Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Landhuis in Normandië met Spa 06-08441-FR1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
3 Badkamer(s)
vanaf €2158 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit prachtige landhuis was de personeelswoning van een kasteel dat in 1775 werd gebouwd. Later was het eigendom van Paul Peytral, de minister van Binnenlandse Zaken aan het begin van de vorige eeuw. De huidige eigenaren hebben het gehele landgoed, bestaande uit het kasteel en diverse bijgebouwen, gerenoveerd.

Dit betreft het linkergedeelte van het landhuis. Privacy is gegarandeerd en u beschikt over een eigen oprit, terras, tuin en parkeerplaats. Elk detail is ontworpen met uw comfort in gedachten (hoogwaardige kingsize bedden, ingebouwde stofzuiger, een douche of badkamer per slaapkamer, flatscreen-tv, internettoegang, stereo-installatie, dvd-speler, enz.) zonder de authenticiteit van het huis te verliezen, die men zo goed mogelijk heeft behouden: antieke meubels, traditionele renovatiematerialen, open haard, stenen muren en trap, enz. Alle slaapkamers hebben een eigen badkamer en beddengoed van hotelkwaliteit.

Het landgoed beslaat 10 hectare. Er is een vijver waar u kunt varen. Een grote speeltuin met schommel en trampoline. Het vakantiehuis heeft een eigen privétuin. Een grote vijver siert de prachtige tuin en geeft deze een romantische sfeer. Het is een heerlijke plek om de zomerdagen door te brengen.

U kunt ook gebruikmaken van de nieuwe spa met een hamam en een jacuzzi voor 6 personen, een fitnessruimte en een buitenzwembad van 15x5 meter (half juni tot half september).

De omgeving biedt voor ieder wat wils: kastelen en historische steden, D-Day-stranden (Caen Memorial), watersporten, paardrijden, wandelen, enz.
Let op: De spa en het verwarmde buitenzwembad zijn gedeelde ruimtes die toegankelijk zijn voor zowel gasten als medewerkers en dienen door iedereen te worden onderhouden.

Parterre
zitkamer
TV (digital)
open haard

DVD-speler

stereo-installatie
keuken
fornuis (4 kookplaten, keramisch)
oven

magnetron

afwasmachine

koelkast
toilet
Op de 1e etage
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
douche

wastafel
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
douche

wastafel
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
douche

wastafel
toilet
sanitaire ruimte
wasdroger
wasmachine
Algemeen
fitnessruimte (gedeeld met andere gasten), berging, vriezer, bubbelbad (gedeeld met andere gasten), verwarming (CV), tuin (privé, omheind), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, 15 x 5 m.), tafeltennistafel
Bedlinnen
Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Hout
Inclusief
Keukenlinnen
Aanwezig
Kinderbed
gratis (op aanvraag)
Kinderstoel
gratis (op aanvraag)
Wifi
Gratis
• Voor annuleringen tot de 42e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Mr Alexander Verploegh
Verblijf van 11 juli 2026 tot 18 juli 2026
20 juli 2026

- tuin : heel mooi - zwembad : heel mooi - bubbelbad: fijn - douches in de sauna: geweldig - sauna: heerlijk - te bedden waren goed, voldoende ruimte in de slaapkamers. - mooie trap naar boven, goed verlicht - prima huiskamer, prima binnentafel en buitentafel: prima met 6 personen - Locatie: stranden, kastelen, steden, bakkerij op 3 km Wat was minder: - 2 douches in de slaapkamers konden niet kouder, het was erg heet - voldoende parkeerruimte, maar dat konden wij niet gebruiken? Waarom niet? - lampje op een van de slaapkamers kon je niet gebruiken, de elektriciteitsdraden waren waren niet geïsoleerd, kans op kortsluiting - de wastafels in de slaapkamers waren erg klein, die kon je nauwelijks gebruiken - De keuken (met name de koelkast) had wat schoner gemogen. - Toilet beneden loopt langzaam vol na doortrekken. - En meer handdoeken was prettig geweest. - een van ons was niet goed ter been, miste een leuning bij het zwembad en bij het bubbelbad Een hele mooie locatie, heel mooi verblijf

Bhiekhemsing
Verblijf van 19 juni 2026 tot 22 juni 2026
25 juni 2026

Comfortabele bedden zorgen voor een goede nachtrust. Eenvoudige toegang tot de keuken behulpzaam ook met het bereiden van maaltijden.

