzicht op zee.
Hield van de nabijheid van lokale stranden en markten, Gratis parkeren maakte het verkennen van de omgeving zo gemakkelijk
De twee slaapkamers waren ruim en comfortabel, de airconditioning werkte goed, wat geweldig was voor de warme nachten, ik voelde me hier helemaal thuis,
Ik heb een heerlijk verblijf gehad in dit appartement met twee slaapkamers. Het uitzicht op zee vanaf het balkon was adembenemend, vooral bij zonsondergang. De woonkamer was gezellig en ik waardeerde de flatscreen-tv om op te ontspannen na een lange dag.
Ik heb echt genoten van de ruime woonkamer, het was perfect om te ontspannen met vrienden, de bank was comfortabel en we hebben veel tijd doorgebracht met het kijken van films op de flatscreen-tv,
Geweldige plek om te ontspannen, super schoon en comfortabel, geweldig uitzicht op zee vanaf het balkon!
We hebben echt genoten van onze tijd hier, Het balkon met uitzicht was adembenemend, en we hebben veel avonden daar doorgebracht, Het appartement voelde heel huiselijk aan, en de gastheren waren vriendelijk en gastvrij, Een perfecte basis voor het ontdekken van Dubrovnik!
We hebben een fantastisch verblijf gehad in Kono Guesthouse! Het appartement met twee slaapkamers was ruim en comfortabel, perfect voor ons gezin van vier. De keuken was goed uitgerust, waardoor we maaltijden konden bereiden en ervan konden genieten op het balkon met een prachtig uitzicht op zee. De locatie was gunstig, op slechts een korte busrit van de oude stad en dicht bij diverse prachtige stranden. Ik raad een bezoek aan het nabijgelegen Museum of Love Stories ten zeerste aan voor een leuke middag! Al met al een geweldige ervaring met vriendelijke gastheren die ons een welkom gevoel gaven.
Ruim en goed ingericht appartement, We voelden ons erg comfortabel tijdens ons verblijf, De gastheer was vriendelijk en gaf ons alle informatie die we nodig hadden, De nabijgelegen attracties, zoals Fort Lovrijenac, waren gemakkelijk te bereiken en we genoten van het dwalen door de prachtige straten van Dubrovnik
We hadden een heerlijke tijd in dit gastenhuis, De eigenaren waren ongelooflijk gastvrij, en het appartement was ruim genoeg voor ons gezin van vijf, We waardeerden vooral de nabijheid van lokale markten en de bushalte, Het maakte het verkennen van Dubrovnik zo gemakkelijk!
Een geweldige plek voor een gezinsuitje! De kinderen vonden de woonkamer leuk en wij waardeerden de airconditioning tijdens de warme dagen, De lokale markt was op korte loopafstand, waardoor het gemakkelijk was om snacks in te slaan, Zou zeker terugkomen!
idee plek voor een gezinsvakantie, ruim en comfortabel
idee plek voor een gezinsvakantie, ruim en comfortabel
het uitzicht vanaf het terras zal nog lang in je geheugen blijven hangen,-) schoon\nprachtig uitzicht vanaf het terras\nalle benodigde apparatuur
het uitzicht vanaf het terras zal nog lang in je geheugen blijven hangen,-) schoon\nprachtig uitzicht vanaf het terras\nalle benodigde apparatuur
balkon, uitzicht, redelijk dicht bij de oude stad
balkon, uitzicht, redelijk dicht bij de oude stad
Dit is een heel mooi en fijn appartement in Dubrovnik met een prachtig uitzicht vanaf het balkon, zodat u 's avonds kunt ontbijten of een drankje kunt nuttigen. Het is ook heel schoon en de eigenaar is erg vriendelijk. Het ligt op twintig minuten lopen van de oude stad, maar er is een busstation direct buiten het huis. De prijs is ideaal, vooral als u het vergelijkt met andere appartementen in de stad. Er is ook een parkeerplaats direct buiten het huis.
Dit is een heel mooi en fijn appartement in Dubrovnik met een prachtig uitzicht vanaf het balkon, zodat u 's avonds kunt ontbijten of een drankje kunt nuttigen. Het is ook heel schoon en de eigenaar is erg vriendelijk. Het ligt op twintig minuten lopen van de oude stad, maar er is een busstation direct buiten het huis. De prijs is ideaal, vooral als u het vergelijkt met andere appartementen in de stad. Er is ook een parkeerplaats direct buiten het huis.
Het prachtige uitzicht op zee
Het prachtige uitzicht op zee
prachtig uitzicht Het uitzicht op de baai met het terras was gewoon schitterend
prachtig uitzicht Het uitzicht op de baai met het terras was gewoon schitterend
Een paar dagen om de stad te leren kennen, Ze verwelkomden ons zeer attent en het huis is zoals te zien op de foto's: uitzicht op zee, goed terras, parkeerplaats, Perfect voor vier personen, De locatie ligt in een woonwijk, op 15 minuten van historisch centrum (15 minuten trappen), Al wisten we dat dankzij de beoordelingen, Toch heb je altijd de mogelijkheid om met het openbaar vervoer te komen, Zeer goede prijs-kwaliteitverhouding,
Een paar dagen om de stad te leren kennen, Ze verwelkomden ons zeer attent en het huis is zoals te zien op de foto's: uitzicht op zee, goed terras, parkeerplaats, Perfect voor vier personen, De locatie ligt in een woonwijk, op 15 minuten van historisch centrum (15 minuten trappen), Al wisten we dat dankzij de recensies, Toch heb je altijd de mogelijkheid om met het openbaar vervoer te gaan, Zeer goede prijs-kwaliteitverhouding,
Het uitzicht â¤ï¸Het uitzicht was ongelooflijk vanaf het grote balkon, Het appartement zelf was vrij groot, \r\nEr was gratis parkeergelegenheid beschikbaar,
Het uitzicht â¤ï¸Het uitzicht was ongelooflijk vanaf het grote balkon, Het appartement zelf was vrij groot, \r\nEr was gratis parkeergelegenheid beschikbaar,
Groot appartement met een geweldig uitzicht en een groot balkon. Helaas konden we het vanwege de regen niet gebruiken voor het ontbijt, maar het uitzicht was er nog steeds :) Parkeren direct op 20 meter van het huis aan de hoofdweg die naar de oude stad loopt. ongeveer 20 minuten,