Huisdiervriendelijke boerderij 01-22078-IT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Deze gezellige boerderij, gelegen in het vredige platteland van Cetraro, nodigt u uit om te ontspannen te midden van de rust van de natuur. Met ruimte voor maximaal 7 gasten verdeeld over 2 slaapkamers, is het perfect voor gezinnen of kleine groepen die op zoek zijn naar een authentieke Italiaanse vakantie. Het privéterras is ideaal om 's ochtends van een espresso of 's avonds van een wijntje te genieten, terwijl de barbecue en het tuinmeubilair dineren in de buitenlucht tot een must maken. Binnen vindt u een gezellige leefruimte met een tweepersoonsslaapbank en een open keuken die is uitgerust voor al uw culinaire wensen.
Omringd door bossen en weelderige landschappen op slechts 1 km afstand, is dit huis een droom voor natuurliefhebbers. Ontdek wandelpaden met uw trouwe viervoeter of maak een schilderachtige rit naar nabijgelegen stranden en uitzichtpunten in de bergen. De kinderen zullen dol zijn op de buitenspeeltoestellen, terwijl volwassenen kunnen genieten van een rustiger tempo met een panoramisch uitzicht. Lokale supermarkten (5 km) en gezellige restaurants (4 km) zijn vlakbij, zodat u gemakkelijk de smaken van de regio kunt ervaren.
Neem uw harige vriend mee op avontuur! De omliggende bossen bieden fantastische wandelpaden voor huisdieren en sommige nabijgelegen stranden zijn, afhankelijk van het seizoen, toegankelijk voor honden. Met voldoende ruimte om rond te dwalen, een schaduwrijke tuin en een warm welkom, zal uw huisdier net zo genieten van deze vakantie als u. Laat het ons van tevoren weten als u huisdieren meeneemt. Dit is comfort op het platteland – met gegarandeerd kwispelende staarten.
Extra informatie
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Kenmerken
2-pers. slaapbank
oven
koel-/vriescombinatie
1-pers. bed
2-pers. bed
2-pers. bed
douche
wastafel
toilet
bidet
1-pers. slaapbank, verwarming (CV), terras (privé), tuinmeubilair, BBQ, speeltoestellen
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Max. 1; € 5/nacht ((please reserve)Dogs as pets)
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Catering
- Diner mogelijk
- Hout
- Inclusief
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Kinderbed
- € 20/verblijf
- Ontbijt
- Mogelijk
- Schoonmaak
- Tussentijdse schoonmaak € 7/uur
- Wasmachine
- Inclusief
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Ik waardeerde de nabijheid van het bos voor natuurwandelingen. Slechts 1 km verderop, het was een geweldige manier om onze ochtenden te beginnen.
De aankomst was vrij eenvoudig en zodra we aankwamen begroette de eigenaar ons meteen heel vriendelijk.Het huis is erg mooi en met een prachtig uitzicht.
Het huisje is moeilijk te vinden, maar na een telefoontje kwam de eigenaar ons direct ophalen. Uiterst vriendelijke en behulpzame ontvangst. Ruime, authentieke woning zonder overbodige tierelantijnen; mooi grondstuk plus ruim terras met schitterend uitzicht op zee. Heel stil en rustig.
Het ophaaladres van de sleutel was wat onduidelijk, maar uiteindelijk gevonden. Daar naar ons huisje gebracht, boven op een berg via een slingerweg. Hadden we nooit alleen gevonden! Echt prachtig uitzicht, heerlijk rustig want hoger dan ons huisje was er niets. De omgeving is mooier dan de reisgidsen zeggen. Cetraro en Amentea bijvoorbeeld worden in de reisgids amper benoemd, maar zijn zeker het bezoek waard. Het huisje was prima. Alles wat we nodig hadden, was er. Het terras buiten met grote eettafel was ook prima, ook twee ligbedden aanwezig. De eigenaar kwam een paar keer langs om te vragen of alles goed was. We konden hem ook tips vragen welke stadjes leuk waren om te bezoeken.
Super mooi vakantiehuis Hang.Wir had een heel leuk verblijf in Italië. Het huisje is prachtig op de helling van een berg, vanwaar men een prachtig uitzicht op de zee en de eigenaar Stadt.Unser was een erg aardig en behulpzaam man die nog altijd met verse groenten ons direct verrast uit het veld. Alles was geweldig, ik zou het iedereen aanraden.
Vrijstaand huis berghelling 300m, vrij uitzicht op de zee. De eigenaren zijn zeer vriendelijke mensen en zeer toegewijd aan hun klanten n "aangegeven de beste pizzeria's en ijssalons restaurants. Nogmaals bedankt voor alles wat je hebt ons gegeven connaitre.Nous doorgebracht vakantie met een zeer leuke en ontspannende familie.
Volledige rust in de zon en goede restaurants
Deze week aan de kust van Calabrie hebben we gebruikt om (kust)dorpjes in de omgeving te verkennen en vaak ook weer andere strandjes. Het uitzicht vanaf het terras was super: uitzicht op de zee en het dorp. Fantastich!