Halfvrijstaande woning, Zingst L-72060SOD-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Comfortabele halfvrijstaande woning op 400 m van de lagune en 1,5 km van het fijne zandstrand met een kleine tuin en een terras waar u kunt grillen.
De Baltische Zee-spa Zingst ligt direct aan het Nationaal Park West-Pommeren Lagunelandschap. Dit wordt doorkruist door uitgestrekte fiets- en wandelpaden die u door idyllische vissersdorpjes en ongerepte natuur voeren.
Hoogtepunten inbegrepen:
Alle verbruiksgebaseerde energiekosten (vanaf 2024)
WiFi (vanaf 2025)
Activiteiten in de buurt: Bijna 20 kilometer fijne zandstranden nodigen u uit om te zwemmen, surfen, kitesurfen of duiken. Het uitstekend ontwikkelde fiets- en wandelnetwerk neemt u mee naar onvergetelijke natuurbelevenissen. De kraanvogelmigraties in het voor- en najaar zijn een bijzonder natuurspektakel. Ook boottochten of een bezoek aan het Experimentarium in Zingst behoren tot de mogelijkheden. Een uitgekiend cultureel programma voor jong en oud en actieve ontspanning met een breed sportaanbod op het sportstrand Zingst ronden uw vakantieprogramma af.
Extra informatie
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Breng handdoeken mee.
Niet roken accommodatie.
niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Kenmerken
douche
toilet
2-pers. bed
2-pers. bed
ligbad
toilet
2-pers. bed
open haard, zithoek, wasmachine, terras, tuinmeubilair, parking, kinderstoel, babybedje(free), Beddengoed tegen betaling
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 30
- Huisdieren
- Max. 2; € 7/dier/nacht
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Elektriciteit
- Inclusief
- Gas/Olie
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Water
- water - bij de prijs inbegrepen
- Bedlinnen
- Zelf meenemen
Optionele diensten ter plaatse
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
- Voor annuleringen vanaf de 29e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Sfeertest: deze plek is anders! Supergezellig halfvrijstaand huis met een ontspannende tuin voor barbecues. Dicht bij het strand, dus perfect voor zomerse sferen. Heeft alle benodigdheden, zoals een vuurplaats voor late avonden. De gastheren waren echt geweldig, super gastvrij. Een 10/10, ik zou het aanbevelen voor een familievakantie of een vakantie met vrienden.
We hebben een fantastische tijd gehad in Zingst! Het huis was supercomfortabel en we vonden het heerlijk om na een dagje verkennen te ontspannen in de tuin. Het strand was niet ver weg en de fietspaden zijn geweldig. Een echte aanrader!
Een comfortabel en ruim huis met alle voorzieningen die we nodig hadden. Het was in het begin een beetje lastig om de weg te vinden, maar toen we eenmaal gesetteld waren, was alles geweldig. De locatie is rustig, maar toch toegankelijk voor attracties zoals de vuurtoren Darßer.
Geweldige locatie! Slechts 1,5 km van het strand, we hebben genoten van onze dagelijkse wandelingen, het huis was goed ingericht en schoon, we hebben heerlijk gebarbecued in de tuin, perfect voor een ontspannende vakantie!
We hebben een heerlijk verblijf gehad in deze twee-onder-een-kapwoning in Zingst! De locatie was fantastisch, op slechts een steenworp afstand van de Bodden en iets verder van het zandstrand. De tuin was perfect voor avondbarbecues en de kinderen vonden het heerlijk om buiten te zijn. Het huis zelf was ruim en comfortabel, en van alle gemakken voorzien. De eigenaren waren ongelooflijk gastvrij en zorgden ervoor dat we ons thuis voelden. Ik raad het ten zeerste aan om de nabijgelegen wandelpaden te verkennen en een boottocht te maken – we hebben zoveel moois gezien!
De verhuurders waren erg vriendelijk en behulpzaam,
De uitspraak dat het hoogseizoen is en je de objecten niet schoon en netjes kunt schoonmaken is een wang en niet te verdragen voor deze prijs! Walgelijke slaapbanken moeten worden verwijderd of op zijn minst worden gewezen op de klant
Kinderen onvriendelijk omdat naalden in het appartement rondslingeren, stopcontacten en kasten hebben geen zekering, mijn zoon was gewond, radio en tv doen het niet
Het was een erg leuke vakantie,
We misten dingen en we hadden een klein probleempje, in de badkamers is het fijn dat er een stopcontact is, maar een dubbel stopcontact daar zou niet verkeerd zijn geweest en een lamp voor de mannen om te scheren zou heel prettig zijn geweest, omdat de bovenste lamp is genoeg, maakt het niet helemaal goed, het bad is erg mooi, alleen je hebt echt moeite om erin en eruit te komen, er was geen beugel aan de muur