Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Appartement in Conil bij stranden 42-04111-ES1

2 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
€1164,21 €995,55
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Welkom in ons uitnodigende appartement in het charmante kustplaatsje Conil, dat het perfecte toevluchtsoord biedt voor een gezin van vier te midden van de prachtige landschappen van Zuid-Spanje. Genesteld op de tweede verdieping van een nieuw gebouw, biedt deze gezellige accommodatie al het comfort van thuis, samen met een heerlijk dakterras om te genieten van de zon en panoramisch uitzicht op de omgeving.

Ons appartement ligt op slechts een korte afstand van het stadscentrum en de prachtige stranden van Conil en biedt gemakkelijk toegang tot alle attracties en voorzieningen die dit charmante kustplaatsje te bieden heeft. Of je nu op zoek bent naar ontspanning op het strand, historische bezienswaardigheden wilt verkennen of wilt genieten van de heerlijke keuken, Conil biedt voor elk wat wils.

Stap binnen en ontdek een goed uitgeruste keuken, compleet met alles wat je nodig hebt om heerlijke maaltijden te bereiden tijdens je verblijf. De aangrenzende woon/eetkamer is zorgvuldig ingericht met een comfortabele tweepersoonsslaapbank, perfect voor extra gasten, samen met een televisie voor entertainment, airconditioning voor extra comfort, en een gezellige zithoek waar je kunt ontspannen na een dag vol ontdekkingen. De slaapkamer op de tweede verdieping is comfortabel ingericht en voorzien van airconditioning voor een goede nachtrust. Met zijn gezellige sfeer en moderne voorzieningen is de slaapkamer het perfecte toevluchtsoord voor zowel ouders als kinderen. Als je naar de tweede verdieping gaat, ontdek je het hoogtepunt van het appartement - een charmant dakterras met een prachtig uitzicht over Conil en het omliggende platteland. Of je nu geniet van een ontspannen ontbijt in de ochtendzon of van een cocktail onder de sterrenhemel, het dakterras biedt de ideale omgeving voor ontspanning en verjonging.

Op de 1e etage
keuken
broodrooster
fornuis

magnetron

koel-/vriescombinatie

wasmachine
woon/eetkamer
2-pers. slaapbank
TV

zithoek

airconditioning
slaapkamer
2-pers. bed
patio

airconditioning
badkamer
bad of douche
wastafel

toilet
Op de 2e etage
dakterras
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Leski
Verblijf van 29 januari 2025 tot 11 februari 2025
14 februari 2025

Alles was heel netjes en schoon, ik vond het fijn hoe dicht het bij het strand van La Fontanilla lag, de airconditioning werkte perfect, wat een redding was in de hitte

bienaimé
Verblijf van 9 december 2024 tot 17 december 2024
20 december 2024

Dit appartement was een warm toevluchtsoord, op slechts een steenworp afstand van het strand van La Fontanilla

Guilmo
Verblijf van 7 november 2024 tot 21 november 2024
24 november 2024

Het appartement was schoon en goed uitgerust, waardoor het een praktische keuze was voor ons gezin. We waardeerden de airconditioning, vooral op warme dagen. De locatie is ideaal, met restaurants zoals Da'Pietro op loopafstand. Al met al een prima keuze voor een vakantie.

Valenzuela
Verblijf van 9 november 2024 tot 18 november 2024
21 november 2024

Ik heb echt genoten van mijn verblijf hier! De woonkamer was supergezellig en de keuken was van alle gemakken voorzien. Het enige minpuntje was dat de wifi soms wat onstabiel was, maar al met al was het een heerlijke ervaring.

Planchart
Verblijf van 5 november 2024 tot 17 november 2024
20 november 2024

De locatie is uitstekend omdat het dicht bij het centrum van Conil ligt. Het bed is comfortabel en de airconditioning zorgt voor een aangenaam verblijf in het appartement. Bovendien isoleren de ramen perfect het lawaai van de straat.

Vogt
Verblijf van 21 oktober 2024 tot 31 oktober 2024
3 november 2024

Geweldige locatie in de buurt van lokale restaurants, de airconditioning hield ons koel op warme dagen

Konradsen
Verblijf van 13 oktober 2024 tot 20 oktober 2024
23 oktober 2024

Schoon, comfortabel en goed gelegen. Het bed was supercomfortabel en de woonkamer was ruim genoeg voor onze kinderen om te spelen. Op loopafstand van verschillende stranden, waardoor we gemakkelijk van de zon konden genieten. Het enige nadeel was het lawaai van de straat, maar dat stoorde ons niet al te veel. Al met al een aangenaam verblijf met vriendelijk personeel.

Salomone
Verblijf van 18 september 2024 tot 27 september 2024
30 september 2024

Goede prijs-kwaliteitverhouding, Het appartement was schoon en had een prettige sfeer, Geweldig voor gezinnen - we voelden ons meteen thuis, Bovendien waren de restaurants in de buurt geweldig!

Bendegard
Verblijf van 3 september 2024 tot 12 september 2024
15 september 2024

Fijne en comfortabele plek, op korte loopafstand van het strand. De keuken was handig om maaltijden te koken. Het enige nadeel was dat het inchecken iets langer duurde dan verwacht.

De Lange
Verblijf van 10 juni 2024 tot 23 juni 2024
26 juni 2024

Een zeer comfortabel appartement dat aan al onze behoeften voldeed, De locatie is uitstekend, op korte afstand van het strand en het stadscentrum, We hebben hier genoten van onze tijd, vooral het gemak van de keuken, Schoon en opgeruimd, met een fijne sfeer, Geen klachten!