Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Tiny House Zoutelande bij het Strand 56-4734-NL1

2 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

In deze “Tiny House” beleef je wat de trend van het minimaliseren en ont spullen inhoudt. Kom tot rust aan de rand van het bos en de duinen, midden in de natuur. Leven met alleen dat wat je nodig hebt, even helemaal je hoofd leeg maken, dat moet lukken in deze prachtige accommodatie die ondanks het “Tiny” karakter wel van alle gemakken voorzien is.

Tiny House heeft een mooie natuurlijke warme uitstraling door de houten betimmering rondom de accommodatie. Via het opstapje aan het terras stap je door de schuifpui in de gezellige woonkamer met comfortabele bank. Direct daarnaast staat de compacte eettafel met zitplaats voor twee personen. De keuken is gelegen in de doorloop naar de slaapkamer en is van alle gemakken voorzien zoals een inductiekookplaat, oven, vaatwasser, koelkast met vriesvakje, broodrooster, nespresso, filterkoffiezetapparaat en waterkoker. De badkamer ligt recht tegenover de keuken en is voorzien van een douche, wastafel met kast en toilet. De badkamer wordt verwarmd middels infraroodverwarming, de rest van de accommodatie door vloerverwarming. Naast de badkamer vind je een garderobe. In de slaapkamer met twee losse matrassen (80x210cm), hangen bedlampjes en verduisterende raambekleding en er staat een kledingkast met hang- en leggedeelte. Vanuit de slaapkamer heb je een mooi uitzicht op het aangrenzende bos en de duinen. Op het privé buitenterras (18m2) staat een zitje met 2 stoelen en een loungebankje. Hier heb je tevens de mogelijkheid om elektrische fietsen op te laden. Het terras ligt op het zuidoosten waardoor je hier ‘s ochtends zon hebt, aan de andere kant van de woning heb je tot in de avonduren zon. Bij de woning heb je een eigen gratis parkeerplaats, in de maanden maart tot en met oktober geldt er in de rest van Zoutelande betaald parkeren. Een leuke extra bij deze accommodatie is de standaard stranduitrusting bestaande uit een koelbox en 2 strandmatjes, dit mag je gratis gebruiken en hoef je dus zelf niet mee te nemen. Goed nieuws voor fietsliefhebbers! We hebben een handige fietsenberging voor je bij de accommodatie. Er zijn in deze accommodatie geen voorzieningen voor kleine kinderen en er zijn geen huisdieren toegestaan.

Vanuit deze locatie is zowel het strand, bos als het gezellige centrum van Zoutelande te voet te bereiken. Er is in Zoutelande zoveel te beleven dat je de auto zou kunnen parkeren bij aankomst om deze pas bij vertrek weer te starten. Geniet van heerlijke dagen op het strand met de meeste zonuren of trakteer jezelf op de culinaire hoogstandjes in een van de leuke restaurants van Zoutelande. Wil je toch meer van Zeeland ontdekken dan liggen zowel de hoofdstad Middelburg en de badplaats Vlissingen op ca. 15 minuten rijden met de auto. Maar ook Domburg is leuk om te bezoeken, deze populaire badplaats heeft een gezellig centrum met unieke winkels en het naastgelegen natuurgebied de Manteling waar je heerlijk kunt wandelen. Of bezoek het historische stadje Veere, gelegen aan het prachtige Veerse Meer, waar je tevens een rondvaart kunt maken.

Er is bij de woning een elektrische laadpaal waar je tegen betaling met je eigen laadpasje de auto kan opladen.

Parterre
open keuken
waterkoker
broodrooster

fornuis (inductie)

koffiezetapparaat (cups, filtermaling)

oven

afwasmachine

koelkast (+ vriesvak)
woon/eetkamer
TV (smart TV, internationale zender(s))
eettafel

zithoek
slaapkamer
2x 1-pers. bed (80 x 210 cm)
badkamer
douche
wastafel

toilet
Algemeen
verwarming (vloerverwarming), terras (privé, 18 m2), fietsenberging, tuinmeubilair, parking, Oplaadpaal voor elektrische auto’s, Oplaadpaal voor elektrische auto’s
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Langhelle
Verblijf van 30 december 2024 tot 7 januari 2025
10 januari 2025

We hebben een heerlijke tijd gehad in dit knusse Tiny House! Het voelde privé en afgelegen, met het bos pal naast de deur. Het was maar een korte wandeling naar het strand van Groot Valkenisse, wat een hoogtepunt van onze reis was. Perfect voor een romantisch uitje!

Froitzheim
Verblijf van 26 december 2024 tot 4 januari 2025
7 januari 2025

Wat een heerlijk verblijf in het tiny house in Zoutelande! Het ligt direct aan het bos en was de perfecte ontsnapping. Het interieur was knus en van alle gemakken voorzien, waardoor het echt als thuis voelde. Ik was vooral dol op de vloerverwarming – die hield het lekker warm op koude nachten. Het privéterras was een heerlijke plek voor een kopje koffie in de ochtend, midden in de natuur. Bovendien was het strand op loopafstand! Ik kan de nabijgelegen Brasserie de Walvis van harte aanbevelen voor een heerlijke maaltijd na een dagje in de zon!

Jesionek
Verblijf van 15 december 2024 tot 27 december 2024
30 december 2024

Klein maar fijn! Ik vond het geweldig hoe compact en toch functioneel alles was. De douche was lekker warm en de vloerverwarming was een genot. Het strand is op loopafstand, wat geweldig is!

Ms Anke Kuehnemann
Verblijf van 27 juni 2024 tot 6 juli 2024
30 juni 2024

Het kleine huis is uitgerust met alles wat u nodig heeft voor een ontspannen vakantie. Bovendien heerlijk comfortabel ingericht met oog voor detail! Rustig gelegen, maar je bent snel in het centrum en ook naar het strand is het niet ver. We zijn opgewonden !