Villa in Roses met Zwembad bij Zee 05-51000-ES1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Prachtige villa bestaande uit 2 verdiepingen beide met een onafhankelijke ingang. Een fantastisch zwembad met een afsluitbaar hek, dus ook ideaal ter bescherming van de kleintjes. Dit grote huis is ideaal om met een grote familie of vrienden op vakantie te gaan en waar een ieder z’n privacy heeft. De studio is niet bij de prijs inbegrepen, en wordt
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Kenmerken
open haard
zithoek
airconditioning
kookplaat (4 kookplaten, keramisch)
waterkoker
koffiezetapparaat
afwasmachine
koelkast
1-pers. bed (90 x 200 cm)
1-pers. bed (90 x 200 cm)
airconditioning
2-pers. bed
ligbad
wastafel
toilet
airconditioning
douche
wastafel
toilet
bidet
TV
eettafel
open haard
zithoek
kookplaat (inductie)
waterkoker
koffiezetapparaat
oven
afwasmachine
koelkast
airconditioning
1-pers. bed (90 x 200 cm)
1-pers. bed (90 x 200 cm)
airconditioning
2-pers. bed (150 x 200 cm)
airconditioning
douche
wastafel
toilet
babybad, kinderbed, kinderstoel, speelgoed
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Kinderbed + Kinderstoel
- gratis (op aanvraag)
- Wasmachine
- Inclusief
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
We waren aangenaam verrast door de ruimte in de villa. Elke kamer was zorgvuldig ingericht en zeer comfortabel. We waardeerden ook de rust en stilte in de omgeving.
Zeer comfortabel verblijf met een goed uitgeruste keuken, genoten van het koken en eten op het terras
Schone en comfortabele accommodatie, De slaapkamers waren goed ontworpen en we waardeerden de twee badkamers, De airconditioning was een redder in nood op de warme dagen, Hoewel de dichtstbijzijnde supermarkt en restaurant op korte loopafstand waren, genoten we ervan om de meeste avonden thuis te koken, Over het algemeen een aangenaam verblijf zonder klachten
Schone en goed onderhouden accommodatie. We hebben genoten van de rust en de nabijheid van lokale restaurants was een fijne bijkomstigheid. Perfect voor een ontspannend uitje.
We hadden een fantastische gezinsvakantie bij Belvilla by OYO Casa de Castilla 2! De kinderen hielden van het privézwembad, en de villa was ruim genoeg voor ons allemaal, Het bos in de buurt was een geweldige plek voor ochtendwandelingen
Geweldige plek voor gezinnen! Ruim en zeer schoon met alle voorzieningen, Het zwembad was een hit!