Bonten
Verblijf van 8 juni 2026 tot 11 juni 2026
14 juni 2026

Prachtige woning, veel privacy.

bubi
Verblijf van 27 mei 2026 tot 30 mei 2026
2 juni 2026

Een heerlijk verblijf in het algemeen, we hebben veel tijd doorgebracht bij het zwembad en genoten van de zon. Precies wat ik van mijn vakantie verwachtte.

Andersen
Verblijf van 4 mei 2026 tot 8 mei 2026
11 mei 2026

Voor rustieke doeleinden kunt u hem opnieuw bestellen. Het was gemakkelijk om naar steden te reizen, korte ritten waren beschikbaar.

Runge
Verblijf van 24 april 2026 tot 27 april 2026
30 april 2026

Het verblijf had alles wat we nodig hadden. Voor ons als stel is de privacy belangrijk, vooral met onze eigen terrassen met Uitzicht op de tuin.

Schlotmann
Verblijf van 11 april 2026 tot 16 april 2026
19 april 2026

Ik zat bij de open haard in de ruime woonkamer en ontmoette mijn vriend. Kleine details, zoals een hoogwaardig bed, kunnen in grote ruimtes worden opgeborgen.

Delarue
Verblijf van 21 maart 2026 tot 25 maart 2026
28 maart 2026

Indrukwekkende spafaciliteiten zorgen voor ontspannende avonden na het verkennen.

Fober
Verblijf van 4 maart 2026 tot 6 maart 2026
9 maart 2026

Wat een ruïne! Het was enorm en we hebben er heerlijk kunnen ontspannen.

Tietböhl
Verblijf van 20 februari 2026 tot 25 februari 2026
28 februari 2026

De vijver is werkelijk prachtig en we hebben er heerlijk gevaren. De slaapkamers zijn ruim en hebben een eigen badkamer, die erg schoon en fris is.

Bosch
Verblijf van 11 februari 2026 tot 12 februari 2026
15 februari 2026

Een charmant landhuis met prachtige tuinen. Het zwembadgedeelte was ontspannend en perfect voor genieten.

Hatzky
Verblijf van 25 juli 2024 tot 6 augustus 2024
9 augustus 2024

De villa bood een heerlijk toevluchtsoord voor ons gezin. Hij was van alle gemakken voorzien, van een volledig uitgeruste keuken tot comfortabele bedden. De kinderen waren dol op de buitenspeeltuin en wij waardeerden de rust van de omgeving. Hoewel de inrichting hier en daar wat gedateerd was, droeg het bij aan de charme van het historische pand. We hebben genoten van ons verblijf en vonden het gunstig gelegen voor het bezoeken van lokale bezienswaardigheden zoals het D-Day Museum en de nabijgelegen parken.

Jimenez
Verblijf van 16 oktober 2023 tot 29 oktober 2023
1 november 2023

Ik heb een heerlijke tijd gehad in dit landhuis. De privétuin was perfect voor een kopje koffie in de ochtend en het zwembad was een geweldige manier om af te koelen na het verkennen van de nabijgelegen stranden. De wifi was een beetje traag, maar dat maakte niet zoveel uit, want ik was druk bezig met het leven van mijn beste leven.

Buder
Verblijf van 10 februari 2023 tot 17 februari 2023
20 februari 2023

Alles was perfect voor onze familievakantie. De privétuin was een geweldige plek voor barbecues en we vonden de nabijgelegen parken en stranden geweldig. Het huis was prachtig ingericht en voelde erg gezellig aan.

Nygård Irene
Verblijf van 20 oktober 2022 tot 31 oktober 2022
3 november 2022

Het pand is prachtig, gelegen in een prachtige omgeving. We waardeerden de privacy en de ruimte, vooral omdat we een eigen tuin hadden. De keuken had alles wat we nodig hadden om te koken, en de lokale eetgelegenheden waren ook heerlijk.

Carstensen
Verblijf van 30 juni 2022 tot 12 juli 2022
15 juli 2022

Wat een fantastische plek! De villa straalt charme uit met zijn antieke meubels en prachtig gerestaureerde details. Mijn gezin en ik vonden het heerlijk om 's avonds bij de open haard te zitten en de ruime tuin was perfect voor onze kinderen om in te spelen. Een echte aanrader voor een rustig verblijf!

Mr Peter Broersen
Verblijf van 4 juni 2022 tot 18 juni 2022
19 juni 2022

een prachtig gerenoveerd landhuis op het terrein van een chateau. Prachtig gemeubileerd met een grote keuken en een uiterst romantische trap naar de grote slaapkamers elk met een eigen douche. Er valt eigenlijk heel weinig op aan te merken. Heel vriendelijke ontvangst. Nagenoeg het enige geluid wat je hoort, zijn de vogels, die de hele tijd laten weten, dat zij het zeer naar hun zin hebben.

Valentin
Verblijf van 7 juni 2022 tot 14 juni 2022
17 juni 2022

Ruim en gezellig! De kingsize bedden waren perfect, en de privétuin was een echte traktatie. Perfect voor een zomervakantie. Ook de parken in de buurt zijn geweldig voor buitenactiviteiten. Ik kom zeker terug!

Claudia Urbina
Verblijf van 26 december 2020 tot 2 januari 2021
3 januari 2021

Zeer mooi huis, prachtig en rustig gelegen .

Ms viola spiekerman
Verblijf van 26 oktober 2019 tot 2 november 2019
4 november 2019

Goede ontvangst. Sfeervolle accommodatie. Mooie omgeving.

Ms Conny van Tol
Verblijf van 7 september 2019 tot 21 september 2019
24 september 2019

Vriendelijk ontvangst en alles goed uitgelegd door de eigenaar. Goed ingerichte keuken. Prima bedden. Alleen de stoelen zijn te klein en de bank zit erg slecht. Eigenaar heeft beloofd daar iets aan te doen. Prachtige en rustige omgeving. Een hele leuke vakantieplek.

Mr Benjamin Vandersteen
Verblijf van 17 augustus 2019 tot 24 augustus 2019
26 augustus 2019

de eigenaar was op vakantie op het moment van onze aankomst (wij waren hiervan op de hoogte per mail) en de tuinman deed de rondleiding, nu ja, rondleiding... behalve het aanwijzen van voor de hand liggende dingen wist hij niets te vertellen. (typische karaktertrek van de tuinman, volgens de eigenaar.. maar daar hebben wij natuurlijk geen boodschap aan.. Het is een prachtig gebouw in een prachtige omgeving!! zeker nog een bezoek waard!! woning mooi gerenoveerd en in een uitzonderlijk mooi en rustig kader gelegen! We voelden ons ook bijna kasteelheer...Echter.. de inboedel van het vakantiehuis is wat minder.. de zetel (voor twee personen) laat echt te wensen over en is meer dan versleten en nodigt absoluut niet uit om te gaan in zitten, en er is te weinig zitplaats voor zes personen in de living. Volgende voorzieningen waren op de site van Belvilla beloofd, maar waren niet voorhanden: Open haard, barbecue, pingpongtafel, (werkende) stereoinstallatie. De beloofde wasdroger was defect bij onze aankomst en in de keuken ontbrak een speciaal doorsijpelstuk naar de thermoskan van de koffiezet, zodat koffiezetten bijna onmogelijk was tenzij met heel inventief bricoleren.. Het huisje was heel proper bij aankomst en het linnen rook heel fris. Er was wel slechts één vaathanddoek in de keuken (wat weinig voor een hele week..) . Wifi zwak en valt soms weg. Kortom: de inboedel (inclusief de comfortvoorzieningen) hebben een flinke upgrade nodig (voor de huurprijs van 1200 tot 1700€ voor een week ondermaats..) en dan is deze vakantiewoning een echte parel in Normandië!!!

Ms Elizabeth Walton
Verblijf van 10 augustus 2019 tot 17 augustus 2019
20 augustus 2019

De conciërge ontmoette ons en gaf ons de sleutel. Accommodatie van hoge kwaliteit. Leuke privétuin.

Mr Dr. Jost Schneider
Verblijf van 6 augustus 2016 tot 27 augustus 2016
30 augustus 2016

Zeer goede locatie, smaakvolle inrichting, mooi verhuurder, vrede, vrijheid, goed uitgeruste keuken gewoon gemiddeld, Excursies Tuin van Castle Brécy en de promenade in Cabourg

Mr ROBERT van der Hage
Verblijf van 30 juli 2016 tot 6 augustus 2016
14 augustus 2016

Supermooi gerenoveerd en ingericht. Leuk als je van karakter oude huizen houdt. Tuin op zich lekker ruim om te spelen en te bbq-en met kids. Verder niks te doen in de buurt. Ritje naar strand niet heel erg dichtbij. Het meer is verwaarloosd en vies. Muggenpoel. Zitkamer mist een bank om lekker te zitten met meerdere mensen. Andere woning lijkt leuker en zou dus duurder moeten zijn.

Mr Keith Bean
Verblijf van 4 juni 2016 tot 11 juni 2016
13 juni 2016

Locatie uitstekend, rust en stilte, ideaal voor het verkennen van de D-day stranden.